Üç Bilinç Durumu – 3D, 4D ve 5D: Hangisinde Yaşıyorsun?

Senden bilinç durumları hakkında konuşmanı isteseydim, nasıl cevap verirdin?

Uyanık ve uykuda olmanın bilinç halleri olduğunu mu söylerdin yoksa deja vu bir bilinç biçimi midir ve meditasyona ne dersin gibi daha manevi bir cevabın mı olurdu?

Peki bu üç bilinç durumu nedir?

3D Bilinç Durumu

Anlaşılacağı gibi, 3D bir durumda yaşamak, dünyayı fiziksel bir şekilde gördüğün anlamına gelir.

Hayatı kazananların ve kaybedenlerin olduğu bir yarışma olarak görüyorsun ve yığının tepesinde olmak istiyorsun. Bir şeyleri kaçırmaktan endişeleniyorsun, ancak derin duygular ve empati söz konusu olduğunda sorun yaşıyorsun.

3D bir durumda yaşayanların, yaşam için daha derin anlamları anlama veya daha yüksek bir maneviyat seviyesine ulaşma arzusu yoktur. Maddi dünya ile kalmaktan mutlular.

4D Bilinç Durumu

Bu, bir sonraki bilinç düzeyine ‘geçit’ olarak tanımlanır. Bu durumda yaşayanlar, ‘dışarıda’ bir şey olduğunun ve hepimizin birbiriyle bağlantı kurmamız gerektiğinin çok daha farkındalar. Düşüncelerine ve hayallerine beş duyusundan daha fazla güveniyorlar ve hayatta fiziksel olarak görebileceğimizden daha fazlası olduğuna inanıyorlar.

Bu durumda yaşayan insanlar, vücutlarına koyduklarının önemli olduğunu ve daha sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürme eğiliminde olduklarını bilirler. Şefkatlidirler ve başkalarına empati göstermeyi kolay bulurlar.

Bir amaç ile doğarlar, genellikle çevre ile ilişkilendirilirler ve altıncı hislerini tam anlamıyla kullanırlar. Evrenin neler sunabileceğini bilmek istiyorlar ve hepimizin bir sebepten dolayı burada olduğumuza inanıyorlar.

5D Bilinç Durumu

5D durumuna ulaşmış olanlar, hepimizin bağlı olduğumuzu ve iyi ya da kötü diye bir şey olmadığını, sadece öğrenmemiz ve büyümemiz gereken deneyimler olduğunu bilirler.

Hepimiz eşitiz ve kişisel servetin önemi yok. Senin görevin gerçek hayatını olabildiğince otantik yaşamak ve hissetmektir.

Çok güçlü bir sezgi duygusuna sahipsin ve fiziksel alanın ötesinde olan şeylere inanıyorsun.

Yüksek Bilinç Durumları

Bazı insanlar 6D ve 7D gibi daha yüksek bilinç seviyeleri olduğuna inanırlar.

Bu seviyelere ancak fiziksel bedenlerimizden ayrıldıktan sonra ulaşılabileceğine inanılmaktadır.

Bu bakış açısına göre, bu yüksek bilinç durumlarına bedenlerimizin dışında erişildiği için, istediğimiz yere ve saniyeler içinde seyahat etmekte özgürüz. Zaman da önemsizdir ve artık doğrusal değildir, bu da zamansız bir dünyada yaşıyormuşuz gibi hissettirir.

Bu herkes için koşulsuz sevgiden başka korku olmadığı söylenir.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Son olarak, bir sonraki 8D, 9D ve 10D seviyelerine geçerken, burada kendimizi evrene geri döndürme ve diğer galaksilere ve yıldızlara seyahat etme yeteneğine sahibiz.