Göz Temasının Büyüsü: Ruhlar Dokunduğunda Ve İyileştiğinde

GÖZ’ün mistik gücü, aynı zamanda en güzel ve kafa karıştırıcı şeylerden biridir. Göz, insanlık tarihi boyunca birçok inancı yaratan birçok insana ilham kaynağı olmuştur. Birçok inanç, gözün gücüne dayanır ve gözün gücü çözülmeyi bekleyen birçok gizem dolu kutuları açar.

Belki de bu, çok fazla manevi veya mistik bir yaklaşımdır, ancak her iki şekilde de bilim ve günümüz maneviyatçıları, doğrudan gözle temasın, bedenlerimiz ve ruhlarımız üzerinde özel bir güç ve etkiye sahip olduğunu doğrulamaktadır.

Doğrudan gözle temasın, aşağıda bahsedeceğimiz ruh için birkaç ilginç etkiye sahip olduğu düşünülmektedir. Bununla birlikte, göz temasının sadece ruhsal değil fiziksel iyileştirici etkileri olduğu da kanıtlanmıştır. Modern spa merkezlerinde bir tür rahatlatıcı / iyileştirme süreci olarak kullanılıyor ve tüm dünyada daha popüler hale geliyor.

DERİN BAĞLANTI

Gerçekten başkalarının ruhunu görmek istiyorsanız, doğrudan gözlerine bakmanız gerekir. Gözlerin ruhun aynası olduğunu söylüyorlar. Bu yöntem gerçekten iki insanın manevi bir bağlantı kurmasına ve daha yakın olmasına yardımcı olur. Bununla birlikte, bazı araştırmacılar, gözle temasın ortalama yetişkinlerin çoğunda geçirilen iletişimde zamanın sadece% 30-60’ı olduğunu kanıtlayan bir araştırma yaptı. İnsanların% 60-70’ten fazlası doğrudan gözle temastan kaçınıyor veya bir samimiyet eylemi olarak görüyor (eğer daha uzun sürerse). Bu, gözle temasın ne kadar güçlü olduğunun bir başka kanıtı, aynı zamanda insanlığın ne kadar anti-sosyal olduğunu kanıtlıyor olmuş.

DENEYİM

Göze bakma deneyimi de öğretim yöntemlerine sahiptir. Bu bağlantıyı kurduğunuz insanlar hakkında daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olamayacak, aynı zamanda kendiniz ve kim olduğunuz hakkında daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olacak bir deneyimdir.

Ayrıca, duygular ve empati hakkında daha fazla şey öğreneceksiniz. Gözlere bakma deneyimi kesinlikle hafızanızda büyük bir iz bırakacaktır. Bu, doğrudan göze temas ve bakmanın, gerçek bir insan bağlantısı kurmanın ilk adımı olduğunun bir başka kanıtıdır.

SAĞLIK GÜCÜ

Daha önce de söylediğimiz gibi, gözlere bakmanın iyileştirici güçleri oldukça büyüleyicidir. Bu yöntemle, siz ve eşiniz arasındaki enerjiyi nasıl yöneteceğinizi öğreneceksiniz ve ayrıca empatinin ihtiyaç sahibi insanlar için nasıl yararlı olduğunu öğreneceksiniz. Bu, sosyal becerilerinizi geliştirmenize, topluma ve sevdiğiniz insanlara daha sevimli ve kullanışlı olmanıza yardımcı olacaktır.

Your Page Title

RUH BAĞLANTISI

Bu tüm Romantik ruhlar içindir. İkiz alevinizi bulduğunuzda, göz bağlantısı ikiz ruhunuz arasında büyük bir ‘portal’ açacaktır. Ayrıca, ruh arkadaşlarınız ve sizi gerçekten anlayan insanlarla-doğrudan göz teması size hayal edebileceğinizden çok daha fazlasını söyleyecektir. Sadece bir bakış yeterlidir.