İnsanların Ne Yaptığınızı Fark Etmediği 7 Şey, Çünkü Güçlü Bir Şekilde Uyandınız

Uyanmak, bir kişinin yaşayabileceği en yüksek duygusal seviyedir. Bu, fiziksel, ruhsal ve duygusal olarak kendinizle uyum içinde olmak anlamına gelir. Uyanmış olan insanlar kendilerini daha bilinçli hale getirirler ve kendilerini oldukları gibi kabul ederler.

Uyanış, sizi ruhsal benliğinizin ve doğuştan gelen manevi potansiyelinizin farkındalığına tanıtan bir süreçtir. Zihninizi birçok duruma ve soruya cevap veren farklı bir bakış açısına açar. Uyanışla ilgili önemli olan şey, onu deneyimlemeye hazır olanların başına gelmeye başlamasıdır.

Uyanış birçok biçimde ortaya çıkabilir ve uyanmak hiçbir şekilde sürecin nihai sonucu değildir.Güçlü bir şekilde uyanmış olma aşaması, mükemmelleştirmek için çok fazla çalışma gerektiren benzersiz niteliklere sahiptir. Kendinizi ve çevrenizi aynı anda daha derin ve daha yüksek bir perspektiften anlamanıza yardımcı olan önemli bir adımdır.

Burada güçlü bir uyanış yaşadığınızı gösteren işaretlerden bahsedeceğim.

1.Bunun Farkındasınız ve Başkalarının da Uyanmasına Yardım Etmek İstiyorsunuz

Böyle yüksek bir bilinç durumunda, uyandığınızı bileceksiniz. Size açılan ilk ders de ilk özelliğinizdir. Güçlü bir şekilde uyanmış olduğunuzu ve nasıl ilerleyeceğinizi biliyorsunuz, yolu hatırlamaya başlıyorsunuz.

Bu bilgi ile, diğer insanların uyanmasına ve yolculuklarına başlamasına yardımcı olmak istersiniz. Mesele şu ki, bu kadar da basit değil. İnsanlar kendi hızlarında uyanırlar ve en iyi çıkarları için olduğunu bilseniz bile değişime zorlayamazsınız.

Bazı insanlar uyanmak istemiyorlar çünkü henüz buna hazır değiller. Onları yanlış zamanda uyandırmaya çalışmak, onlara olgunlaşmamış bir meyve vermeye çalışmak anlamına gelir. Diğer insanların farkındalık aşamasına saygı duymanız ve tıpkı sizin gibi kendi hızlarında büyümelerine izin vermeniz gerekir.

2.Çevrenizdeki Her Şeyi Ve Kendinizle İlgili Her Şeyi Sorgulamaya Başlıyorsunuz

Güçlü bir şekilde uyanmak, bu durumda ortaya çıkan eski algı niteliklerine ve yeni niteliklere sahip olmak anlamına gelir. Bu nedenle, her şeye iki kez bakmaya başlarsınız ve bildiğiniz her şeyi sorgulamaya başlarsınız.

Bu tür bir algının güzel yanı, bildiğiniz her şey arasındaki bağlantıyı keşfetmeye başlamanızdır. Her şeyi daha iyi anlamaya ve bunların nasıl çalıştığını görmeye başlıyorsunuz.

Bu, bir kişinin tavrını veya alışkanlıklarını anlamaktan, çevrenizdeki dünya hakkında topladığınız tüm bilgilerin önemine kadar her yerde ortaya çıkar. Bu aşamanın amacı tamamen yeni algı türüne geçmektir. Ve inanın bu hayat değişiyor.

3.Doğuştan Gelen İçgüdülerinizi Takip Etmeye Başlıyorsunuz

Birçoğu içgüdüleri hayvansal bir şey olarak algılar ve içgüdülerin toplumsal alışkanlıklar ve öğretilerle değiştirildiğine inanır. Belki de bu yüzden insanlık bu kadar yanlış bir yöne gidiyor. İçgüdüler, vücudumuzun kendisini iyileştirmek ve beslemek için doğuştan gelen yeteneğidir.

Ne kadar basit olursa olsun, bu durumda vücudunuzu dinlemeye başlarsınız ve sizinle yüksek sesle konuşur! Beslenme düzeninizi, yiyecek seçiminizi ve zararlı olarak kabul etmek için kullanmadığınız birçok zehirli gıda ve ilaca karşı tutumdaki kaymayı fark edebilirsiniz.

Önce belirli bir yiyecek veya aktivite için vücudunuzun sizinle konuştuğunun farkında olmadan bir tür ‘dürtü’ olarak görünecektir. Daha sonra bu şeylerin sağlığınız ve refahınız ile nasıl bağlantılı olduğuna dikkat etmeye başlayacaksınız.

