Ruh Rehberleri Hakkında Korunan En Önemli 3 Sır

Bütün insanlar Ruh Rehberlerinin varlığını hissedemez, onları göremez, ama bu onların var olmadığı anlamına gelmez.

Onları bir kez tanıdığınızda ya da onlarla iletişim kurduğunuzda, Ruh Dünyasından gelen bu harika varlıklar size pek çok şekilde yardım edebilir.

Ruh Rehberleri hakkında çok sayıda yanlış anlama var. Bunun nedeni, herkesin Ruh Rehberleri ile iletişim kuramamasından kaynaklanmaktadır.

Bu yazıda Ruh Rehberleri İle İlgili Korunan 3 Önemli Sırdan Bahsedeceğim

1. Ruh Rehberleri Her Zaman İnsan Benzeri Varlıklar Değildir. Hayvan Ruhları da Ruh Rehberleriniz olabilir.

Kızılderililer arasında, güç hayvanları bir kişiye trans halindeyken (uyku benzeri bir durum) görünür. Bu güç hayvanları ayrıca rüyalarda, vizyonlarda ve bir kişi meditasyon yaparken de ortaya çıkabilir.

Bunlar rehber, koruyucu ve öğretmen görevi görür. Şamanlar ruhsal görevlerini yerine getirirken, güçlü ruh hayvanlarından yardım isterler.

2. İnsan-Benzeri Ruh Rehberleri, Ruhlar Olarak Potansiyellerini Tam Olarak İdrak Etmeleri Dışında, Diğer İnsanlardan Farklı Değildir

İnsan benzeri Ruh Rehberleri aslında tıpkı bizim gibidir, ancak onların bilgeliği ve bilgisi sahip olduğumuzdan çok daha fazladır.

Fiziksel ölümden sonra, tüm ruhlar ruhlar alemine geçmez, bazıları yeryüzünde kalmaya devam eder. Zaman geçtikçe, bu ruhlar bir yerden bir yere dolaşırken bilgi edinmeye devam ederler. Sonunda, edindikleri tüm bilgiler nedeniyle “seviye atlarlar” ve Ruh Rehberleri olarak işlev görmeye uygun hale gelirler.

3. Ruh Rehberlerinin Belirli İsimleri Vardır.

Ruh Rehberlerinin kendi isimleri vardır.

İlk buluşmanızda, Ruh Rehberlerinizin yapacağı ilk şey size isimlerini vermektir.

Tüm insanlar iyi gelişmiş psişik duyulara sahip olmadığından, Ruh Rehberlerinin onlara seslendiğini duymakta bile zorlanırlar.

Ancak kendinizi geliştirerek Ruh Rehberlerinizle tanışabilir ve hatta onlarla konuşabilirsiniz.

Your Page Title