Bir Başkasına Veremeyeceğiniz Veya Borçlanamayacağınız 5 Şey

Kendinizi sorunlardan ve başarısızlıklardan koruyun.

Bazı şeyleri bir başkasına vermek veya borç olarak almak yasaktır, Bunları öğrendikten sonra, kendinizi problemlerden ve başarısızlıklardan koruyabilirsiniz. Bu hatayı yaptıysanız, tekrar yapmamaya çalışın, çünkü yaşamın tüm alanları enerji sorunları nedeniyle hayatınıza talihsizlikleri ve sorunları çekebilir.

1.Tuz

Tuz herhangi bir bahaneyle alınmamalıdır. Komşularınız sizden tuz istediyse, geri almamak koşuluyla verin. Tuz en önemli büyülü bileşenlerden biridir, bu yüzden diğer insanlardan borç olarak tuzu alamazsınız. Aldığınız kişi size bunu hediye gibi vermelidir. Birçok kişi ödünç olarak tuz aldıktan sonra onu geri vererek şanslarını kaybettiler, hastalandılar ve sevdikleriyle ayrıldılar. Bu çok tehlikelidir.

2. Kaplar

Yemekler evde enerji ile şarj edilir. Birisi başka bir kişiye zarar vermek isterse, ona bir bardak, tabak, kupa, kaşık, tava vb.verebilir. Kimseye kaplarınızı vermeyin ve kimseden almayın.

Uzmanlar, ödünç alınan ürünlerin sağlık kaybına, yeni korkulara, arızalara ve diğer birçok olumsuz sonuçlara yol açabileceğini söylüyor. Evde saklanmaması gereken hasar görmüş veya kırılmış ürünler daha da tehlikelidir.

3. Kıyafetler.

Pek çok kadın ve erkek bir şeyleri bir süre değiştirmeyi normal bulur, ancak yapmamak iyidir. Kullanılmış bir ürün alırsanız, yanlış bir şey yoktur, çünkü parasını ödersiniz, ama bu durumda bile, kendinizi kötü enerjiden arındırmalısınız. Bunu da giymeden önce güzelce yıkamakla yapabilirsiniz.

Kıyafetler kişiseldir, bu yüzden kesinlikle size zarar vermek istemeyen akrabalarınızdan alsanız bile, karşılığında bir şey sunmak her zaman daha iyidir. En büyük tehlike ayakkabılardır. Negatif enerjinin çoğunu emerler.

4.Takılar

Başkalarının mücevherlerini almak kesinlikle yasaktır. Takılar, ait olduğu kişinin enerjisini taşır, bu yüzden onları kullanacak olan kişi negatif olacak ve olumsuzlukları üzerine çekecektir. Başka birine ait olan yüzük veya küpeleri kullanarak onun yaşadığı sorunları kendinize çekebilirsiniz.

Biyoenerji uzmanları, diğer insanların koruyucu mücevherlerinin bir sonraki sahibine “bulaştığını” ve onu mutsuz edebileceğini belirtiyor. Metaller arasında gümüş ve platinden korkmanız gerekir. Değerli taşlardan da, en tehlikeli olanlar kötülükleri bir mıknatıs gibi çeken ay taşı, elmas ve elmas taklididir.

5. Süpürge

Bir kimse süpürgesini bir başkasına verir veya başkasından alıp evini süpürürse, işaretlere bağlı olarak, finans alanında hayal kırıklığı yaşayabilir. Bu, rastgele nakit kayıplarına, işyerinde sorunlara yol açmaktadır.

Bir süpürge asla evden çıkmamalıdır. Sadece atılabilir. Eğer ödünç verirseniz, sorunlar yaşabilirsiniz.

Your Page Title

Ödünç alıp, verdiğimiz şeyler genellikle bizden enerji ve güç alır.