Psişik Rüyaları Normal Olanlardan Ayıran Özellikler

Dün gece bir rüya mı gördün ya da daha fazla bir şey miydi? Belki de evrenin bir uyarı olarak gönderdiği psişik rüyalar görmüşsündür.

Rüyalar hayatımızın merak, korku ve son derece keyifli bir parçası olarak kalır. Rüyalarımız, kabuslarımız gibi, herhangi bir anlamı varsa, yorumlama konusunda bizi şaşırtmaya devam ediyor. Bu rüyaların içinde bir yerde gerçek yatıyor, semboller ve duyusal cazibe merkezleri arasında, mantıklı bir şeyin bir görünüşünü buluyoruz.

Aklımızın Manzarası

Her rüyanın içinde, uzay ve zaman tarafından yönetilmeyen şeyleri deneyimliyoruz. Yüzüyoruz, uçuyoruz ve rüyalarımızda ölüyoruz, sadece bir yolculukta olma hissi ile uyanmak için. Bu rüyalar sonsuza dek devam ediyor, hikayeler anlatıyor gibi görünüyor ve yine de sadece birkaç saniye sürüyorlar. Rüyalarımız bizi ilerideki bir şey hakkında uyarmaya mı geldi, yoksa sadece rüyalarının birer parçaları mı?

Öyleyse soru şu“ “Rüyalarımızın psişik mi yoksa öngörü rüyaları mı olduğunu nasıl anlayabiliriz?” İçerik, duygu ve ilgili duyusal uyarım da dahil olmak üzere rüyaların yorumlanması söz konusu olduğunda birçok bakış açısı var. Bu canlı bir rüya mı, yoksa hafızana sıvanmış garip puslu bir görüntü grubu mu? Psişik rüyaları normal çeşitlilikten ayıran farklı bakış açıları vardır.

Psişik Rüyalar Canlıdır.

Psişik bir rüyanın içinde büyük detaylar olabilir. Bir komşunun rüyanda seni iyi haberlerle ziyaret ettiğini gördüysen ve ertesi gün bu gerçekleşirse, buna önceden bilinen bir rüya, psişik bir rüya biçimi denir. Bu rüyalar genellikle hayatın kendisi gibi renkleri, kokuları ve sesleri iletme yeteneğine sahiptir.

Komşunun ne giydiğini veya rüyada yağmur yağdığını tam olarak hatırlayabilirsin. Bu rüyalar, gelecek olanın haberini hatırlamanı ve not etmeni sağlamak için tasarlanmıştır. Öte yandan, düzenli rüyalar, doğal olarak bir hayalperest olmadığın sürece, en küçük ayrıntılarla dolu değildir.

Durugörü Rüyaları Bilinmeyen Bilgileri Getirir

Rüyanın içinde, felaket olayları yaşayabilirsin, ancak ürkütücü bir şekilde benzer bir durumun duyurulmasıyla uyanabilirsin. Bir yerlerde, belki dünyanın öbür ucunda, travmatik bir olay binlerce insanın evlerini, hayatlarını ve geleceğini tahrip etmiş olabilir, ya da belki de sadece küçük çaplı bir olaydı. Genellikle rüya, olayın istatistikleriyle aynı hizada olacak ve rüyanın düzenli bir görüntü kümesi olmadığından emin olacak ayrıntılar sağlayacaktır.

Rüyada algıladıklarınla eşleşen benzer isimleri, yerleri veya sayıları fark edeceksin. Durugörü rüyası, düzenli bir rüya mı yoksa son derece psişik bir bölüm mü geçirdiğine dair hiçbir şüphe bırakmayacaktır.

Strese Bağlı Kabuslar Psişik Temelli Değildir.

Hayatında büyük miktarda stres yaşadığında, ister iş kaybından ister ailede ölümden olsun, büyük olasılıkla kabuslar yaşayacaksın. Korkunç rüyalar sana özel bir şey hakkında uyarmak için tasarlanmamıştır. Bunlar sadece çok fazla sorumluluk almanın veya olumsuz yaşam olayları yaşamanın yan etkisidir.

Kabuslar oldukça kötü olsa da, çoğunlukla endişelenecek bir şey değildir. Dikkat edilmesi gereken tek şey, kabusların sembolizmi kullanmaya başlamasıdır. Bu, olumsuz koşulları ortadan kaldırmak için hayatındaki şeyleri iyileştirmen gerekebileceğine dair bir uyarı olabilir.

Telepatik Rüyalar Sıradan Değildir

Sıradanlığı sıradışılıktan ayıran bir başka psişik rüya türü de telepatik rüyadır. Rüya görürken, kendini hasta olan bir arkadaşını ziyaret eden uzak bir yerde görebilirsin. Uyandığında arkadaşının gerçekten hasta olduğunu öğrenirsen telepati kullanarak ziyaret etmiş olabilirsin. Arkadaşın o anda varlığını hissedip hissetmediklerini doğrulayabilir.

Rüya Rehberi

Ortalama rüya ile önsezi arasında bir yerde, rüya rehberiyle karşılaşırız. Bir rüya rehberi, rüyalarımızda önemli bilgileri paylaşmak, bizi rüya görürken veya uyanık yaşamda karşılaşabileceğimiz birçok tehlikeden korumak için ortaya çıkan bir figürdür.

Rüya sıradan bir rüya gibi başlar ve sıradan bir şekilde sona erer. Ortada bir yerde, rüya rehberimizle tanışıyoruz ve rüya devam etmeden önce bilmemiz gerekenleri öğreniyoruz.

Astral Seyahat

Sadece uyanık bir yaşamda değil, aynı zamanda uyurken vücudunun dışına da seyahat edebilirsin. Bu istemsizdir veya rüyan bağlamında gerçekleştirmeyi başardığın bir etkinlik olabilir. Bazı açılardan, bu psişik temelli olarak kabul edilir, ancak istemeden gerçekleştiğinde, uyanma kontrolümüz dışında görünüyor.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Astral seyahat, zihnin vücuda yeniden girdiğinde, özellikle ani ağırlık hissi ve hatta boğulma hissi ile uyandığın bölümlerde, derin sulardan çekilirken hissedilebilir. Bazen ruh bedenine dönerken nefes almak anlık olarak durabilir.