Epifiz Beziniz Aşırı Aktif Mi? Belirtileri Hafifletmek İçin Yapabilecekleriniz

Maneviyat yolunda yürümek, sezgileriniz ve gelişiminiz üzerinde çok fazla çalışma gerektirecektir.

Sezgilerimizle bağlantıda kalmak daha iyi kararlar vermemize yardımcı oluyor ve bu gezegendeki amacımızla uyum içinde olmamızı sağlıyor. Ne yazık ki, üçüncü Gözünü geliştirmeye çalışırken, birçok insan ortak bir hata yapar. Sezgisel merkezlerini epifiz bezini aşırı uyarırlar ve uygun bir enerji akışına izin vermezler.

Tüm çakralarınıza aynı miktarda dikkat etmek çok önemlidir, eğer çok fazla psişik gelişim alıştırması uygularsanız, çakralarınızı aşırı uyarma riskini alırsınız, ama çoğunlukla da üçüncü gözü.

Vücudunuzdaki dengesiz enerji akışı birçok yönden ortaya çıkabilir, bu yüzden onları tanımlamanıza yardımcı olmak için, size aşırı uyarılmış bir Epifiz Bezinin en sık görülen ve en kolay dört belirtisinden bahsedeceğiz.

1.Odaklanma ve konsantre olmada zorluk yaşamak.

2.Baş dönmesi ve baş ağrısı

3.Artan göz basıncı, ışığa ve bulanık görmeye duyarlılık.

4.Uykuda düşmek ve uykuda kalmak zorluğu

Rahatsızlığın Epifiz Bezinizin aşırı uyarılmasından kaynaklandığını belirledikten sonra, semptomları hafifletmek için aşağıdaki adımlardan bazılarını uygulayabilirsiniz:

1.Altıncı çakranıza biraz nane, sandal ağacı, paçuli, papatya sürmek size biraz rahatlama sağlayacaktır.

2.Üçüncü gözünüzü örtmek için bir şapka, atkı veya bere kullanın.

3.Ne pahasına olursa olsun flörürden kaçının.

4.Doğada yalınayak yürüyerek enerjinizi topraklayın veya bir ağaca sarılın.

5.Reiki oturumu planlayın.

6.Yoga yaparak veya nefes egzersizleri yaparak diğer enerji merkezlerinize yoğunlaşın. Enerjinin vücudunuzda dolaşmasına yardımcı olacaktır.

7.Bir süre kalabalık yerlerden kaçının.

8.Enerjiyi dengelemek için kaplan gözü, ametist veya hematit gibi kristalleri kullanın. En iyisi onları doğrudan altıncı çakranıza yerleştirmektir.

Hepimiz, az ya da çok, psişik yetenekliyiz ve yeteneklerimizi geliştirmek için kesinlikle çalışmamız gerekiyor.

Your Page Title

Fakat aceleye gerek yok. Tüm hayatımızın karşımızda olması kendimizi ve bedenlerimizi acele etmek ve ezmek yerine zamanımızı almak ve sürecin tadını çıkarmak çok daha iyi olacaktır.