Evini Ve Aileni Her Kötülükten Korumak İçin En İyi Nesneler Ve Uygulamalar

Ev ve aile, korumamız gereken en önemli servetimizdir. Burada evinde hangi takıların uyum sağlayacağını ve hangi uygulamaların seni sorunlardan, düşmanlardan ve başarısızlıklardan kurtaracağından bahsedeceğim.

Her şeyden önce, evinde pozitif enerjiyi çalan şeylerden kurtulmaya çalış. Bazı nesneler sana aksilikler ve problemler getirir. Önce iç ortamla uğraş, daha sonra seni dışarıdan gelen kötü etkilerden koruyacak şeyleri kullanmaya başla.

Kısa bir süre için bile bir yere gidiyorsan, evden ayrılmadan önce sıkıntıdan, hırsızlardan ve yokluğundaki herhangi bir talihsizlikten korunmak için şunu söyle: Evimi sudan, kötü insanlardan, ateşten ve rüzgardan korunsun. Amin.» Bu cümleyi üç kez söyle. Sadece birkaç saat evde olmadığın durumlarda bile kullanabilirsin.

Bütün ailenin hayatında bazı sıkıntıların meydana geldiği zamanlar vardır. Böyle durumlarda şöyle bir şey söyleyebilirsin: Hastalıklar, sorunlar,kıskançlık, dedikodu, kötü olan herşey benden ve ailemden uzak dur.

Lanetlerden ve nazarlardan korunmak için her sabah uyandıktan hemen sonra, şöyle söyle «Kötülüğü, karanlığı süpürüp, sözümle ve işimle kendimi ve sevdiklerimi koruyacağım”.

Evini Ve Aileni Korumak İçin En İyi Nesneler

At Nalı: Bir at nalı bulmak her zaman mümkün değildir, ancak her zaman kendin yapabilir veya satın alabilirsin. Asıl önemli olan onu doğru şekilde asmaktır. Ön kapının üstüne ya da hemen önüne asabilirsin. Ayrıca at nalı uçlarının doğru yönünü seçmek çok önemlidir. Eğer yukarı bakarlarsa, at nalı şans için çalışacaktır. Eğer uçları aşağıya bakarsa, bu şekilde tüm kötülüklerden evini koruyabilir. Aynı anda iki at nalı asabilirsin — bir ucu aşağı, diğeri yukarı doğru.

Bebekler: Antik çağlarda, Slavlar evi her türlü talihsizlikten ve özel olarak üretilmiş bebeklerin olumsuzluğundan korumak için kullandılar. Onları kumaştan, samandan ve dallardan yaptılar. Onları tahıllarla doldurup iplerle bağladılar. Böyle bir bebeği ön kapıya koymak daha iyidir. Onu sevgi ve dikkatle yapan kişinin enerjisi onu özel bir güçle dolduracaktır.

Bir Torba Tuz: Doğal kumaştan yapılmış bir torbayı tuzla doldur ve sonra onu korumak için şu olumlamayı söyle. Hastalıklar,sıkıntılar, kavgalar, kötü gözler benden ve evimden uzak dursun. Daha sonra torbayı göze çarpmayan bir yere koyabilirsin.

Fil Figürü: Feng shui’de bu hayvan iyilik, sağlık ve sevginin kişileştirilmesidir. Koridorda bulunan bu hayvanın figürü, ailene mutluluk ve pozitiflik getirecek, dışarıdan gelen yalanlardan ve tehlikelerden koruyacaktır.

Your Page Title

Sarımsak: Evine istenmeyen misafirlerin gelmesini önlemek için kapının yanına bir diş sarımsak sessizce yerleştirilir. Bu çok güçlü bir tılsımdır ve yakın çevrede gizli bir düşmanın saklandığını, komplo kurduğunu ve iyi bir arkadaş gibi davranarak dedikodular yaydığını düşünenler için yararlı olacaktır.