Bolluk ve Bereket Enerjisi Nasıl Aktive Edilir?

Refah ve bolluktan bahsettiğimizde, maddi mülklerle ve eşyalarla kendimizi sık sık sınırlarız, ancak gerçek şu ki, bu terimi hayatımızın tüm yönlerine uygulayabiliriz: sevgi, zenginlik, zeka, zaman, herhangi bir sınırlı veya sınırsız her kaynak refah ve bolluk ile ilişkilendirilebilir.

Hayatımızda refahı harekete geçirmenin en iyi yolları nelerdir?

Minnettar Olun

Her gün aldığımız tüm nimetlerin, küçük detayların, küçük sevgi işaretlerinin farkında olun. İlk sözleriniz her zaman yeni bir fırsatla karşılaştığınızda şükretmek olsun.

Minnetar olduğunuzda, refah enerjisini harekete geçirirsiniz. Minnettar olduğumuzda düşüncelerimiz pozitif enerji ile dolar ve bu refah duygusu yaşamımızda sahip olmak istediklerimize göre frekansımızın yükselmesine yardımcı olur.

Bilinçli Kararlar Verin

Bilinçli karar verme, istediğimizi tanımlamamızı ve filtrelememizi sağlar. Vermemiz gereken her karar karşısında, yaptığımız kararın bizi isteklerimize karşı daha yakınlaştırıp uzaklaştıramayacağını bizim için ve çevremizdeki kişilere faydalı olup olmayacağını kendimize sorabiliriz.

Evrenin Sınırsız Gücüne Güvenin

Evren bize yaşamımızı, düşüncelerimizi ve eylemlerimizi gerçekleştirmemiz için sonsuz olanaklar sunar, sahip olduğumuz sınırsız kaynaklarla ne yapacağımız, bu enerjileri nasıl yönlendireceğimiz bize bağlıdır, hepimiz hayal ettiğimiz hayatı yaşama kapasitesine sahibiz.

Kendinizi Evrenle Bir Hissedin

Evrenin bir parçasını hissetmek, onunla bir hissetmek, ruhsal düzeyde hepimizin aynı olduğunu bilmek, bizi daha farkında hale getirir, bizi olumsuz düşüncelerden uzaklaştırır ve sonuç olarak hayatımızda istediğimiz frekansta titreşiriz.

Hayatınıza Çekmek İstediklerinize Odaklanın

Your Page Title

Hayatımızda istediğimiz şeyleri düşünmek, düşüncelerimizi ulaşmak istediklerimize odaklamak, ihtiyaç ve bağımlılıktan değil, elde edeceğimizden emin olmak, kendimizi evrenin sonsuz refahıyla uyumlu hale getirecektir.