İnsanlarla Tesadüfen Tanışmıyoruz, Yollarımızın Kesiştiği Herkes Bunu Bir Sebepten Dolayı Yapıyor

Bu dünya çılgın bir yer ama üzerinde olan her şey, olması gerektiği için oluyor. Evrenin bir planı var ve biz Dünya’ya gelmeden çok önce yollarımızı belirledik.

Bazen insanlarla yolumuzun tesadüfen kesiştiğini düşünmek hoşumuza gidecek olsa da, bu durum hiç de böyle değil. İster iyi temas isterse kötü temas olsun, temas kurduğumuz tüm insanlar bir nedenle yanımızda. O anlarda o insanları görmemiz gerekiyor. Bu gezegendeki hiçbir şey, çoğunun varsaydığı kadar ‘rastgele’ değildir.

Bu gezegene gelmeden önce, ruh sözleşmeleri imzalarız. Elbette, bu dünyaya girdiğimizde bunların hepsini hatırlamıyoruz, ancak bu sözleşmeler ve karmik durumlar hala genel olarak geçerli. Birisi kalbinizi kırarsa, bunu yapması gerekiyordur.

Tanıştığımız bazı insanların bize zarar vermesi, bazılarının da bizi desteklemesi gerekiyor. Burada edindiğimiz deneyimlerle büyüyoruz ve her biri bizi her zaman olmamız gereken kişi olmamız için şekillendiriyor. Bazıları bize ders veriyor, bazıları bizi arkadaş olarak destekliyor ve bazıları bizi kendimizi olduğumuz için seviyor. Kozmik bağlantılar gerçekten büyülüdür ve onları ne kadar çok anlarsak o kadar iyi olur.

Eşzamanlılık konusunu biliyorsanız, tesadüflerin çoğunun farkına vardığından çok daha anlamlı olabileceğini de biliyorsunuzdur. Hayatımıza giren bazı insanlar sadece birkaç dakikalığına burada olurken, diğerleri tüm günlerimizi bizimle birlikte geçirmek için burada. Onlar bize kim olduğumuzu hatırlatıyorlar ya da yaşamlarımızda istemediğimiz insanları ve enerjileri bize gösteriyorlar. Kısacası hayatımızda olan herkesten bir şeyler öğrenebiliriz.

Your Page Title

Bu dünya güç dolu bir yer ve onu tüm ihtişamıyla deneyimlediğimiz için çok şanslıyız. Elbette yaşadığımız Dünya mükemmel değil, ama burada yaşıyor ve kendimizin en iyi versiyonları olmak için çalışırken burada öğreniyoruz. Daha fazla uyanmamıza yardım eden ve bize sadece bir an için yer tutan bazı insanlarla karşılaşıyoruz. Bazen dayanamadığımız şeyler bize hatırlatılır ve çoğu durumda büyüyebiliriz. Bu dünya muhteşem bir dünya ve siz harika şeylerin peşindesiniz.