Ruh Eşini Neden Bulamıyorsun?

Ruh eşi sana sadece koşulsuz sevgi vermekle kalmaz, aynı zamanda ömür boyu arkadaşlık, anlayış, sadakat ve ruhsal bağlantı sağlar. Herkes aşkı arıyor, ancak ruh eşini aramanın inanılmaz derecede zor olduğunu düşünüyor.

Merak etme, ruh eşin dışarıda bir yerlerde.

Ruh eşinin henüz hayatında görünmemesinin birkaç nedeni var.


1.Doğru İnsanları Çekmiyorsun

Hangi enerjiyi verirsen, onu geri çekersin, bu yüzden güvensiz, üzgün ve korkuyorsan, aynı duygularla dolu insanlarla buluşmaya ve etrafını sarmaya devam edeceksin.

Çevrendeki insanların niteliklerini değiştirmek istiyorsan, kendi düşüncelerinin yönünü değiştirmeye başlamak önemlidir.

Geçmişteki kalp ağrılarına ve geçmişin kötü deneyimlerine odaklanmak yerine, ufukta yeni bir romantizmin heyecanını kucaklamalısın. Titreşimini olumlu tutmak için zevk aldığın şeyleri yapmaya ve hayran olduğun insanlarla konuşmaya zaman ayır.

Daha yüksek bir frekansta titreştiğinde, aynı yüke sahip insanları çekmeye başlayacaksın.


2.Sınırlayıcı İnançlar Seni Negatif Bir Döngüde Tutuyor

Çekim Yasası ile düşüncelerin, duyguların ve inançların gerçekliğini yaratır. Pek çok sınırlayıcı inanç, bilinçaltında derinlere gömülür ve kendini istediklerini gerçekleştirmekten alıkoyduğunun farkına bile varmazsın.

Ruh eşini bulacağına gerçekten inanmazsan, onu hayatında görmeyeceksin. Belki de her zaman geride bırakılacağına ya da seni önemseyen birini çekecek kadar güzel, yeterince zeki veya nazik olmadığına ikna olmuşsundur.

Bu şüphe tohumlarını zihnine ektiğinde, gerçekliğine yansıyacaklar. Sana uymayan, senin fikirlerine önem vermeyen ya da seni takdir etmeyen kişileri çekmeye devam edeceksin. Aşkta şanssız olan insanların sürekli aynı tip erkek veya kadını çekme eğiliminde olduklarına dikkat et.

Seni geride tutan sinir bozucu ve sınırlayıcı inançlardan kurtulmak için, kendine biraz sevgi göster ve her güne olumlu bir onayla başla. Kendine şunları söyle, “Ben güçlüyüm, güzelim ve sevgiye değerim. Bana hak ettiğim saygıyla davranacak ruh eşimi buluyorum. ‘

Kendini sevgi ve özgüvenle doldurduğun zaman, Evren bu duyguları sana yansıtır.


3.Geçmiş İlişkilerden Kalan Yükleri Bırakmadın

Eski ilişkilerinden kalan öfke, kızgınlık ve acı seni bunlara bağlı tutar ve devam etmekten alıkoyar. Tüm bu yükleri taşıdığında, olumsuzluk hayatında daha da olumsuzluk doğurur.

Ruh eşinle tanışmaya hazır hissettiğin zaman, geçmiş ilişkilerinde olan eksiklikleri ve ilişkilerinin başarısızlığını affederek yolculuğuna başla. Sonuçta, bir ilişkinin sona ermesi çogu zaman tek bir kişinin hatası değildir.

Sana verdiği acıya odaklanmak yerine, geçmiş ilişkilerinden kaynaklanan iyi şeyleri takdir etmeye başla. Sonuçta, en kötü deneyimler bile değerli derslerle sonuçlanır.

Nasıl daha iyi taviz vereceğini öğrenmiş olabilirsin ya da eski bir ilişkin sana mali durumunu daha iyi yönetmeyi öğretmiş olabilir. Güzel bir şehri ilk kez ziyaret etmek veya şehir merkezinde harika bir restoran keşfetmek gibi güzel zamanlara geri dön.

Ayrılığınız ne kadar acı olursa olsun, minnettar olunacak bir deneyim yaşadın, büyüdün ve öğrendin.


4.Tekrar İncinmekten Çok Korkuyorsun

Kırılganlık herhangi bir ilişkinin parçasıdır çünkü kalbini incinme olasılığına açmadan kimseyle sevgi dolu ve sağlıklı bir ilişki kuramazsın.

Ne yazık ki korku seni yeni birine açık olmaktan alıkoyabilir, özellikle de daha önce kalp kırıklığı yaşadıysan.

Mesele şu: bir ruh eşinin hayatına girmesine izin vermelisin. Eğer kapalıysan ve risk almaktan korkuyorsan, partnerin senin için doğru erkek veya kadın olsa bile sağlıklı bir ilişkiden mutlu olamazsın.

Derinlere yerleşmiş korkuyu bırakmak zordur, ancak günlük meditasyon, kendini merkezlemene ve olumsuzluk yerine iç huzuruna odaklanmana yardımcı olacaktır. Her gün sessiz bir odada iki dakika meditasyon yap. Çalışman sırasında tüm düşüncelerinin, endişelerinin, korkunun, öfkenin yanından geçip gitmesine izin ver ve tamamen nefesine odaklan.

Düzenli olarak meditasyon yaptığında, korkunu sadece meditasyon sırasında değil, günlük yaşamında da çaba harcamadan bırakabilirsin.


5.Ruh Eşinden Mükemmeli Beklersin

Ruh eşinin özellikle çok mükemmel olmasını istiyorsan, kendini Evrenin sunduğu diğer tüm olasılıklardan uzak tutarsın. Dünya çok büyük ve orada sonsuz potansiyel ortaklar var, bu yüzden kendini tek bir türle sınırlamak, seni gerçekten mutlu edecek şeylerden alıkoyuyor olabilir.

Ailenin ve arkadaşların önünde geçit töreni yapacak bir ruh eşi aramadığını, bunun yerine seni fiziksel, ruhsal, zihinsel ve duygusal olarak besleyecek birini aradığını kendine hatırlat. Mükemmellik yerine, iki ruhun uyumlu ilişkisini hedefle.


6.İstediklerinle Uyumlu Değilsin

Son olarak, düşüncelerinin, duygularının ve eylemlerinin tümünün ruh eşini bulmaya yönelik olduğundan emin ol.

Sevgi daha çok sevgi çeker, bu yüzden hayatında sevgi dolu düşünceler, duygular ve eylemler oluştur. Sevgiyi yaymanın doğası gereği romantik olması gerekmez; Ailen için ev işleri yapmayı, bir arkadaşının ayrılığın üstesinden gelmesine yardım etmeyi veya kar amacı gütmeyen bir kuruluş için gönüllü olmayı içerebilir.

Hayatında bir partner için yer açmak çok önemlidir. Bu ister yoğun programındaki randevuları temizlemek olsun, ister evindeki tek kişilik eşyaları çift kişiliğe çevirmek olsun. Bir ilişki için alan yarattığında, Evren’e ruh eşinin hayatının bir parçası olması için hazır olduğuna dair bir mesaj gönderiyorsun.

Your Page Title

Artık ruh eşini neden bulamadığını öğrendiğine göre onu hemen hayatına çekmeye başlayabilirsin. Kim bilir belki ruh eşin çok yakınlarda bir yerlerde senin onu bulmanı bekliyordur.