Nesnelerin Enerjisi Hayatımızı Nasıl Etkiler?

Enerji sadece insan ya da hayvan tarafından sahip olunan bir şey değildir. Basit şeylerin bile etrafındaki her şeyi etkileyen bir aurası olabilir. Burada, nesnelerin enerjisinin yaşamımızı tam olarak nasıl etkileyebileceğini ve bunun neden olduğundan bahsedeceğim.

Bazı şeyleri pozitif ve negatif enerji ile şarj edebilir, senin için çalışmasını sağlayabilir ve iyi şanslar getirebilirsin.

Her Şeyin Gücü Var

Yerde yatan bir taşın da, ilk bakışta ruhsuz ve insanlardan kopuk olmasına rağmen, kendi enerji alanı vardır. Aslında, kesinlikle her şey enerjiyi emer, sadece farklı şekillerde.

Doğal olmayan malzemelerden – köpük, plastik, yüksek teknoloji nanomalzemeler vb. – yaratılan şeyler, dünyanın enerjisini emer. Yapıları orijinal olarak doğa tarafından yaratılmadığı için tanım gereği ölüdürler.

Metallerden ve kumaşlardan yapılmış şeyler enerjiyi en iyi şekilde emer. Bu nedenle tüm ana tılsımlar doğal mineraller, metal ürünler veya alaşımlı ürünlerdir. Tılsımlar yün, ipek, iplik, kil ve diğer doğal ‘hammaddelerden’ yapılır.

Nesneler Şarj Edilebilir

Kalbi güzel insanlara ait olan şeylerin enerjisi nur olur. Eğer eşyalar, kötü, negatif birine aitse, o zaman negatif enerji ile yüklenirler.

Tılsımlar veya mücevherler olumsuzlukla suçlanabilir, bu nedenle onları yabancılardan hediye olarak kabul etmemeli veya sokaktan almamalısın. Ayrıca, kullanılmış giysiler üzerinde bir enerji arıtma ritüeli yapmanı tavsiye ederim.

İyi ya da kötü bir aura, tüm odaları ve alanları şarj edebilir. Örneğin, arabaya binersin ve kendini rahatsız hissedersin. Bunun nedeni, sahibinin aurasını arabasına da bulaştıran kötü bir insan olmasıdır. Olumsuzlukla suçlanan her şeye enerji vampiri denir.

Olaylar Hayatımızı Nasıl Etkiler?

Yolda kötü bir geçmişe sahip olumsuz bir şeyle karşılaştıysan veya hatta dokunduysan, ancak onu attıysan ve buna hiç önem vermediysen, korkunç bir şey olmayacak. Ama bu şeyi alıp eve koyarsan, iyi bir şey bekleme. Bu öğe çevredeki alanı zehirleyecektir. Sonuçlar çok farklı olabilir: şans, sağlık, güven kaybı.

Bir şey önce kötü biri tarafından söylenmiş ve sonra evinde bırakılmışsa, bunlar bazen ayrılmaya, ciddi hastalıklara ve hatta ölüme yol açan çok tehlikeli maddelerdir.

Her şey insanların enerjisiyle doyurulur. Örneğin, başka biriyle uzun süre yan yana yaşadıysan, onun yanında bıraktığın şeyler sana eski ruh eşini çok uzun süre hatırlatacaktır. Örneğin, bir tür kıyafet olabilir. Sana geçmişi hatırlatması için takmana bile gerek yok. Bu nedenle her zaman geçmişle ilgili şeylerden kurtulmalısın. Çünkü ayrıldıktan sonra, kişiyi sonsuza kadar unutmana izin vermeyecekler.

Your Page Title

Bu nedenle, olayların sadece hayatımızı etkilemediğini, aynı zamanda içinde meydana gelen birçok olayı şekillendirdiğini güvenle söyleyebiliriz. Mümkün olduğunca sık güç kaynaklarına yakın olmaya çalış. Kendini doğru şeyler ve insanlarla kuşat.