Doğru Kişi Hayatına İlahi Zamanlamada Girecektir

Gerçek aşk söz konusu olduğunda, güzel bir günde kucağına düşmez. Gerçek aşk zaman alır, doğru kişi, doğru zamanda, daha doğrusu ilahi zamanlamada hayatına girer.

Anlık bir tatmin çağında yaşıyoruz. Acıkırsak, birkaç tıklamayla yemek siparişi verebiliriz. Yazamayacak kadar yorgunsak sesli mesajları kullanabiliriz. Bu kolaylığa alışınca, hayatımızın en önemli meselelerinin bile bir tuşa basarak çözülebileceğine inanmaya başladık.

Ancak doğru kişiyle birlikte olmak gibi hayatımızın önemli yönleri söz konusu olduğunda, ilahi zamanlamaya güvenmemiz gerekir.

İlahi Zamanlama Nedir?

Her şeyin doğru şekilde gerçekleşmesi için doğru yer ve doğru zaman vardır. Buna İlahi zamanlama denir.

İlahi zamanlamayı daha iyi anlamak, hayatımızın önemli yönleriyle ilgili daha iyi kararlar vermemize yardımcı olacaktır.

İlahi Zamanlamanın 1.Kuralı: Her Şey Akış İçindedir

Evren, farklı permütasyon ve kombinasyonlardan oluşur. Bu kombinasyonlar sürekli olarak değişmeye devam eder. Yani kayalardan dağlara ve vücudumuza kadar her şey sürekli bir akış halindedir. Bu nedenle, bazı şeylerin belirli bir şekilde olmasına bağlıysak, kendimizi başarısızlığa hazırlıyoruzdur.

Her şeyin sürekli değiştiği bu evrensel yasayı anlamaya başladığımızda ve her şeyi olmasını istediğimiz gibi değil, olduğu gibi kabul etmeye başladığımızda, bizim lehimize değişmeye başlarlar.

Her şeyin akış içinde olduğunu kabul edersek, geçmişte yaşayarak veya geleceğimiz için endişelenerek zamanımızı boşa harcamayız ve en yüksek benliğimiz olmak için şimdiki zamanda uygun adımları atmaya başlarız. İşte o zaman doğru ilişkileri hayatımıza çekme gücüne sahip oluruz.

İlahi Zamanlamanın 2.Kuralı: Zamanlama Önemlidir

Başkalarıyla iletişim kurarken, konuşmanın içeriğinin farkında olduğun kadar zamanlamanın da farkında olmalısın.

Biriyle zor bir konuşma yapmak istiyorsan, kişinin alıcı bir ruh halinde olduğu zamanı beklemek daha iyidir.

Bir insan acele ediyorsa, çalışıyorsa ve uyuyorsa, o sırada sorularınla onu rahatsız edersen, ne kadar önemli olursa olsun, sana sakin ve rasyonel bir şekilde cevap veremeyecektir.

Duygularının sana çok fazla endişe verdiğini düşünüyorsan, tüm güvensizliklerini ve korkunu eşine bulaştırmak yerine yürüyüşe çıkarak veya bir günlük yazarak onları kendi başına sakinleştirmeye çalış.

Kendini ve partnerini, önemli ve zor konuşmalar yapmak için doğru zamanı bekleyecek kadar sabırlı olmalı ve sevmelisin.

İlahi Zamanlamanın 3. Kuralı: Konuları Zorlamaya Veya İnsanları Baskı Altına Almaya Çalışmak İşe Yaramaz

Birini değiştirmeye çalışmanın en kötü yolu, ona baskı yapmak veya ültimatom vermektir. Herkesin bir şeyler yapmak için kendi zamanlaması vardır ve kimse zorlanmayı veya baskı altında tutulmayı sevmez. Sabırsız olmak ve öfke nöbetleri geçirmek diğer insanlarla ilişkinin bitmesine neden olacaktır.

Açık sınırlar belirlemek ve bunları eşine iletmek istiyorsan, onları zaman çizelgende bir şeyler yapmaya zorlayamazsın. Bu evrensel kurala uyarsan, hayatına uymayan yanlış insanlar ayrılacak ve ruh amacına uygun doğru insanlar hayatına girecektir.

İlahi Zamanlamanın 4. Kuralı: Sabırsızlık Keşif Çağrısı Yapar

Sabırsız olduğumuzda, bu, bazı korku veya endişelerden kaynaklanır. Sabırsızlığımıza kapılmak yerine, korkumuzun altında yatan nedene inmek daha iyidir.

Gerçek benliklerimizle uyum içinde değil miyiz?

Toplumsal baskı altında mıyız?

Reddedilme ve terk edilme korkumuz var mı?

İçimizdeki çocuk sevgimiz ve ilgimiz için ağlıyor mu?

Hayatımızı en yüksek potansiyelimizle mi yaşıyoruz yoksa küçük mü düşünüyoruz?

Bazen Evren yaralarımız ve korkularımız için bize birilerini gönderir, böylece onlarla yüz yüze gelebilir ve kendimizi iyileştirebiliriz. Korkularımızla yüzleştiğimizde, dönüşüm sürecini başlatır ve doğru kişinin hayatımıza girmesi için sahneyi hazırlarız.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Seni gelişmekten alıkoyan tüm olumsuzlukları ve toksik davranışları attığında, hiçbir şeyi zorlamaya çalışmadığında ve olayların doğal olarak gelişmesine izin verdiğinde doğru kişi hayatına girecektir.