Bilmeniz Gereken 4 Astral Seyahat Tehlikesi

Astral Seyahat çok popüler bir olgudur. Ve popüler derken, dünya nüfusunun neredeyse % 10’unun yaşamları boyunca en az bir kez vücut dışı bir deneyim yaşadığını söylüyorum. Bu, yaklaşık 700 milyon insanın en az bir beden dışı tecrübesi olduğu anlamına gelir. Ve bu muazzam bir şey.

Birçok insan ruhsal gelişim için Astral Seyahat uygulamasını kullanıyor. Bunu pratik, meditasyon ve diğer yöntemlerle başarırlar. Fakat birçok insan gözlerini Astral Seyahatin Tehlikelerine kapattı. Birçok insan bu uygulamanın tamamen güvenli olduğunu savunmaktadır. Bir zarar getirmeyeceğini düşünürler. Ancak gerçek şu ki, vücut dışı deneyimlerden kaynaklanan birçok tehlikeli durum var. Periyodik olarak astral seyahat yapmaya karar vermeden önce bu tehlikeler göz önünde bulundurulmalıdır.

Astral Projeksiyon Tehlikeleri

Takıntı: Bu rutininizdeki dengesizliğin sonucudur. Vücut dışı deneyim o kadar canlandırıcı ve olağanüstüdür ki, birçok insan buna takıntılı hale geldi. Bunu çok sık uygularlar. Astral dünyada, fiziksel dünyadan daha fazla zaman geçirmeye çalışırlar. Evet, ruhsal olarak büyümek için astral dünyayı keşfetmeliyiz. Ama biz bu fiziksel formda bir sebepten dolayı doğduk. Ve bir denge bulmayı öğrenmeliyiz. Bu nedenle, bir astral seyahat yöntemi başlatmayı düşünüyorsanız, iki dünya arasındaki dengenin önemine dikkat edin.

Kaybolmak – OBE ( beden dışı deneyim) uygulayıcılarının çoğu “Gümüş Kordon” diye bağırır. Ancak OBE’yi yaşayan pek çok kişi gerçekte kordonun farkında değildir. Pek çoğu onu göremiyor bile. Ve bu, oryantasyon bozukluğu, panik ve karışıklık yaratır. Astral dünyada, ilk önce, tamamen hedeflerinizi kontrol edemezsiniz. Bu sizi fiziksel bedeninizden çok uzağa götürebilir. Bu da çaresizliği vurgulamaktadır. Buradaki anahtar, odaklanmak ve temiz bir zihne sahip olmaktır.

Zihinsel Tükenme – Astral dünyaya seyahat etmek fiziksel değil, zihinsel ve duygusal tükenmeyi getirebilir. Yorgunluk ve depresyon olarak birçok kez ortaya çıkmıştır. Siz astral seyahat yaparken fiziksel beden uyuyor. Bu nedenle etkilenmez. Fakat duygusal ve zihinsel sağlığınız çok fazla acı çekebilir. Yani, yorgunluk hissediyorsanız, bir mola verin ve sadece uyuyun. Zihninizi dinlendirin.

Sahiplik – Astral dünya, ruhsal yaratımlarla doludur. Ama orada da kötü varlıklarla tanışabilirsiniz. Bu yüzden birçok kişi astral seyahatte fiziksel bedenleri için farklı korumalar kullanılıyor. Çünkü ruhunuz seyahat ederken, vücudunuz korunmasız kalır. Temelde varlıklar için boş bir kaptır. Bu, astral dünyadan gelen varlıkların onlara tutunduğu anlamına gelir. Bu da birçok yönden çok tehlikelidir.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Astral seyahat beden dışı deneyim yaşayanlar için çok popülerdir. Birçoğu astral seyahati tehlikeli olduğunu söylerken. Diğerleri tamamen güvenli olduğunu söylüyor. Ama siz ne olursa olsun kendi güvenliğinizi tehlikeye atmamalısınız. Bu nedenle, Astral seyaati uygulamaya başlamadan önce, bu 4 tehlikenin farkında olun. Ve onlardan kaçınmanın yollarını bulun. Size nasıl güvenli bir yolculuk yapabileceğinizi gösteren birçok yazı ve rehber var onlardan yardım alabilirsiniz.