Olumlu Ve Olumsuz Telepati İletişim Kanalları

İnsanların birbirine görünmez iletişim kanallarıyla bağlı olduğu açık bir gerçektir. Örneğin, biri sizi arar ve siz de tam olarak kim olduğunu hissedersiniz. Veya kişinin ne söyleyeceğini önceden biliyorsunuz. Ya da bir anne, kendisinden çok uzaktaki bir çocuğun sorun yaşadığını hissedebilir.

Tesadüf, telepatiyi asla açıklayamayan ve buna yanılsama denen bilim diyor. Kısaca şema şu şekildedir. İnce düzlemdeki insanlar, hislerin, duyguların, düşüncelerin ve hatta resimlerin iletilebildiği enerji kanallarıyla birbirlerine bağlanırlar. Prensip olarak, bunda şaşırtıcı bir şey yok, ezoterik literatürde telepati kullanımına dair birçok örnek bulabilirsiniz.

Telepatik İletişim Kanalları Nasıl Ortaya Çıkıyor?

Telepatik kanal, belirli bir kişiyi düşündüğümüz anda ortaya çıkar ve onu düşünmeyi bıraktığımızda kaybolur. Bir kanalın varlığı, her iki kişinin birbirlerinin düşüncelerini okuyacağı anlamına gelmez, çünkü bunun için belirli bir duyarlılığa sahip olmanız, birbirinize “uyum sağlamanız”, onu istemeniz ve bu tür bir iletişime açık olmanız gerekir. Birini düşünmeye başlar başlamaz, ince düzlemde aranızda temas oluşur, ancak bu telepatik bir seansın gerçekleşeceğini garanti etmez; Çoğu zaman, bunun gerçek olduğunu bile bilmiyoruz, bu tür bir iletişim olasılığına inanmıyoruz. Bu gerçek, bilinçaltımızda korktuğumuz ve telepatik iletişime açık olmak istemediğimiz gerçeğiyle açıklanabilir, çünkü aniden zihnimizin içeriğini bilecek mi? korkusuna kapılıyoruz. Bu korku, telepatiyi kurgusal gibi gösterecek kadar kanalı tıkar ve düşüncelerin bir araya geldiği ender durumlar sadece bir şanstır.

Pozitif, Negatifin Yerini Alır

Olumsuzluk, yalnızca onu çekme eğilimindeyseniz size iletilecektir (bu, geçmişteki eylemlerinize bağlıdır). Gerçek hayatta ya da telepatik bir bağlantıyla bile ondan bir olumsuzluk aldıysanız, başka bir kişiyi suçlayamazsınız. Belirli bir kişiden olumsuzluk almamak için, olabildiğince içtenlikle ona mutluluk dileyin. Olumlu giden akışınız, olumsuz gelenlere karşı en iyi savunmadır. Koruyucu mantralar da yardımcı olabilir.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Başkalarına mutluluk dileyerek, kendinize ve onlara iyilik getirirsiniz. Ama asla başkalarına onlara olumlu gönderdiğinizi, mutluluklar dilediğinizi vb. söylemeyin. Telepatik iletişim kanallarınızı olumlu içerikle doldurun, tüm olumsuzluklar kendiliğinden kaybolacaktır.