Uzak Durman Gereken 6 Tip İnsan

İnsanlar komik, güzel ve harikadır. İlk başta biriyle tanışıyoruz, iyi olduğunu düşünüyoruz, onunla arkadaş olmak istiyoruz ve bir hafta sonra bunun iyi bir fikir olmadığını fark ediyoruz.

Hiç iyi bir insanla iletişim kurduğunda pozitif enerjin olduğunu fark ettin mi? Aynısı olumsuz insanlar için de geçerlidir. Onlarla uzun süre iletişim kurarsan, onların kötü alışkanlıklarını alırsın.

Burada uzak durman gereken 6 tip insandan bahsedeceğim.

1.Dedikoducu İnsanlar

Bunlardan uzak dur. Bu insanların işyerinde, mahallede, yerel bir kafede, ailelerinde ve şehirlerinde herkes hakkında konuşmaktan daha iyi bir şeyleri yoktur. Dedikodu yapmakta başarılı olurlar. Başkaları hakkında çok dedikodu yapıyorlarsa, sen yokken de mutlaka senin hakkında da konuşacaklardır.

2.Acınan İnsanlar

Hayatları birbiri ardına trajik bir olaydır. Hayatlarında hiçbir şey doğru gitmez. Bütün gün başlarının üstünde bir kara bulut belirir. Sürekli olarak hayatlarını birilerine anlatmak isteyecekler. Konuştukları tek şey hayatları. Onlar zamanın vampirleridir ve hemen yanlarından uzaklaşmak gerekir.

3.Yargılayıcı İnsanlar

Onlar, sürekli olarak başkalarını yargılamak için zaman harcıyorlar ve hiçbir pişmanlık duymuyorlar. Bütün insanlar onlar için çirkin veya kötüdür. Bu kişiyi tanımadan ve kabul ettikleri kararda herhangi bir gerçek olup olmadığını öğrenmeden bile bir karara varırlar. Gerçekten kimseyi umursamıyorlar.

4.Parti Müdavimleri

Her ne kadar bu kişiyle zaman geçirmek ilk başta eğlenceli olsa da, bir süre sonra yorucu hale gelir ve bu olumsuz yaşam tarzını her hafta sonu içki ve partilerle sürdürmen zorlaşır, buna gücün yetmemeya başlar ve hayat senin için çok zor hale gelir.

5.Kabadayılar

İlk başta hoş görünebilirler, hatta senin için çok iyi olabilirler ve seni büyüleyebilirler, ama sonunda gerçek renklerini gösterirler ve bu kişinin bir kabadayı ve seni kontrol etmeye çalışmaktan başka bir şey olmadığını görürsün. Çoğu kabadayılıkta olduğu gibi içeride derinden zararlılar ve seni sadece öfkelerini serbest bırakmak için kullanacaklar.

Your Page Title

6.Şikayetçiler

Bu kişi sadece her şeyden şikayet etmek ve sızlanmak istiyor. Tren gürültülü, sokak kirli, çocuklar gürültülü, müzik berbat. Hiçbir şey bu kişiyi mutlu etmez ve her şeyde kötüyü görürler. Sen ne kadar uğraşırsan uğraş, onlar parlak tarafı görmeyeceklerdir.