Hiç Duru Görü Deneyimi Yaşadın Mı?

Bu bilgiyi elde etmenin hiçbir yolu olmadığı halde, bir nesne veya olayla ilgili ayrıntıları tam bir kesinlikle bilmeyi deneyimledin mi? Aydınlanma böyle bir şeydir. Bu bilginin sana bir şey veya bir başkası tarafından iletilmesi fiziksel olarak imkansız olduğunda, zihnine giren bilgidir.

Basitçe ifade etmek gerekirse, durugörü net bir ruhsal içgörü yoluyla etrafımızdaki şeyler hakkında bilgi edinme yeteneğidir.

Görmek için fiziksel yeteneğin ötesine geçen ek bir duyusal deneyim gibi.

Geleceği görebilmekle veya genellikle filmlerde tasvir edildiği gibi bir tür dramatik vizyonla sınırlı olmak zorunda değildir.

Sana önemli bir şey söylemeye çalışan Yüksek Benlikten gelen renkler, sayılar veya görüntüler şeklinde sana rehberlik eden ince ipuçları olabilir.

Durugörü, Yüksek Benliğinle özel bir bağlantıya sahip olmanın, Koruyucu Meleklerden veya çevrendeki ruhsal enerjilerden gelebilecek mesajları kabul etmeye açık olmanın sonucudur.

İnsanların durugörü ile ilişkilendirdiği diğer yaygın terimler, “Üçüncü Göz” ve “psişik vizyonlar”dır.

Önseziler ve Duru Görü Arasındaki İlişki

Önseziler ayrıca belirli bir düzeyde durugörü içerir, ancak duygusal alanla daha çok ilgisi vardır.

Bir trajediden hemen önce ezici bir his veya rahatsız edici bir his hissettiysen, o zaman bir önseziye sahipsin. Her ikisi de tanıdık bir parapsişik durum sunduğundan, deja vu’yu önsezinin yakın bir akrabası olarak düşünebilirsin.

Durugörü Yetenekleri ve Önsezilerle Ne Yapmalı?

Önsezilerine gelince, onları istediğin zaman gerçekleştirmen mümkün değildir ve aynı şekilde geldiklerinde onları inkar edemezsin. Tabii ki, onları tamamen görmezden gelme seçeneğin var.

Önseziler ve durugörü karar vermene yardımcı olmak için her zaman yanındadır. Yüksek Benliğinden, Koruyucu Meleğinden veya seninle bağlantı kurmak ve seni ruhsal gelişim ve farkındalığa doğru yönlendirmek isteyen ruhsal bir varlıktan gelebilirler.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Bu nedenle, bir dahaki sefere bir önseziye sahip olduğunda veya durugörü deneyimlediğinde, sana rehberlik etmesi, seni hazırlaması ve yaşam boyunca ruhsal yolculuğunda sana yardımcı olması gereken psişik işaretler olduğunu unutma!