Numerolojiyi Kullanarak Karmik Borç Numaranızı Öğrenin

Karmik Borç Numarası nedir?

Karmik borcun, önceki yaşamlarda yaptığınız tüm “kötü” şeylerin bir birikimi olduğunu ve bu yaşamda, karmik dengenizi temizlemek ya da düzeltmek için dünyaya gönderildiğinize inanabilirsiniz.

Karma, basitçe ‘neden ve etki’ dir ve her düşündüğünüzde veya harekete geçtiğinizde ileriye doğru harekete geçirdiğiniz enerjiyi belirler.

Karmik borcunuz, daha yüksek bir bilinç seviyesine ulaşmak için hayat dersleriniz ve ruhunuzun ne yapması gerektiği hakkındadır.

Karmik borcunuz geçmiş yaşamlardan miras kalan ve ruh düzeyinde varolsa da, gerçekten yaptığınız tüm ‘kötü’ şeylerle ilgili değildir. Bu, aldığınız eylemler ve bu eylemlerin sizi nereye götürdüğü ile ilgilidir.

Ruh dünyasında, iyi ya da kötü diye bir şey yoktur, hayatınızı nasıl yaşayacağınızı ve belirli olayları nasıl algıladığınızı anlatan her şey size bağlıdır.

Numerolojide, herkese, ruhunuzun farkına varmak için hangi dersleri veya karmaları ortaya çıkardığını gösteren bir Karmik Borç Numarası verilir. Bu sayı, doğumda size verilen isim ile belirlenir.

Karmik Borç Numaranızı bulmak için yapmanız gereken tek şey aşağıdaki tabloyu kullanarak tam, doğum adınızın ve soyadınız harflerini toplamaktır.

Örneğin, tam doğum adınız Zeynep Yılmaz ise şu şekilde yapmanız gerekecektir.

8+5+7+5+5+7+7+9+3+4+1+8 = 69

6+9= 15

1+5 = 6

Not: sayıları tek haneye indirene kadar birbiryle topluyorsunuz ancak 11 veya 22 numaralar çıkarsa bunlar ana sayılar olarak bilindiği için bu iki sayıyı tek rakama indirmeniz gerekmiyor.

Yukarıdaki örnekte, Zeynep, 6’lık bir Karmik Borç rakamına sahip olacaktır.

Karmik Borç Numaranızın Ne Olduğunu Keşfedin ve Aşağıda Numaranıza Denk Gelen Karmik Borcunuzu Öğrenin

Numara 1 :

Önceki yaşamlarda ruhunuzun hiç bir zaman beslenmedi. Her zaman kendinizden önce başkalarını koydunuz ve zamanınızın çoğunu endişeli ve başkaları hakkında endişelendirerek geçirdiniz. Belki kendinizi gerçekten sevmeyi ihmal ettiniz ve benlik saygısı ya da zayıf bir öz-değer hissi aldınız. Bu yaşamda gerçekten önemli olduğunuzu öğrenmek için geri döndünüz ve kendiniz için mutlu olmanız, beslenmeniz ve sevmenizin gerçek yolunu buldunuz. Belki de yaşam size kendiniz için ayağa kalkmanızı ve gerçekte kim olduğunuzu keşfetmenizi sağlayacak birçok zorluğu size sunacaktır.

Numara 2 :

Önceki yaşamlarda, maddi öğeleri ve fiziksel dünyayı kendi sezgilerinizden veya duygularınızden daha değerli buluyordunuz. Benliğinizi takip etme tuzağına düştünüz ve ruhunuzun yaratıcı çağrısını ihmal ettiniz. Bu yaşamda, hayat sevincinin, yaratıcılığın ve hazzının diğer tarafının tadını çıkarmak için geri döndünüz.

Maddi dünyanın yükünü serbest bırakmak için geri döndünüz ve bunun yerine yaptığınız işte memnuniyeti ve amacı aradınız. Belki de yaşam sizin dışınızda ve içselliğin ötesine bakmaya zorlandığınız birçok durumu size sunacaktır. Belki de tutkularınızı gerçekten takip etmek ve içindeki küçük sese güvenmek için yönlendirilmiş hissedeceksiniz.

