Empatlar İçin En İyi Kristaller

Empat, bugünlerde giderek daha sık duyduğumuz bir terimdir. Bir empat, yüksek enerji duyarlılığına sahip bir kişidir. Empatların başkalarının aurasını hissetme yeteneği vardır. Aynı zamanda “enerji vampirlerini” de hissederler. Bir empatın hayatı çok zor olabilir, ancak enerjilerini stabilize etmelerine ve korumalarına yardımcı olacak kristaller vardır.

Siyah Turmalin:

Siyah Turmalin, harika bir enerji koruma kristalidir. Empat olarak sizin için üç büyük faydası vardır. Siyah turmalin, negatif enerjiyi emme ve içinde tutma konusunda inanılmaz bir yeteneğe sahiptir. Sizi psişik saldırılara karşı koruyabilir. Ve bu kristal, karşılaştığınız her negatif enerjiyi itiyor. Sizi negatif enerjili insanlardan koruyabilir. Böylelikle düşük enerjilerini size aktaramazlar.

Bu şekilde tamamen korunursunuz. Bu kristali tılsım veya takı olarak kullanabilirsiniz. Yastığınızın altında kullanırsanız gece uyurken negatif enerjilere karşı sizi korur.

Sitrin:

Sitrin empatlar için en iyi kristallerden biridir. Harika bir koruyucu kristaldir. Bu kristal, auranızdan emilen enerjiyi alma yeteneğine sahiptir. Bu yüzden enerji kaybında harika çalışıyor. Ama aynı zamanda auranız için harika bir kalkandır. En saf kristallerden biridir. Negatif enerjinin girmesine asla izin vermez ve düşük titreşimleri sizden uzak tutar.

Hematit:

Bu empatlar için harika bir kristaldir. Auranızı topraklamanıza yardımcı olur. Hematit, topraklama taşlarından biri olarak bilinir. Empat’lar topraklamayı ve fiziksel hayatı unutma eğilimindedir. Bu kristal odaklanmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda sizi dünyaya bağlar. Bu şekilde yeryüzünün ve doğanın koşulsuz sevgisini hissedebilirsiniz. Harika bir dengeleyici kristaldir.

Your Page Title

Bir empatsanız ve enerjinizi korumanın zorluğunu biliyorsanız, Bu Kristallere ihtiyacınız var. Sizi koruyacak, auranıza enerji verecek ve sizi topraklayacaklar. Onları günlük olarak kullanın. Ve faydalarından yararlanın.