4.Konuşmalarınızı Daha Ağır Konulara Kaydırıyorsunuz

Güçlü bir şekilde uyanma durumunda ilerledikçe, “küçük konuşma” için tercih ettiğiniz konuların hiç de küçük olmadığını fark edeceksiniz. Dedikodudan nefret etmeye ve önemli bir şey hakkında açıkça konuşmaya başlıyorsunuz. Ünlüler ve onların ‘ilgi çekici’ hayatları hakkında konuşmayı bıraktınız. Önemsiz olaylardan bahsetmek bile istemiyorsunuz.

Gerçek duyguların önemi, kendinize ve başkalarına karşı doğruluk ya da dünyanın üzücü durumu hakkında konuşmayı tercih edersiniz. Her konu ile, en basit şeylerin bile nedenine ve etkisine daha derine inersiniz.

Mesele şu ki, birçok insan sizi her zaman anlayamayacak ve gerçekliklerini bırakmaya hazır olmayacak. Bu yüzden bazen insanlarla konuşmak zor görünebilir. Yanlış olan insanlar değil ama kesinlikle doğru olan sizsiniz. Sadece farklı dilleri konuşuyorsunuz ve sonunda aynı şeyleri kendi dillerinde söylemeyi öğreneceksiniz.

5.Zaman Zaman Kendinizi İzole Etme İhtiyacı Hissediyorsunuz

Güçlü bir şekilde uyanmak, çevrenizdeki tüm titreşimleri ve enerjileri hissedebilmek, onları yaşayabilmek anlamına gelir. Artan empati ve farkındalık duygusu, tüm bunlardan bir mola vermek istemenizi sağlar. Ve bunu yapmanın en iyi yolu ‘yalnız zamana’sahip olmaktır.

Kendinizi çevreden izole etmek, telefonunuzdaki tüm mesajları görmezden geldiğinizde kendinize birkaç saat vermekten, doğada sadece birkaç gün uzaklaşmaya kadar değişebilir. Kendinizi yeniden şarj etmek ve yeniden dengelemek için bu zamanı kullanıyorsunuz.

İçgüdüsel olarak yaptığınız için bu sürecin farkında olmayabilirsiniz. Her yerden kaybolduğunuzu ve ‘belirli bir sebep olmadan’ mutlu olduğunuzu hissedersiniz. Sessizlikten ne kadar çok şey öğrenirseniz, o duruma her zaman ve her yerde o kadar kolay girersiniz.

6.Öncelikleriniz Değişmeye Başlar

‘Zengin ve ünlü’ olmak artık sizin işiniz değil. Sırf herhangi bir para kazanmak için bir iş bulmak sizi tatmin etmeyecektir. Aslında, parasız kalmaktan korkmadan kendinizi bir işi bırakırken bile bulabilirsiniz.

Değerleriniz değişir ve onlarla birlikte önceliklerinizde değişir. Hayatın gerçek değerinin, içinde yaptıklarınızdan mutlu ve memnun bir şekilde yaşamak olduğunu anlamaya başlarsınız. Eylemlerinizin uzun vadeli hedeflerini anlamaya başlarsınız ve kendinizi gerçek çağrınıza yönlendirirsiniz.

Bu yüzden her zaman çekici bulduğunuz bir şey için bir ders almaya karar verebilirsiniz, ancak bunu yapmak için cesaretiniz kırılmıştır. Kendinize ve uzun vadeli mutluluğunuza sadık olmaya başlarsınız. Bu konuda tekrar düşünmenizi söylerlerse diğerlerini dinlemeyin-bunun için gidin!

7.Sürekli Kendinizi Daha Da İlerletmeye Çalışıyorsunuz

Son derece uyanmış olmak size mükemmel olmaktan uzak olduğunuzu anlama fırsatı verir. Bu yüzden her yeni günde daha iyi bir insan olmaya çalışıyorsunuz. Kendiniz üzerinde çalışmaya başlıyorsunuz ve sürekli olarak alışkanlıklarınızı analiz ediyorsunuz.

Tarama geçmişinizin, izledikten sonra unutacağınız videolardan daha fazla hayat dersi içerdiğini fark edebilirsiniz. Ayrıca, maneviyata olan ilginizin, gerçek özünü çeşitli şekillerde anlayacak kadar büyüdüğünü de fark edebilirsiniz.

Yolunuzu görebilmek ve sonraki seviyelere istikrarlı bir şekilde yürüyebilmek en büyük özelliğinizdir. Son derece uyanık olmak size kim olduğunuzu tüm ‘iyi’ ve ‘kötü’ niteliklerde kabul etme,kendiniz ve çevrenizdeki herkes için nasıl daha iyi olacağınızı bilme fırsatı verir.

Your Page Title

Bu davranışlar, henüz o seviyede olmayan insanlara tuhaf görünebilir. Hayatınızda bu şekilde davranan biri varsa, onu anlamaya ve hikayelerini dinlemeye çalışın. Onların ruhunun sizi daha yüksek seviyeye taşımaya yardımcı olma ihtimali de var. Uyanmış bir insanın hayatı karmaşıktır, ama aynı zamanda şaşırtıcıdır ve inanın onu dinlemeye değer.