Numara 3 :

Önceki yaşamlarda kendinizi ifade edemediniz ya da gerçekten inandığınız şey için ayağa kalkıp kendinizi rahat hissetmediniz. Ezilen hissettiniz ya da gerçekliğinizi otantik olarak yaşayamadınız. Belki de bir mesajı veya doğruyu iletmekten vazgeçtiniz. Bu yaşama, sesinizi nasıl yükselteceğinizi ve kendinizi ifade etme güveninizi öğrenmek için geri döndünüz. Ayrıca, ruhunuzun üzerinde durduğu dünyaya önemli bir mesaj iletmek için geri gönderildiniz.

Numara 4 :

Önceki yaşamlarda ev ve aile hayatınız, kendinizi rahat hissettiğiniz veya güvende hissettiğiniz bir yer değildi. Güzel bir evde olmanın ve güzel bir aile ile çevrili olmanın getirdiği huzur ve rahatlığı yaşayabilmek, hiç yaşamadığınız ya da aldığınız bir şey.

Bu yaşamda, ailenizin ve evinizin değerini öğrenmek için ve sizlerin içinde gelişmek için güvenli ve huzurlu bir ortam yaratmanın ne kadar önemli olduğunu öğrenmek için gönderildiniz. Aynı zamanda çevrenizdekileri desteklemenin ve sevmenin önemini de öğrendiniz. Belki de bu yaşamda, aile ilişkilerini düzeltmek ve sevdikleriniz için istikrarlı ve güvenli bir ortam sağlamak için birçok fırsat sunulabilir.

Numara 5 :

Daha önceki yaşamlarda, bağlandığınız, muhtaç ve açgözlü olduğunuz noktaya fiziksel ve duygusal ilgi duyuyorsunuz. Çevrenizdekilerin en iyi ilgisi olmasa bile, çekiciliğinizi kullanmak için cazibenizi kullandınız. Belki de bir ilişkiniz vardı ya da başkalarını yönlendirmek için başkalarını da manipüle ettiniz.

Bu yaşamda, başkalarına nasıl saygı duyulacağını ve onlara adil bir şekilde davranmanın yanı sıra ilişkilerde sağlıklı sınırların nasıl oluşturulacağını ve bunlara nasıl saygı gösterileceğini öğrenmek için geri döndünüz. Ayrıca, manipülasyon ya da yapay duygular gerektirmeden gerçeğinizi nasıl ifade edeceğinizi öğrenmeye de geldiniz.

Numara 6 :

Önceki yaşamlarda sağlığınızı ihmal ettiniz ya da belki de zayıflatıcı bir hastalıktan mustarip oldunuz. Belki de iş, dinlenme ve oyun arasında zamanınızı yönetmek zorlandınız. Bu büyük olasılıkla duygularınızı ifade edemediğiniz ya da duygusal iyiliğiniz konusunda zayıf bir kavrayışınız olduğu gerçeğinden kaynaklanıyordu. Bu yaşamda duygularınızı beslemeye ve iyileştirmeye yardımcı olmak ve duygularınızın fiziksel sağlığınız için önemli bir rol oynadığını anlamak için gönderildiniz. Yaşam, sağlığınızı bir öncelik haline getirmek için size birçok zorluk ve fırsat yollayabilir, böylece vücudunuzu doğru bakım ile beslemeye başlayabilirsiniz. Bu karmik sayı için sağlıklı beslenme ve egzersiz kesinlikle gereklidir.

