BİLİNÇALTININ NEDEN TEMİZLENMESİ GEREKİYOR

Her birimiz, insan yaşamı üzerinde en güçlü etkiye sahip olan bilinçaltının varlığını biliyoruz.

Aslında, bilim insanları bilinçaltının insan yaşamının tüm yönlerini kontrol ettiğini tespit etmişlerdir. Bilinçaltı insanın sağlığından sorumludur, ona sosyal statü, kişisel yaşam, aile, eğitim ve iş verir.

Bir kişi hayatının kurallarını kendisi belirler. Bilinçaltının sayesinde, bir kişinin gerçek yaşamının içsel inançlarına göre bir düzenleme gerçekleşir.

Bununla birlikte, olumsuz duyguların, kötü anıların ve düşüncelerin huzur vermeyeceği sıklıkla görülür. Bazen bir kişi başarı ve refahın karşısında kendisini duygusal olarak iyi hissetmez. Hiçbir şeyden mutlu değildir, hayat donuk ve kayıp gibi görünür. Bu, sadece bilincini değil, bilinçaltını da temizlemenin zamanının geldiği anlamına gelir.

Bir kişi hafıza ve bilinçaltıdır. Doğumdan başlayarak tüm hayatımızın depolandığı bir tür veritabanıdır. Bu nedenle, bilinçaltı yalnızca yaşamın olumlu anlarını içeremez. Bilinçaltı, bir kişinin bilinçli hayatında ortaya çıkan çözülmemiş sorunların, korkuların, suçların vb. Kaynağı olabilir. Sonunda, uzun zamandır beklenen uyum ve yaşamdaki sevinci bulmak, yaşamdaki korkulardan, komplekslerden, hakaretlerden ve bilinçsiz bloklardan kurtulmak için, bilinçaltı temizlenmelidir. Bunun için, sıradan hayatta neredeyse imkansız olan, zihnin bilinçli kısmını sakinleştirmek gerekir.

Bununla birlikte, zihinle çalışmanın, huzur ve sükuneti bulmanın en eski ve en doğal yolu meditasyondur. Meditasyon, yaşamda mükemmelliğe ulaşmanın bir yoludur. Meditasyon yardımıyla, her zamanki huzursuz akıl durumunda erişilemeyen hem bilinç hem de zihnin bilinçaltı kısmını etkin bir şekilde temizlemek mümkündür.

BİLİNÇALTININ TEMİZLENDİKTEN SONRA NELER OLUR

1.DAHA UYUMLU VE DENGELİ BİR İNSAN OLACAKSINIZ

Bilinçaltının temizlenmesi, iç dünyanızın doğal uyum ve dinlenme süreçlerini geliştireceği anlamına gelir. Tabii ki, bu hemen gerçekleşmeyecek, ama yavaş yavaş üzerinde çalışarak kendinize işkence etmeyi bırakıp, geçmişten gelen çeşitli düşünceleri ve her türlü olumsuz deneyimleri düşünmeyi bırakırsanız gerçekleşecek.

2.OTOMATİK OLARAK FARKLI DIŞ ETKENLERE DAHA AZ TEPKİ VERECEKSİNİZ

Eylemlerimiz esas olarak uyaranlarımız ve tepkilerimiz tarafından belirlenir, yani deneyiminize, inançlarınıza ve anılarınıza dokunan bir duruma girerseniz, bu duruma anında tepki gösterirsiniz. Ya pozitif ya da negatif bir tepki vereceksiniz. Ancak bilinçaltınızı geçmiş deneyimlerden, inançlardan, anılardan arındırırsanız, bilinçaltında çalışırken tepkiniz daha az yoğun ve otomatik hale gelir.

3.AİLENİZLE VE SEVDİKLERİNİZLE DAHA İYİ BİR İLİŞKİ YAŞARSINIZ.

Bilinçaltınızdaki olumsuz düşüncelerinizden kurtulurken, öfke, nefret, kızgınlık,kıskançlık, hayal kırıklığı ve diğerleri gibi çok daha az olumsuz duygu ve deneyimler yaşayacaksınız. Sevdiklerinizle, akrabalarınızla ve çevrenizdeki herkesle aile ilişkilerinizi geliştirebileceksiniz.

4.HAYATINIZIN TÜM ALANLARINI İYİLEŞTİREBİLİRSİNİZ.

Bilinçaltının temizlenmesi, ana yaşam alanlarınız (kişisel, mesleki, sosyal, maddi gibi) hakkındaki olumsuz inanç ve anılarınızın silinmesine ve böylece her şeyin otomatik olarak gelişmeye başlamasına neden olur.

5.HAYATINIZIN DUYGUSAL RENGİ POZİTİF VE REFAH YÖNÜNDE DEĞİŞECEKTİR.

Bilinçaltınızı temizlediğinizde, duygusal yaşamınız daha da artacaktır, basit bir nedenden dolayı, giderek daha fazla sayıda olumsuz duygu sizi bırakacaktır.

6. OLUMSUZ DUYGULAR VE DENEYİMLER TARAFINDAN ENGELLENEN ÇOK FAZLA ENERJİNİZ VAR.

İdeal olarak, vücudumuzdaki, enerji zorla değil, kolayca akmalı. Bir insanın yaşamı boyunca biriktirdiği çeşitli olumsuz duygular nedeniyle, vücudun çeşitli bölümlerinde tüm organizmanın normal çalışmasını engelleyen enerji engelleri söz konusudur. Bu tüm organizmanın hayati gerilemesidir ve tam kapasiteyle çalışmaya başlar. Buradan, çeşitli hastalıklar, sinir bozuklukları, vücutta ve özellikle tüm kısımlarında enerji eksikliğinin diğer rahatsız edici semptomları ortaya çıkmaya başlar. Bu yüzden, bilinçaltınızı temizlemelisiniz, böylece bedeninizde depolanan eski bilgileri ortadan kaldırıyor, iyileştiriyor ve tam teşekküllü enerjiyi arttırıyor.

Your Page Title

7.HAYATTA BAŞARI ELDE ETMEK MÜMKÜN OLACAK.

Bilinçaltınızı temizlediğinizde, daha başarılı olacaksınız. Gelecekteki başarılarınızın temelini oluşturacak, daha akıcı ve özgüvenli olacaksınız.