4 Çeşit Ruh Eşin Var – Her Birini Nasıl Tanırsın

Gerçek bir ruh eşi, muhtemelen tanıştığın en önemli kişidir, çünkü duvarlarını yıkıp seni uyandırırlar.’ Ama sonsuza kadar bir ruh eşiyle yaşamak? Hayır !!! Çok acı verici. Ruh eşleri, hayatına sadece başka bir katmanını ortaya çıkarmak için girerler ve sonra giderler.

Hiç beklemediğin bir anda bir ruh eşi veya manevi bir eş bulursun. Ruh eşleri, seni yansıtan, tekrar eden kalıplarının farkına varmanı sağlayan ve yolculuğunda seni ileriye taşıyan kişilerdir.

Hayatta karşılaşacağın farklı ruh eşi ilişkileri türlerinin daha fazla farkında olmak, bu fırsatları yakalamamıza ve daha derin bağlantılar geliştirmemize yardımcı olabilir.
Aşağıda tanımladığım dört tür ruh eşi var:

1.Geçmiş Yaşamlardan Ruh Eşleri

Bu insanlar geçmiş yaşamlarında sevgili veya ruh eşi olmuş olabilirler, bu nedenle ilişkileri doğal ve çok rahat olacaktır. İkisi arasındaki bağlantı anlık olacaktır. Onlarla sonsuza kadar arkadaşmış gibi hissedebilirsin – ilk tanışmanızdan bu yana ne kadar uzun zaman geçmiş olursa olsun veya birbirinizden ne kadar uzakta olduğunuz önemli değil

Nasıl Tanınır?

Kim olduğuna sadık olduğunda bu tür insanlarla tanışacaksın. Geçmiş yaşamlardan ruh ikizleri, kendi teninde rahat hissettiğinde ve pişmanlık duymadığında ortaya çıkacaktır. Her zaman istediğin şeyler için endişelenirler ve hayallerini gerçekleştirmene yardım etmeleri istendiğinde hiçbir şeyden vazgeçmezler.

2. Karmik Ruh Eşleri

Bu insanlar aynı zamanda geçmiş yaşamın aracılığıyla sana bağlıdır. Bu ilişkiler, ego mücadelelerini içerdiğinden derin, karmik ve genellikle acı vericidir. İlişkide birlikte çalışmak ve acının üstesinden gelmeyi öğrenmek tek çözümdür.

Nasıl Tanınır?

Karmik ruh eşleri hayatına ikiz bir bağ getirecektir. Aşırı duyguların olduğu zamanlarda, gerçekten hissettiklerini hissedersin. Genellikle bu insanlar reenkarne olurlar ve olumsuz döngüyü ortaya çıkarmak için bir miktar karmayı yeniden yaşarlar.

3.Ruh Eşlerini İyileştirmek

Bunlar, bir amaçla ortaya çıkan ve sana geçmişinin yollarını düşünerek onları temizleyen yaşam dersleri veren insanlardır. İyileştirici ruh eşleri, tam olarak bize öğretmeleri gereken şeyi öğrenmeye en çok ihtiyaç duyduğumuz anda ortaya çıkar.

Nasıl Tanınır?

Kişiyle kurduğun ilişki veya arkadaşlık hızla yükseldiğinde, bu tür arkadaş genellikle tekrar eden kalıplarla uğraşırken ve eski sorunları çözmeye çalışırken ortaya çıkar.

4.İkiz Alevler

İkiz alevler, duygusal ve ruhsal tıkanıklıkların üstesinden gelmek için toplu olarak çalışır. Bir saatlik konuşmalar yapabilirler ve söyleyecek şeyleri asla bitmez. İkiz bir alevle karşılaştığında, ilişkin yüzünden tamamlanmış gibi hissedersin. Herkes ikiz alevlerini sevgili olarak tanımıyor, bazıları onları arkadaş olarak tanıyor. Ama onları sevgili olarak tanıyanlar için çok güçlü bir ilişkileri olacak.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Nasıl Tanınır?

Kişiyi uzun zamandır tanıyormuş gibi hissediyorsan ve onu asla bir kenara bırakmak istemiyorsan. Yakında vereceğin her karar birlikte verilecek.