Kalp Çizgin Aşk Hayatın Hakkında Neler Gösteriyor?

Pek çok insan ruh eşleri, partnerleri ve ilişkileri hakkındaki en derin, en karanlık sorularının cevaplarını her yerde aradı.

Fakat…

Ya sana aşk hayatın hakkında bilmek istediğin her şeyin avucunun içinde bulunabileceğini söylesem? Çünkü aşk soruların kalp çizginde ortaya çıkıyor.

Aslında, kalp çizgin hakkında bilmen gereken her şey orada bulunabilir ve birkaç dakika içinde, avuçlarındaki bu küçük, görünüşte önemsiz çizgilerde ne kadar bilgi bulunabileceğine şaşıracaksın.

Kalp Çizgisi Nedir?

El falına aşina olanlar, çoğu insanın bilmek istediği ilk satırın kalp çizgisi olduğunu bilir.

El falı, geçmişin, şimdiki zamanın ve geleceğin hakkında bilgi almak için avuç içlerinin çizgilerini kullanan bir kehanet biçimidir.

Avucundaki ana çizgilerden biri kalp çizgisidir. Aşk çizgisi olarak da adlandırılan kalp çizgisi, baş çizginin hemen üzerinde bulunabilir.

Küçük parmağının hemen altında, avucunun kenarına kadar uzanır, avucunun üzerinden geçer ve orta parmağının altında biter.

Kalp Çizgin Şunları Gösterir;

– Sevgiye karşı tavrın ve sevginin kalitesi

– Duygusal durumun

– Başkalarıyla olan ilişki durumun

Ama satırlar sana tüm bunları nasıl anlatabilir?

Kalp Çizginin Hayati Özellikleri

Net, kavisli, derin, kırılmamış ve düzensiz olmayan bir kalp çizgisi, iyi bir aşk hayatını ve sağlıklı duyguları gösterir.

Ancak kalp hattında rahatsızlıklara neden olan diğer çizgiler, aşk hayatını derinden etkileyen olayların veya sorunların göstergesidir. Örneğin:

Uzunluk:

Kalp çizginin uzunluğu yoksa veya sadece orta parmağına kadar uzanıyorsa, kalp çizgin kısa kabul edilir.

Kısa bir aşk çizgisi, ilişkinin pürüzsüz sularda ilerlemediği anlamına gelebilir. İlişki sorunları, bencillik duyguları veya sonuçlarını düşünmeden hareket etme nedeniyle ortaya çıkabilir.

Öte yandan, avuç içi kenarına kadar uzanan bir kalp çizgisi çok uzun bir aşk çizgisi olarak kabul edilir. Partnerine sadık olan çok romantik bir erkeği ya da kadını gösterir. Ayrıca aşk hayatında ayrılığa yol açabilecek ciddi sorunları da gösterebilir.

Kavisli:

Yukarı doğru kıvrılan bir kalp çizgisi, duygularını iletmekte iyi olduğunu gösterir. Bir ilişkide nasıl romantizm yaratacağını ve sevgini nasıl göstereceğini biliyorsun.

Aşağı doğru kıvrımlı bir çizgi, bir kişiyi hayatında meydana gelen olumsuz şeylerden kolayca etkilenebilecek durumda gösterir. Kalp çizgin aşağı doğru kıvrılmışsa, duygularını ifade etmekte zorluk çekebilirsin, bu da ilişkinde sorunlara neden olur.

Düz:

İstikrarlı bir ilişki genellikle açık ve kesintisiz bir çizgi ile önceden bildirilir. Bazen, düz bir kalp çizgisi, bir ilişkide pasif ortak olabilecek utangaç bir kişiyi de gösterebilir.

Dallar ve Çatallar

Aşağıya doğru kıvrılan ve sonunda bölünen bir kalp çizgisi, aşk için her şeyi feda etmeye istekli olduğun anlamına gelir. Çizginin başlangıcındaki yukarı doğru dallar, ilgi alanlarını kolayca etkileyebilecek bir kişiyi gösterebilir.

Kırık

Kırık bir kalp çizgisi, ilişkilerin ilerlemesinde önemli gecikmelere işaret eder. Finansal konular gibi bir ilişkiyi veya bir evliliği bozabilecek stresleri gösterebilir.

İlişki Sorunlarını Yalnızca Kalp Çizgin Açıklayabilir

Avuç içi okuma kesin bir bilim olmasa da, kalp çizgini oluşturan ve çevreleyen çizgiler birçok bilgiyi ortaya çıkarabilir.

Peki, sadece kalp çizginin açığa çıkarabileceği gizli bilgiler nelerdir?

Kalp çizgisi, kendi fiziksel, duygusal, psikolojik ve ruhsal ihtiyaçlarını anlamak için kişisel bir pusula olabilir.

Kalp çizgin şunları da ortaya çıkarabilir:

– Bir ilişkide baskın ortak kim

– Bir ilişkideki engeller

– Hayatına girecek ilişkiler ve ciddi olup olmayacakları

– Ayrılıkla sonuçlanabilecek ilişkilerde ciddi zorluklar

– Bu yaşamda sahip olacağın türden ilişkiler

Your Page Title

Kalp çizginizin gizlediği sırları keşfetmek harika ve hayat değiştiren bir deneyim olabilir. Aşk hayatın hakkında daha fazla bilgi ortaya çıkarmak istiyorsan, bir ruh eşi okuması sana aradığın tüm cevapları verebilir.