Yaşamınıza Zenginlik Ve Bolluğu Çekecek Para Mantraları

Mali durumunuz kötüye gidiyor. İş gücü piyasası düşük. Bu gibi sıkıntılı zamanlarda, tüm kaynaklar tükendiğinde bile bize para verebilecek büyülü bir para kaynağı istemek doğaldır!

Ancak bu sorunlardan hiçbirini yaşamıyor olsanız, sürekli ve iyi bir gelir kaynağınız olsa bile, biraz ekstra para fikri her zaman keyiflidir. Öyle değil mi?

Gerçek şu ki, şu an sahip olduğumuzdan daha fazlasına sahip olduğumuz için mutlu olacağız. Fakat çoğumuzun anlamadığı tek şey, zenginleşmenin bizim gücümüz olduğudur!

Para bolluk içinde yaşamanıza yardımcı olabilecek belirli mantralar yoluyla arttırılabilir!

Mantra Nedir?

Mantra, düşüncelerimizin gücünü kullandığımız bir araçtır. Mantralar genellikle konsantrasyonu artırmak için meditasyonda kullanılır. Mantra, birkaç kez tekrarlanan ” om ” gibi bir kelime, cümle ya da sadece bir ses olabilir.

Mantralar Tam Olarak Nasıl Çalışır?

Mantralar iki düzeyde çalışır. Her şeyden önce, mantra aklı konsantre etmek için kullanılır. Doğal haliyle, zihnimiz somut bir şey üzerinde durmadan hızlıca birçok bilgiyi kendi içinden geçirme eğilimindedir. Mantralar zihni sakinleştirmeye ve böylece odaklanmaya yardımcı olabilir!

İkincisi, çekim yasasını hatırlayın. Aktif olarak aradığınız enerji aldığınız enerjidir. Bu nedenle, aynı mantrayı tekrar tekrar tekrarlayarak, söylediklerinizin enerjisel titreşimlerini ararsınız.

Para Mantraları

Bu mantığa göre, bolluk ve refah ile ilgili mantraları tekrarlarsanız, bu tam olarak hayatta çekeceğiniz şeydir.

Her gün en az 10 dakika boyunca belirli bir mantrayı söylemeye çalışmanız gerekir. Başlangıçta, bu çok fazla görünebilir, ancak bu işlemi beş dakikalık 2 bölüme ayırabilirsiniz!

İşte deneyebileceğiniz birkaç mantık:

– Her gün daha fazla para kazanıyorum.

– İhtiyacım olan param var.

– Parayı çekiyorum.

– Ben para mıknatısıyım.Para bana helal yoldan gelir.

– Para kazanmak için yeni fırsatlar buluyorum.

Your Page Title

Bunlar kolayca sindirilen basit mantralardır ve aynı zamanda düzenli kullanımda da oldukça etkilidirler!