Numara 7 :

Önceki yaşamlarda kendi ihtiyaçlarınıza göre birçok karar verdiniz ve bu kararların başkalarını nasıl etkilediğine dair şefkat ve empati duymaya çalıştınız. Belki başkalarına sempati duyamadınız ve hayatın bir mücadele ya da rekabet olduğu konusunda çok kuvvetli hissettiniz. Bu yaşamda neşe ve yaşam akışını deneyimlemeye geldiniz ve hatta başka insanlara hizmet etmek için çağrıldığınızı hissettiniz. Bu yaşamdaki dersleriniz, diğer insanların yanında yürümeyi ve etrafınızdakilere karşı şefkatli olmayı öğrenmeye gerçekten ilgilidir. Aynı zamanda, bir rekabet yerinden ya da ileriye gitme ihtiyacından ziyade, en yüksek derecede iyi olan kararların nasıl alınacağını öğrenmektir.

Numara 8 :

Önceki yaşamlarda, hayatı dolu dolu yaşamakta başarısız oldunuz ve eylemleriniz için sorumluluk almakla uğraştınız. Belki de hayatın gerçekliğine ya da gerçeğine bakmaktan kaçınmanız için her zaman bir yol buluyordunuz ve bunun yerine hayatınızdaki parçaları almak için başkalarına güveniyordunuz. Ayrıca, bağımlılıkla ilgili sorunlarınız olabilir veya hayatınızı ruhunuzun büyümesini gerçekten destekleyen bir yönde hareket ettirmeyi başaramadınız. Bu yaşamda, hayatınız ve ruhunuzun yönü için tam sorumluluk almayı öğrenmek için geri döndünüz. Ayrıca hayatınızın gerçekliğine nasıl bakacağınızı ve ruh amacınızın ve misyonunuzun özüne nasıl ulaşacağınızı öğrenmek için buradasınız. Bağımlılıklarda kaybolmak yerine ve gerçeklikten kaçmaya çalışmak yerine, bu hayatta başınızdaki her şeyle yüzleşeceksiniz.

Numara 9 :

Önceki yaşamlarda, dünyayı uyumsuzluk, güvensizlik ve açgözlülükle dolu nefret dolu bir yer olarak gördünüz. Hayatın gölgelerini göremediniz hayatınız ve gezegeninizin durumu hakkında olumlu olmayı zor buldunuz. Bu, büyük ölçüde, fiziksel dünyada hayatı boş hissettiren derin bir ruhani uyanışa sahip olmanızdan kaynaklanıyordu. Bu yaşamda, Dünya’daki tüm sevinçleri, zevkleri bulmak ve mutluluğu fiziksel formda bulmak için geri döndünüz. Farkındalığınızı negatiflerden uzaklaştırmak ve kişisel olarak ya da insani yardım yoluyla olumlu değişiklikler yapmaya başlamak için geri döndünüz.

Numara 11 :

Önceki yaşamlarda, kurallar tarafından oynadınız, toplumun sizden ne beklediği oldukça olumlu ve rahat bir yaşam sürdünüz. Ancak, yapamadığınız şey, ruhunuzun çağrılmasını dinlemek ve size sıkça sunulan maceraperest fırsatları almaktır. Bilinmeyenden korkarak ruhunuzun ilerlemesini engellemeye ve hayatın farklı bir yönünü deneyimlememenizi engellemeye izin verdiniz. Bu yaşamda daha fazla şans almak, daha cesur kararlar vermek ve sezginizi nasıl takip edeceğinizi öğrenmek için döndünüz. Korku artık bu kez sizi geride bırakmayacak ve sizden önce birçok fırsatı rahatlatacak ve keşfedebileceksiniz.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Numara 22 :

Önceki yaşamlarda gölgelerde kalmayı tercih ettiniz ve dünyaya pek çok yeteneğinizi gösteremediniz. Dikkatinizden uzak durup yeteneklerinizi küçümsemeyi tercih ettiniz. Bu yaşamda nihayet merkezi sahneye geri döndünüz. Dünyaya yeteneklerinizi göstermek ve bir çeşit liderlik rolü üstlenmek için geri döndünüz. Dünyaya damgasını vurabilmek için tam gücünüze ve potansiyelinize adım atmak için gönderildiniz. Bu kez, hayat size dünyayı en yüksek benliğiniz ve gerçekliğinizle paylaşma fırsatlarını sunabilir. Dünya üzerinde büyük bir etki bırakmak zorundasınız.