Ruhunun Seninle Konuştuğu 8 Gizemli Yol

Ruhlarımız rehberlerimizdir. Kalplerimizde neler olup bittiğini biliyorlar ve hayatımızda gerçekten ne aradığımızı anlıyorlar. Başkalarından da kendinden de pek çok şey saklayabilirsin, ancak senin ruhunda saklı kalan hiçbir şey yoktur. Ve gerçek şu ki ruhun, seninle iletişim kurmaya ve sana rehberlik etmeye çalışıyor. Onu dinlemenin yollarının farkında olmak gerekir.

İşte ruhlarımızın bizimle iletişim kurduğu 8 gizemli yol.

1.Rüyalar

Rüyalar, en derindeki düşüncelerimize giden gerçek yoldur. Uyuduğumuz zaman gardımızı indiririz ve zihnimiz istediği yerde dolaşmak için özgür kalır. Bilincimizin kontrolünü kaybederiz ve rüyalar aracılığıyla konuşmak için uyurken Varlığımız aktive olur.

Bu nedenle rüya tabiri bir sanattır çünkü herkes rüyasında konuştuğunda ruhun sesini anlayamaz. Korkuların, arzuların, hırsların vb. Onlarda görünür. Bu nedenle, sana özellikle garip gelen bir rüya gördüğünde dikkat et. Özün sana özel bir şey anlatmaya çalışıyor olabilir.

2.İçgüdü

Kaç kez içgüdülerine göre hareket ettin? Ne sıklıkla insanların veya nesnelerin titreşimlerini alıp ona göre hareket ediyorsun? Kaç kez bir şey hakkında düşündün ve tam tersini hissettin?

Ruhlarımız özünde gerçek doğamıza bağlıdır. İhtiyaçlarımızı anlıyorlar ve bizi neyin rahatsız ettiğini veya bizi neyin memnun ettiğini biliyorlar. Bu nedenle, şüphelerimiz olduğunda konuşurlar. Titreşim, içgüdü ya da his olarak adlandırabiliriz ama çoğu zaman bizimle iletişim kurmaya çalışan özümüzdür.

3.Senkronizasyon

Bazen tek tek rastgele gibi görünen ama noktalar birleştiğinde bir şeye işaret ediyormuş gibi görünen bir dizi olayla karşılaşırız. Bu rastgele olaylar, daha sonra gerçekleşen bir olaya eklenir. Ruhumuz, bize büyük resmi göstermek için bu olayları yaratmada çok etkilidir ve genellikle başarılıdırlar.

4.Vizyonlar

Bazen sadece rüyalarımız değil, vizyonlarımız da ruhumuzun söylemek istediğini ortaya çıkarır.

5.Sayıların Ve Harflerin Tekrarları

Rakamlar ve harfler birbirimizle iletişim kurmak için kullandığımız araçlardır. Sözlerimiz, diğer insanlara söylemek istediklerimizi ortaya çıkarır. Ruhlar ayrıca seninle iletişim kurmak için sayıları, harfleri veya kelimeleri kullanır. Ve bunu sıklıkla tekrar tekrar yaparlar.

Bir gün, gittiğin her yerde belirli bir sayıyı fark ettiğini görebilirsin. Bir kelime, neden veya nasıl olduğunu anlamadan uzun süre kafana takılabilir. Hayatındaki bu unsurların tekrarı iletişime işaret etmeli ve onları fark etmeye devam ederken dikkatli olmalısın.

6.Hayvanlar

Nasıl olduğu bir muamma ama ruhlarımız hayvanlar veya kuşlar aracılığıyla da bizimle konuşabilir. Örneğin, kargalarla karşılaşmaya devam ediyor ve bu konuda garip hissetmeye başlıyorsun. Ruhun kuzgun aracılığıyla seni yaklaşan bir sorun hakkında kolayca uyarmaya çalışıyor olabilir ve bu sinyali görmezden gelebilirsin.

7.Kaygı

Kaygı her zaman tamamen psikolojik değildir. Her zaman stres veya gerginlikten kaynaklanmaz. Bazen kaygımız, ruhumuzun bizi yapmak üzere olduğumuz bir şeye karşı uyarmasından kaynaklanır. Yapmak üzere olduğumuz şeyden uzaklaşmamız ve daha iyi bir şekilde hareket etmemiz için içimizde olumsuz duygular yaratarak uyarır.

Your Page Title

8.Bir Şeyin Olmak Üzere Olduğu Hissi

Çoğu zaman hayatımızda bir şeylerin yolunda gitmediği, bir şeylerin garip olduğu veya bir şeylerin eksik olduğu hissiyle karşılaşırız. Anında öğrenemeyebiliriz, ancak bu duygu bizi ihtiyacımız olan bir şeye yönlendirmek için ruhumuz tarafından yaratılır. Öyle ya da böyle, yapmaları gerektiğini düşündükleri zaman konuşurlar. Dikkat edersen, hayatında her zaman doğru yönü bulacaksın.