Titreşiminizin Yükseldiğini Gösteren 3 Belirti

Ruhsal yolumuza devam ederken, titreşimlerimiz daha yüksek seviyelere ulaşır. Fakat bu büyümeyi takip etmek için kesin bir atış yolu yoktur.

Sonuç olarak, ilerlemenizden şüphe etmeye başlayabilir ve karışıklık durumunda kalabilirsiniz.

Ruhsal ilerlemenizin seviyesini belirlemek için kesin bir yol olmasa da, onu haritalamanın anahtarı enerjinin akışına dikkat etmede yatmaktadır. Buna aura ya da chi enerji diyoruz, enerjimizin durumu titreşimlerimizi ve dolayısıyla yükselme seviyemizi yansıtıyor.

1. Başkalarının Enerjilerinin Farkındalığı

Ruhsal büyüme sezgilerimizi güçlendirir. Frekanslarımız yükseldikçe, bizim ve diğer enerji alanları arasındaki ince farkları daha derinden hissedebiliriz. Böylece, diğer insanların auralarına karşı daha duyarlı hale geliriz.

Başkalarının auralarına olan duyarlılığımız nedeniyle, onlarla güçlü bir ruh-bağlantı kurmaya ve genellikle telepati gibi iletişim biçimlerine neden olma eğilimindeyiz. Bununla birlikte, aynı zamanda, aura ile temas ettiğimiz insanlarla ilgili duyguları da kabul etmemizi sağlar.

Ruhsal uyanışa giden yolda hepimiz empati kurmaya ve yolumuzu geçen insanların duygularına derinlemesine bakmaya eğilimliyiz. Bu, olumsuz insanlarla tanıştığımızda depresyona eğilimli olabilse de, kalp çakramızın pozitif enerjiye açık olmasıyla birlikte, bolluk ve sevgiyi daha sağlıklı hissetmemize izin verir.

2. Enerjilerimiz Güçlü Büyüyor

Ruhsal olarak evrimleştikçe, auramız güçlenir ve büyür. Enerjilerimiz sevgi, kendimiz ve evren için doludur.

Sevginin enerjisi son derece çekici olduğu için, insanların size doğal olarak çekildiğini, söyleyeceklerinizi dinlemeye hevesli bulacaksınız. Sevginin aurasını da hissedebilen çocuklar ve hayvanlar da sizin huzurunuzda rahat ve arkadaş canlısı olurlar.

3. Gitmeyi Öğreniyorsun

Titreşimlerimiz yükseldiğinde, aynı zamanda rahatlamış ve daha hafif hissederiz. Bu, sevginin enerjisinden dolayı, geçmiş yaralarımızı ve ruhumuzu temizlememize yardım eder.

Bu, yara izlerimize, korkularımıza ve ağrılarımıza tutunca sıkıştığımız duygusal cehennem deliğinden kaçmamıza yardım eder. Ruhumuzda dağınıklığa tutunmak yerine, daha fazla pozitif enerjinin girmesi için yer açıyoruz.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Bu değişiklikleri enerji partnerinizde görürseniz, doğru yolda olduğunuzdan emin olun. Aydınlanma uzak değil!