Bir Işık İşçisi Olduğunuzda Hayatınızda Değişen 5 Şey

“Işık İşçisi” artık, gezegenimizde olanlara bilinçli olarak uyanan ruhlar için kullanılan bir terimdir. Diğerleri arasında bilinçli farkındalık yaratma ile derinden bağlı olan “empat” i tanımlar. Bunlar, maneviyatı yeni zirvelere çıkaran ışık savaşçılarıdır. Aşağıdakiler, bu dünyadaki bir ışık işçisi olarak yerinizi kabul ettiğinizde gerçekleşmeye başlayan beş şeydir.

1. HERHANGİ BİR SINIF VEYA GRUP TÜRÜNE UYMADIĞINIZI FARK ETMEYE BAŞLARSINIZ.

“Bu dünyayı” hissetmiyorsunuz ve “eve geri dönmeye” ihtiyaç duyuyorsunuz. Bir zamanlar kolayca tolere edilen şeyler artık yok. Işıkişçileri medyaya ve diğer insanların “normal” olarak ne satın aldıklarına çok fazla ilgi duymuyorlar. Onlar için maneviyat artık bir yaşam tarzı haline geliyor.

2. EMPATİK VE ŞEFKATLİSİN.

Bir ışık işçisi olarak, hayvanlara, çocuklara, yaşlı insanlara ve doğaya ilgi duyuyorsunuz. Sosyal bir olay yerine evsiz bir insanla oturmayı tercih edersiniz. Doğal olarak kibarsınız ve hiç kimsenin size karşılık vermesine gerek yok. Yardıma ihtiyacı olanlara yardım etmekten memnunsunuz. Dokunma ve kelimeleriniz başkalarına iletilen rahatlatıcı bir titreşim taşır. Çünkü iyileşmenin yürekten geldiğini biliyorsunuz.

3. KİMSEYE SÖYLEMEDEN BİR ŞEYLER HİSSETMEYE BAŞLIYORSUN.

Kelimeler artık kendi başlarına ağırlık tutmuyor. Derinden bağlılık hissediyorsunuz. Aynı zamanda kalabalık yerlerde olamayacağınızı da keşfediyorsunuz, çünkü enerji ve frekansların farkındasınız. İletişim değiş tokuşu olmadan başkalarını okumaya ve hissetmeye başlarsınız. Işık işçileri, etraflarındakilerin titreşimlerini üstlenirken enerjilerini şarj etmek ve dinlenmek için yalnız zamana ihtiyaç duyarlar.

4. İNSANLAR GELİP SİZE SORUNLARINI VE HİKAYELERİNİ HER ZAMAN ANLATIRLAR.

Işık işçilerinin başkalarına görünmez bir ipliği var. Güçlü bir şekilde hissedilen açık bir kalbe sahipler; bu nedenle insanlar sırları, sorunları ve kişisel hikayeleri paylaşırlar. Genellikle bittiğinde, bu şeyleri daha önce hiç kimseyle paylaşmadıklarını söylerler. Işıkişçileri her zaman etraflarındakilerin sorunlarına yargılamadan dinleyip yardımcı olmaktadır. İlahi bilgelikle gezinirken zor anlarda başkalarını dinleme ve rehberlik etme yeteneklerine sahiptirler.

5. IŞIK İŞÇİLERİ ÖLÜMDEN VEYA ÖLMEKTEN KORKMAZLAR.

Ölüm, yaşam aşamasında bir geçiş haline gelir. Birçok ışık işçisinin ölüme yakın deneyimleri, hastalıkları vardı ve yaşamlarında büyük engellerin üstesinden geldi. Yolculukları, ölümün kesin olduğu yanılsamasını bırakmalarına izin verdi.

Your Page Title

Bir ışık işçisi olarak, işiniz başkalarının bu sürekli değişen zamanlarda geçişine yardımcı olmak için açık bir kalbe ve derin bir farkındalığa sahip olmaktır. Kimseyi değiştirmek değil, seçimlerini kabul etmek ve İlahi Işığı ortaya çıkarmak sizin işiniz. Bir ışık savaşçısı olarak varlığınız bilinç ve ruhsal evrimde büyük bir değişimdir.