Bu 5 Evrensel Yasayı Kullanarak İstediğiniz Hayatı Yaşayabilirsiniz

Deepak Chopra’nın da belirttiği gibi, “Evren bir sırdır.”

Her birimiz Evrenin bir parçasıyız ve tüm varlıklarımızın titreşimi, gezegen dünyasında deneyimlediğimiz hayatı yaratır. Evrenin yasalarına uygun olduğu sürece istediğimiz hayatı yaşayabileceğimiz gücümüz var.

Kendiniz için keyifli bir gerçeklik yaşamak istiyorsanız, Evrenin en önemli 5 yasasını kullanmaya başlayabilirsiniz.

1. Potansiyel Yasası

Fiziksel formda kendini gösteren saf bir bilinciniz var. Bu bilinç, sonsuz potansiyel barındırır ve tüm yaratımlardan sorumludur. Bu yasayı anlamanın en iyi yolu bunu hissetmektir. Meditasyon yoluyla bilincinizin potansiyelini hissetme gücünüz var Aslında, bilince ya da ruhunuza daha fazla uyum sağlayabilirseniz, kendi potansiyelinizi daha fazla anlayabileceksiniz.

Nasıl Kullanılır: Meditasyon ve yaratıcı aktiviteler aracılığıyla bilincinizin potansiyelini anlayın ve hissedin.

2. Frekans ve Yansıma Yasası

Bu Evrende her şey bir frekans taşır. Bu frekans, düşünceleriniz, duygularınız ve eylemleriniz dahil tüm varlığınızdan yayılır. Bu frekans daha sonra deneyimleri, insanları ve koşulları titreşim alanınıza çeker. Bu, düşüncelerinizin, hislerinizin ve eylemlerinizin, daha sonra size yansıtan bir titreşim yarattığı anlamına gelir. Titreşimlerinizle dünyaya aldıklarınız enerjiniz sayesinde geri döner.

Yolunuza gelen her deneyim içsel durumunuzun bir yansımasıysa, bu, her deneyimin size gerçekte kim olduğunuz ve üstesinden gelebileceğiniz şey hakkında değerli bir ders öğretmek için burada olduğu anlamına gelir.

Nasıl Kullanılır: Frekansınızı veya titreşiminizi olumlu yönde düşünerek ve hayatınızdaki birçok nimetlere odaklanarak çalışın.

3. Cazibe Yasası

Bu muhtemelen Evrenin en iyi bilinen yasasıdır ve yaymakta olduğunuz enerjiye dayalı olarak gerçekliğinize bir şeyler çekme kabiliyetine sahip olduğunuzu belirler. Bir şeye daha çok odaklanırsanız, büyüdükçe büyür ve bir şey hakkında ne kadar düşünürseniz, bunu farketmeniz o kadar olasıdır. Böylece ne çekmek istediğinizin titreşimi ile daha fazla hizalanabilirsiniz.

Potansiyel veya saf bilincinizle hizalanmaya başladığınızda, otomatik olarak en yüksek yolunuzla hizalanmış bir titreşim göndermeye başlarsınız. Bu titreşim daha sonra sizin için mükemmel fırsatları ve koşulları gerçeğinize çeker.

Nasıl Kullanılır: Hayatınızda istediğiniz şeyleri görselleştirin ve gerçekleştirebilme potansiyelinize inanın.

4. Karma Yasası

Ruhunuzun öğrenmek için buraya geldiği belli deneyimler vardır. Bu deneyimler, geçmiş yaşamınızdan ve fiziksel bedeninize gelmeden önce belirlenir. Bu deneyimler, deneyimlemeniz gereken bu yaşamdaki karma veya büyüme puanlarınızdır. Karma yasası, daima geçmişinizden öğrenip büyüdüğünüzü ve bu Evrenin bilincini genişletmeye yardımcı olmak için ilerlemenizi sağlar.

Nasıl Kullanılır: Evrenin akışına güvenin ve her deneyimin bir nimet ve fırsat olduğunu unutmayın.

5. Birlik Yasası

Hepimiz birbirimize bağlıyız, yani kendimize ve başkalarına karşı yaptığımız şeylere bağlıyız. Hepimiz biriz ve hepimiz eşitiz.

Bunu anladığımızda, rekabetin olmadığını ve yeterli ya da yeterli olmadığından korkmamanıza gerek olmadığını da anlıyoruz. Hepimiz yaşamın büyük ağının bir parçasıyız ve hepimizin gerçekliğin nasıl ortaya çıktığı konusunda önemli bir rolümüz var.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Nasıl Kullanılır: Hepimizin eşit derecede önemli olduğunun farkındayız ve hepimizin bu hayatta paylaşacağımız bir amacımız var.