Büyük Bir Yaşam Değişikliğine İhtiyacın Olduğunu Gösteren 5 İşaret

Değişim, yapabileceğin en zor şeylerden biridir, ancak kaçınılmazdır. Belki hayatında bir dönüm noktasındasın ve bir sonraki adımda hangi yoldan gitmen gerektiği konusunda kafan karıştı. Bu zamanlarda, dünyanın kapandığını hissediyorsun ve nereye gideceğini bilmiyorsun. Merak etmeye başlıyorsun, ‘Ayrılmalı mıyım? Başka bir yoldan gitmeli miyim yoksa geri mi dönmeliyim? Benim için sırada ne var? ”.

Gerçek şu ki, değişim seni olman gerekmeyen yerden kurtarabilir. Sana hiç gitmeyi beklemediğin yeni bir yön verir. İnsanlar değişimin akışına uyum sağlamazlarsa, bir rutinde sıkışıp kalırlar.

Her gün Evren bize bir yaşam değişikliğine ihtiyacımız olduğuna dair ince işaretler gönderir. Sadece dinlememiz ve onlara dikkat etmemiz gerekiyor. İşte Evren’in sana dinletmeye çalıştığına dair 5 işaret.

1.İşini Kaybettin

İşini kaybettin ve dünyanın sonu olduğunu hissediyorsun. Böyle zamanlarda kendini kaybolmuş ve harap olmuş hissetmemek zordur, ancak buna başka bir açıdan bakmayı seçebilirsin.

Evren değişim için seni uyarıyor, kariyerinin uygun olmayacağını söylüyor. Bunu, kendine çok daha uygun olan daha iyi bir duruma doğru itmek için bir fırsat olarak değerlendir. Bir sonraki kariyerin seni kendinin daha iyi bir versiyonu olmaya yönlendirebilir.


2.İlişkin Sona Erdi

Bu, bazıları için başka yıkıcı bir deneyimdir, ancak bunu bir nimet olarak kabul et. Evren, yüksek benliğine hizmet etmediği için ilişkini bitiriyor. İzole ve depresif olmak yerine, ayrılıkta iyiyi görmeye çalış ve senin için doğru olmayan şeyleri anla. Zor durumların ortasındayken yapabileceğin en iyi şey olumlu değişime uyum sağlamaktır. Çok daha iyi ve sağlıklı bir ilişki için yol açıyorsun.


3.Travma Yaşadın

İşler ters gittiğinde, dünyayı suçlamak ve hayatın seni ele geçirmeye çalıştığından şikayet etmek kolaydır. Travma yaşarsan, bu Evren’in sana bir şey öğretmeye çalıştığının çok ciddi bir işaretidir. Olumlu sonucu düşün. Bu travmatize edici deneyimden çok daha iyi ve daha güçlü bir insan olarak çıkacaksın.


4.Sevdiğin Bir Yakınını Kaybettin

Bu, sıyrılması zor olan başka bir acı durumdur. Hayatın kısa olduğu sana hatırlatıldı. Ve bundan olabildiğince yararlanmalısın. Böyle zamanlar geldiğinde, diğer ilişkilerini de çözüyorsun – kimin gerçekten senin için orada olduğunu ve kimin olmadığını. Şimdi ilişkilerini gerçek ışıklarında görüyorsun.


5. Sadece Hayatta Kalıyorsun

Seni takdir etmeyen bir işte 9’dan 5’e kadar çalışıyorsun. Tükenmişsin, aşırı stres içindesin, motivasyonun yok ve enerjin en düşük noktada. Ruhun yardım istiyor ve hayatta bundan daha fazlası olup olmadığını sorguluyorsun. Bunlar, bir yaşam değişikliğine ihtiyaç duyduğun işaretlerdir. Yaşam seçimlerini ve yeni bir yöne nasıl gideğini yeniden düşünmek için bu zamanı ayır. Yaşam amacına hizmet etmeyen çöpleri temizlemenin ve seni gerçekten neyin tatmin ettiğini bulmanın zamanı geldi.

Hayatını daha iyi hale getir!

Sezgi armağanı sayesinde, bir yaşam değişikliği için ihtiyacın olan tüm araçlara ve rehberliğe sahipsin. İçindeki o sesi dinle ve gitmen gereken her yerde sana rehberlik etmesine izin ver. Bu, eski yollarından hayallerinin hayatına doğru ilerlemeni sağlayacak kadar ince ama yeterince güçlü bir dürtüdür.

Doğru ya da yanlış işaret yoktur. Hangisinin en zorlayıcı olduğunu seçebilir ve seninle manevi düzeyde bağlantı kurabilirsin. Evren’den işaretler iste, sezgin seni yol boyunca rehberlik edecek.

Hayatını daha iyi hale getirmek için kendine şu soruları sor:

Geri kalan günlerimi nasıl geçirmek isterim?
Ben nerede olmak istiyorum
Kiminle olmak istiyorum?
Şu anki en büyük sorunum ne?
Her zaman kime başvurabilirim?
İstediğim hayatı hak etmediğimi hissetmemin nedenleri nelerdir?
İstediğim hayata sahip olmamın nedenleri nelerdir ve oraya nasıl gidebilirim?

Your Page Title

Kendine bu soruları sormak, hayatını değiştirmeye başlaman için bir temel oluşturur. Kendinin içsel kısımlarını tanımanı sağlayan güçlü bir araç olan günlük tutma yoluyla bu soruları tek tek yanıtlamaya başlayabilirsin. Ayrıca, bir yaşam değişikliği için ihtiyacın olan netliği kazanmana yardımcı olmak için bu sorular üzerinde meditasyon yapabilirsin.