Hayallerinin Peşinden Gitmen İçin 8 Neden

Sayısız kez “Hayallerinin peşinden git!” cümlesini duymuşsundur. Ama gerçek şu ki, kimse bunu nasıl yapacağını gerçekten bilmiyor. Hayat devam ederken,sadece günü atlatmak için insanlar kendilerine atılan her şeyi kabul ederler, gerçekten yapmak istemedikleri şeyleri yaparlar.

İnsanlar, “Hayalimdeki işi aramanın, dünyayı gezmenin ya da kendi işimi kurmanın bir anlamı yok çünkü bunu yapmak yıllar alıyor!” Diye düşünüyorlar. Hayallerinin peşinden gitmeyi düşündükleri her seferinde bu olumsuz döngüde sıkışıp kalıyorlar çünkü ileride ne olduğundan emin değiller.

Başkalarının fikirlerine boyun eğme dünyasında, statüyü yıkıp hayallerinin peşinden gitmeye gerçekten değer mi? Cevap Evet”!

Hayallerinin Peşinden Gitmen İçin 8 Neden

1.Hayatı Yaşamaya Değer Kılar

Hayallerinin peşinden gitmek hayatına doyum ve tatmin katar. Hayallerin devam etmek için nedenindir. En karanlık günlerini atlamana ve her sabah buna değer bir şekilde uyanmana yardımcı olurlar. Hayallerinin peşinden gitmeye kalkışmazsan, hayat anlamsızdır!

2.Hiç Kimse Senin İçin Hayallerinin Peşinden Gitmeyecek

Herkesin başarmak istediği kendi hayalleri vardır. Onların peşinden gitmezsen, kimse gitmez.
Sadece kendi hayallerinin peşinden gitmeye yardım edebilirsin. Onları takip etmeyerek birçok fırsatı da kaçırıyorsun!

3.Yalnızca Bir Kez Yaşarsın

Hayat arzuladığından daha az yaşamak için çok kısa. Günlerimiz sayılı. Hayat değerli bir hediyedir ve her anı akıllıca kullanmalısın. Her gün tam anlamıyla kısıtlamalar olmadan yaşaman, gerçek mutluluğu deneyimlemen ve tüm enerjini seni tatmin eden şeylere dökmen için inanılmaz bir fırsattır.

4.Yanlış Yolda Devam Etmek Zaman Ve Para İsrafına Neden Olur

Yanlış işe, yaşam tarzına, ilişkiye veya arkadaşlığa harcadığın her gün değerli zamanını ve paranı boşa harcar. Seni mutlu eden ve tatmin eden şeyler için enerjini ve kaynaklarını kullanıyor olabilirsin.

5.Gerçek Arzularını Bastıramazsın

Gerçek tutkularını ve arzularını bastırmak sana yalnızca zarar verir. Kendini bastırmak, kendini inkar etmektir. Bırakarak ve özgür olarak, Evrenin senden olmanı istediği şeye teslim olmak için kendini güçlendiriyorsun.

6.Başkalarıyla Paylaşmak İçin Eşsiz Bir Hediyen Var

Asla senin gibi biri olmayacak. Sadece kendi eşsiz hediyen var ve bunu dünyayla paylaşmamak utanç verici olur. Arka planda kalmak ve küçük roller oynamak sana katkı sağlamaz, ancak kendin olmak büyük bir amaca hizmet eder.

7.Başkalarına İlham Kaynağı Olabilirsin

Hayallerinin peşinden gitmeye karar verdiğinde, aynı şeyi yapmak isteyenlere umut veriyorsun. Denemeleri için onlara örnek oluyorsun. Hayallerinin peşinden gitmek için heyecanlandığında ve motive olduğunda, başkalarını da aynısını yapmaya teşvik ediyorsun. Birbirini motive etmek için bir topluluk da oluşturabilirsin.

8.Yapmazsan Pişman Olacaksın

Zaman çabuk geçecek. Hayallerinin peşinden gitmek, başka hiçbir yerde deneyimleyemeyeceğin neşeyi getirir. Kendine sadık bir yaşam yaratmak için dünyevi beklentilerinin ve baskılarının üzerine çık.


Hayallerini Takip Etmenin 5 Yolu

1. Evrene Ne Aradığını Sor

Gerçek çağrını reddetmeyi bırak! Yaşam seçimlerinden memnun değilsen, muhtemelen izlemen gereken yol bu değildir. Bir şeye çekildiğini hissedersen, içgüdülerin sana bunun için gitmeni söylüyor. Seni gerçek arayışına yönlendiriyor ve bunu görmezden gelmemelisin. İnsanlar senin deli olduğunu ve hayallerinin peşinden gitmemen gerektiğini söylüyorsa, gerçeğini söyle ve onlara yanlış düşündüklerini kanıtla.

2.Kendini Sınırlamayı Bırak

Asla geç değil! Kendini yaptıklarına, deneyimlerine veya niteliklerine göre sınırlama. Yaşın kaç olursa olsun, yapabileceklerinin sınırı yoktur. Geçmiş veya şimdiki koşullarına göre sınırlı değilsin, ancak inançlarını değiştirebilirsin. Zihnini daha fazla olasılığa açmaya başlarsan, büyük bir değişim yaşarsın. Hayallerinin peşinden gitmeni engelleyen engellerden kendini kurtarmaya çalış. Biraz zaman alacak ama oraya varacaksın.

3.Ruhsal Gelişimine Yatırım Yap

Tıpkı fiziksel ve zihinsel sağlığınla ilgileneceğin gibi, ruhsal gelişimini geliştirmeye odaklan. Güçlü bir ruhsal temel, hayallerine daha hızlı ulaşmana yardımcı olur. Ruhsal gelişimine yatırım yapmak, negatif enerjiye ve diğer komplikasyonlara karşı bağışıklığını artırır. Düzenli olarak meditasyon yap, Meleklerle ve Ruh Rehberlerinle iletişime geç ve ruhsal bilgini genişletmek için psişik yetenekler hakkında daha fazla bilgi edin.

4.Vizyon Panoları Oluştur

Vizyon panoları hedeflerinin ve hayallerinin görsel temsilcileridir. Hayallerini gerçekleştirmene yardımcı olmanın ideal bir yoludur. Bir vizyon panosu oluşturmak için yaratıcı becerilerini kullan. İster maddi şeyler, ister ziyaret etmeyi hayal ettiğin yerler veya hayatında olmayı hayal ettiğin insanlar olsun, bir vizyon panosu alıp üzerine gerçekleşmesini istediğin her şeyin resimlerini yapıştırmaktır. Pozitif enerjine uyum sağlamasına yardımcı olması için ona günlük olarak bakmaya devam et. Çekim Yasası ile hayallerini gerçekleştirebileceksin.

5.Çakralarının Engelini Kaldır

Hayallerinin peşinden gitmek için seni engelleyen tüm engellerden kurtulman gerekir ve bunlardan biri bloke çakraların olabilir. Engellenen çakralar fiziksel, zihinsel ve ruhsal sağlığını etkiler. Tutkularını takip etmekten ve hayatına mutluluk getirmekten seni caydırabilir. Bu tıkalı çakraların işaretlerini ara ve bunları nasıl kaldırabileceğini öğren.

Vazgeçme! Hiç kimse hayallerini dileyerek gerçekleştirmedi. Hayallerinin peşinden gitmek için çok çalışmaya ve azime ihtiyacın var. Dinle, hayalindeki yola doğru sezgine güven, oraya hemen varacaksın.

Your Page Title