Bu 12 Şeyden Vazgeçerseniz Bolluğun Yaşamınıza Girmesini Sağlayabilirsiniz

İşte gerçekten bolluğu yaşamınıza çekmek için vazgeçmeniz gereken 12 şey:

1. Dünyada sınırlı miktarda kaynak bulunduğunu ve bu nedenle değerli görünen her şeyi yakalamanız gerektiğine inanmayı bırakın. Aslında, herkes için yeterli, asıl şey diğer insanlarla paylaşmayı unutmamaktır.

2. Kendinizi küçümsemeyi bırakın. Etrafınızdaki insanlar gibi mutluluğu hakediyorsunuz.

3. Talihsizlikleriniz için başkalarını suçlamayı bırakın. Ve onların kararlarının ve eylemlerinin kurbanı olduğunuzu düşünmeyi bırakın.

4. Başarıyı hak etmediğinizi düşünmeyi bırakın.

5. Geçmişi özlemeyi bırakın.

6. Hedeflerinize ulaşmak için kendinizden ve yeteneklerinizden şüphe etmeyi bırakın.

7. Hayatınızı mahvetmeyi bırakın. Her şeyde hemen başarılı olamazsınız, çünkü kendiniz bunu yapmanıza izin vermiyorsunuz.

8. Her şey sizin için kolay hale geliyorsa, o zaman bir şeylerin ters gittiğine inanmayı bırakın. Hayatta her şey o kadar da zor değil.

9. Manevi bir yaşam ya da mutlu ve zengin bir yaşam sürdürmeniz gerektiğini düşünmeyin. Bu iki yaşam tarzı birbirini dışlayan değildir.

10. Hepimiz enerjiyiz. Bu nedenle, bizi çevreleyen titreşimlere çok dikkat etmek gerekiyor. Olumsuzluğun mutluluğunuzu gölgelemesine izin vermeyin.

11. İnsanlara sadakat göstermenin tek yolunun size söyledikleri her şeye “Evet” cevabını verdiğine inanmayı bırakın. Gerçek bağlılık aynı zamanda onlara eksikliklerini gösterme isteği de anlamına gelir.

12. Para hakkında endişelenmeyi bırakın.

Your Page Title

Nihai düşünce: bolluk sadece sahip olanlara gelir. Bu yüzden başarı beklemeyin ve şimdi burada oluşturun!