Evrene Güvenmeye Başladığınızda Gerçekleşen Harika Şeyler

Çekim yasası oldukça basit bir yasadır. Hayatta istediğiniz şeyleri gerçekleştirmek için görselleştirmenin kullanılmasıdır. Bunu gerçekten anlamak için, içine çok fazla iş koymalısınız. Hiç kimse mükemmel değildir, ancak bunlar çekim yasalarını tam olarak anladığınızı öğrendiğiniz işaretlerdir.

1. Eşzamanlılığı Görebilirsiniz.

Eşzamanlılık büyüleyici bir şeydir. Önemli ölçüde ilişkili görünen ancak net bir bağlantıya sahip olmayan olayların eşzamanlı oluşumu olarak tanımlanır. Bu evrenin size mesaj göndermeye çalıştığını ve eğer görürseniz mesajı aldığınız anlamına gelmektedir.

2. Eğlenmek Birinci Önceliktir.

Eğlenmeden iyi ve mutlu bir hayat sürmeyi umamazsınız. Sıkı çalışmak önemlidir, ama tüm zamanınızı işlere ayırmak hayatı sıkıcı hale getirir.

3.Negatiflik Taşımıyorsunuz

Negatif bagajlar bizim için bir şey yapmaz. Bu bizi aşağı çeker ve tam potansiyelimize ulaşmamızı engeller. Negatif bagajlarınızı geride bıraktıysanız, doğru yoldasınız demektir.

4. Hayatın Tadını Çıkarmak İçin Zaman Ayırırsınız.

Hayat bir yarış değildir. Her anın tadını çıkarmak ve hayatı tamamen yaşamakla ilgilidir.

5. Başkalarının Yanındayken Mutlusunuz

Bu sadece yüzeysel bir şey değil. Diğer insanların varlığından derinden zevk alıyorsunuz. Yabancılara gülümser ve tanımadığınız insanlara bile sarılsınız.

6. Harika Şeyler Olmasını Beklersiniz.

Bu çekim yasasının önemli bir parçasıdır. Gelecek hakkında endişelenmeyin ve en kötüsünün gerçekleşmesini beklemeyin.

Aslında, en iyi şeylerin gerçek olmasını bekliyoruz! Sıkı çalışma ve ihtiyacınız olanı almak sizi daha da ileri götürür.

7. Minnettarsınız

Şükretmek her zaman evrene doğru enerjiyi gönderir.

8. Her Şeyi Olumlu Tutuyorsunuz.

Küçük dedikoduların ve kötü konuşmaların hayatınızda yeri yok ve olmamalıdır. Bir şeyleri pozitif tutmak olumlu şeylerin akmasını sağlayacaktır.

9.Akışla Gidiyorsunuz

Her şeyin sizin kontrolünüzde olmadığını anlamanız önemli bir derstir. Hayatınızda üzerinde çalıştıklarınız, yaptığınız şeyler ve kimlerle olduğunuz gibi, ama hepsi bu. Sadece akışına bırakın.

Your Page Title (#satışortaklığı)

10. Hayatınız ve Eylemleriniz İçin Sorumluluk Alırsınız.

Bütün kontrolünüz elinizde, ve eğer bir şeyleri berbat ederseniz, sorumluluğunu üstlenmeniz sorun değil.