Dünya Dışı Bir Seviyede Gerçek Bir Bağlantınız Olduğuna Dair 8 İşaret

Bazen biriyle tanışırsın ve ruhlarınızın bin yıldır aşina olduğunu hissedersiniz. Belki de benzer bir yetiştirme ve ayrı ayrı geçtiğiniz bir kişiliğin oluşmasıyla ilgili olabilir, ama çok benzerdir. Burada partnerinle gerçek bir bağlantın olduğunu gösteren işaretleri bulacaksın.

1. Ciddi Bir İlişki Aramadın.

Özgürdün, özellikle ciddi bir ilişki aramıyordun, ancak beklenmedik bir şekilde tanıştın ve bağlantınız seni şaşırttı. Böyle bir şey hissettiğini bile hatırlamıyorsun. Bu o kadar hızlı ve doğal bir şekilde gerçekleşir ki ilişkiniz hızla gelişir, ancak mantıklı bir şekilde gelişir. Sadece çok iletişim kuruyorsunuz ve birlikte olmadan duramıyorsunuz. Başından beri birlikte rahatsınız.

2. Olumsuzluk Düşünmüyorsunuz.

İlişkiler genellikle çaba ve emek gerektirir, ancak her şey yolunda gider. Sürekli kavga etmiyorsunuz ve eğer kavga ediyorsanız, uzun süre birbirinize küs kalamıyorsunuz. Birlikte olmanız gerektiğinden şüphe etmiyorsunuz. Sakin ve kendinizden eminsiniz.

3. Birbirinizle Her Şey Hakkında Konuşabilirsiniz.

Her zaman dinlemeye ve birbirinizi anlamaya çalışmaya hazır olduğunuzu biliyorsunuz. Sırlarınız ilişkinizde güvende.

4. Birbirinizi Daha İyi Hale Getiriyorsunuz.

Değişim açıktır. Arkadaşlarınız ve aileniz bunu fark ediyor. Daha mutlu oldunuz. Ve değişiklikleri kendiniz fark ediyorsunuz. Daha fazla sevgi, özen, dikkat. Başkalarına karşı daha sempatik oldunuz.

5. Birbirinize Olan Sevginiz Sayesinde Kendini Seviyorsun.

Çoğu zaman bir ilişkide kendimizi kaybederiz, ama sevginiz farklıdır. Seni kendini daha çok sevmeye teşvik ediyor. Kendine daha fazla güveniyorsun ve birbirinizin desteğini hissediyorsunuz.

6. Kusurlara Takılmıyorsunuz.

Birbirinizde hiçbir şeyi değiştirmek istemezsiniz. Çünkü olduğun gibi seviyorsun. Kabul, en yüksek sevgi biçimidir.

7. Birbirinizi Dengeliyorsunuz.

Sadece bir erkek her zaman güçlü ve destekleyici olmak zorunda değildir. Onun da düşüş dönemleri vardır ve o zaman kadın onun için bir dayanak olmalıdır. Birbirinizi farklı anlarda dengeliyorsunuz ve bu sizi güçlü bir çift yapıyor.

Your Page Title

8. Birbirinizin Mutluluğunu İstiyorsunuz.

Birlikte kalmasanız bile, her birinizin mutlu olmasını istiyorsunuz. Bu özverili bir aşktır, birlikte olmasanız bile aranızda olacak bir bağdır.