Karmik Düğüm Nedir Ve Nasıl Çözülür

Birçoğu muhtemelen karmik düğüm gibi bir kavramı duymuştur. Ne olduğunu, nasıl göründüğünü ve ondan nasıl kurtulacağını bulmanın zamanı geldi. Belki de bu bilgi hayatını iyileştirmene yardımcı olacaktır.

Karmik Düğüm Nedir

Bir ruh, Dünya’daki yaşamı boyunca diğer insanlara karşı kötü davranırsa veya çözülmemiş sorunları varsa, bu karmik sorunlara dönüşür – borçlar ve düğümler.

Karmik düğüm bir aşk sorunudur. Bir kişi diğer yarısına kötü bir şey yaptığında – ona ihanet ettiğinde veya doğru zamanda yardım etmediğinde düğümler ortaya çıkar. Yaşam boyunca insanlar arasında kızgınlık ve olumsuz duygularla ilgili sorunlar varsa, bu karmik düğümlere dökülür. Bir sonraki enkarnasyonda, bu tür ruhlar bu sorunları çözmek için tekrar buluşacaklardır. Bu sadece sevginin değil, aynı zamanda aile ilişkilerinin de özelliğidir. Örneğin, bir anne çocuğunu terk ettiyse, sonraki yaşamında suçunu telafi etmek için zorluklarla yüzleşmek zorunda kalacaktır.

Örneğin, bir erkeğin bir kadını terk ettiği, hayatını acı ve yalnızlık içinde sonlandırdığı da olur. Yeni enkarnasyonda, o adamın ruhu gelişme fırsatı bulacak – zorluklarla karşılaşacak, karısına bakmak zorunda kalacak. Onu tekrar bırakırsa, karmik düğüm daha da sıkı bağlanır. Böylece çözülene kadar her şey tekrarlanacak.

Karmik Düğüm Nasıl Çözülür

Öncelikle ilişkinin gerçekten karmik olup olmadığını anlaman gerekir. İşte ana özellikler:

– Aynı durumun tekrarı;

– İkinci yarının şiddetli hastalığı;

– Çok zor ilişki;

– Bir insanı kaybetme korkusu.

Önceki enkarnasyonları ‘hatırlamak’ hiç gerekli değildir. Mevcut hayata odaklanmak önemlidir:

Şikayetler yüzünden yaşamak senin için zorsa, onların gitmesine izin vermelisin;
Birini incitirsen, hayata karşı tutumunu değiştirmen gerekir.

Your Page Title

Doğru olanı yapmak önemlidir. Kişiyi gücendirdiysen, ancak henüz ayrılmadıysan, durumu düzeltmek için elinden gelenin en iyisini yap. Böylece düğüm çözülecek ve sorunlar ortadan kalkacaktır.