Evinizi Olumsuz Enerjilerden Temizlemenin Püf Noktaları

Olumsuz, zararlı enerji birkaç şekilde sessizce evinize girebilir. Bu olumsuz enerjileri evinizden en kısa zamanda çıkarmanın birkaç kolay yolu vardır.

Negatif enerjiyi evinizden kaldırarak dengesini ve uyumunu eski haline getireceksiniz. Aşağıdaki 4 temizlik ritüelini tekrarlayabilirsiniz. Biri hastalanırsa, eviniz başkaları tarafından sıkça ziyaret edilirse, evler taşınırsa, olumsuz duygularda bir artış hissederseniz bu uygulamaları yapabilirsiniz.

1. Adaçayı Yakmak

Bu, yaşam alanınızdaki negatif enerjiyi temizlemenin en eski, en hızlı ve en etkili yollarından biridir. Adaçayı ile negatif enerjileri temizlemek için ön kapınızı ve tüm pencerelerinizi açmanız gerekir. Adaçayı yakın ve bir anlığına yanmasına izin ver. Sonra alevi söndürün ve bir saniye boyunca dumanın yayılmasına izin verin.

Başlamak için en iyi yer evinizin arka odalarıdır. Odanın etrafında gezinin ve mümkün olduğunca fazla yer açın. Adaçayı dumanını odanın köşelerine tavana kadar ulaştırın. Evinizin veya dairenizin önüne giderken her odaya girdiğinizden emin olun. Öne çıktığınızda kapıdan çıkın ve kapı ile çerçevenin etrafınıda güzelce tütsüleyin. Bunu yapmak negatif enerjiyi daha derinden keser.

2. Köşelere, Evinizin Pencere Çerçevelerine Ve Girişlerine Biraz Tuz Serpin

Odalarınızın dört köşesine de deniz tuzu dökün. Daha sonra, 5 yemek kaşığı limon suyu, bir bardak deniz tuzu ve 1/4 su bardağı beyaz sirke karışımı bir kova suya ekleyin ve evinizin kapılarını, pencerelerini iyice temizleyin (karışım güçlü, bu nedenle eldiven kullanın) . Yüzeyler kuruduktan sonra, negatif enerjilerin evinize tekrar girmesini önlemek için pencere eşiklerine ve kapının yanındaki zemine deniz tuzu dökün.

3. Koruma İçin Kristaller Kullanın

Siyah turmalin insanlardan ve mekanlardan negatif enerjiyi emer. Kullanmak için odanın her köşesine bir parça yerleştirin. Bunu yapmak, negatif enerjinin alanınıza girmesini önlemek için koruyucu bir kalkan oluşturur. Aynı zamanda elektromanyetik enerjiyi de emer, böylece İnternet yönlendiricinizin, televizyonunuzun, bilgisayarınızın ve diğer cihazların yakınında tutmanız sizi de onların zararlı enerjisinden korur.

Siyah turmalin anksiyete ve depresyonu hafifletir, böylece onu elinizde tutmak negatif enerjiyi kendi bedeninizden çekebilir.

Your Page Title (#satışortaklığı)

4. Sesleri ve Melodileri Kullanın

Perili bir ev düşündüğünüz zaman, boş, eski, sessiz ve tamamen toz kaplı bir alan düşünürsünüz. Sessiz bir alan negatif enerjiyi çeker, bu yüzden ses bu kadar güçlü bir temizleme yöntemidir. Evinizde dolaşmak, bir zil sesi çalmak,müzik açmak olumsuzlukların ortadan kalkmasını önler.