Yeni Çağ Maneviyatına Göre Gökkuşağı Çocukları Kimlerdir?

Gökkuşağı çocukları, insanlığın iyileşmesine ve gelişmesine yardımcı olmak için bu dünyada enkarne olduğuna inanılan üçüncü nesil özel çocuklardır.

Yeni çağ inançlarına göre, gökkuşağı çocukları 2000 yılı civarında enkarne olmaya başladı, ancak bazıları bundan daha erken doğdu ve izci olarak geldi. Bu, birçoğunun şu anda ergenlik döneminde olduğu ve dünya üzerinde daha da büyük bir etkiye sahip olmaya başladığı anlamına geliyor.

Gökkuşağı, kristal ve indigo çocuklar arasındaki fark nedir?

Esasen, indigo çocuklar 70’li ve 80’li yılların başında doğdular ve Yeni Çağ uygulayıcıları onların şu şekilde geldiğine inanıyorlar:

İndigoların savaşçı bir ruha sahip oldukları söylenir, çünkü kolektif amaçları bütünlükten yoksun iş, eğitim ve hukuk sistemleri gibi eski yapıları kökünden sökmektir. İndigo Çocuklarının en önemli özelliklerinden biri onların bütünlüğüdür. Güçlü bir değer koduyla yaşarlar ve içgüdüsel olarak yalanları ve manipülasyonları görürler.

Buna karşılık, Kristal Çocukların mutlu ve eşit huylu olduğuna inanılıyor. Ara sıra öfke nöbetleri olabilir, ancak büyük ölçüde barışsever ve bağışlayıcıdırlar. Ayrıca sevgi dolu, hassas, empatik ve yaratıcı oldukları söylenir.

Kristal çocuklar çok hassas olduklarından, çoğu et yememeyi tercih ediyor. Ayrıca doğa ile yakın bir yakınlığa sahiptirler ve birçoğu kristallere hayranlık duyarlar. Yeni Çağ uygulayıcıları, Kristal çocukların hassas doğalarının alerjilere ve döküntülere eğilimli olabileceği anlamına geldiğini söyledi. Diğer ayırt edici özellikler arasında geçmiş yaşamlar ve konuşmaya başlamak için geç kalmak sayılabilir.

Genellikle gökkuşağı çocukları kristal yetişkinlerin çocuklarıdır. İndigo ve Kristal çocukların başladığı şeyin üzerine inşa etmek için buradalar.

“İndigo”, “Kristal” ve “Gökkuşağı” terimleri bu üç kuşağa aura renkleri ve enerji desenlerine göre verilmiştir.

Gökkuşağı Çocukları

Gökkuşağı çocuklarının renkten zevk aldıkları ve kendilerini renkli çevreye ve parlak renkli kıyafetlere çektikleri söylenir. Onlar da enerji ve coşku ile dolu, son derece yaratıcılardır.

Gökkuşağı çocuklarının psişik olduğuna ve insanların duygularını okuma yeteneğine sahip olduğuna inanılıyor. Yeni Çağ inançlarına göre, onlar da doğal şifacılardır ve ihtiyaç duydukları şeyi tezahür ettirme konusunda güçlü bir yeteneğe sahiptirler.

Gökkuşağı çocukları, büyük yürekli ve bağışlayıcı doğaları ve tatlı mizaçları ile ailelerine neşe ve uyum getirir. Asla kin tutmazlar ve herhangi bir üzüntüden sonra güneşli doğalarına hızla geri dönerler.

Küçük yaşta, Gökkuşağı çocukları ihtiyaçlarını ve isteklerini ifade edebilirler. Güçlü iradeli ve güçlü kişilikleri var. Bu, Gökkuşağı çocuklarının inatçı ve sabırsız olarak algılanabileceği anlamına gelir. Bununla birlikte, asıl sebep, kendi ihtiyaçlarını o kadar iyi anlamaları ve başka bir şeye razı olmayı reddetmeleridir.

Gökkuşağı çocuklarının ilk enkarnasyonlarından zevk aldıklarına inanılıyor. Bu karma var demektir. Bu nedenle, geçmişlerine kesinlikle hiçbir bağlılıkları olmadan dünyadaki yaşamdan zevk alabilirler. Ayrıca, başa çıkacak tıkanıklıkları veya karmik kalıntıları olmadığı için neden enerjide bu kadar yüksek olduklarını da açıklar.

Gökkuşaklarının karmayı dengelemek ya da büyümek için kaosa ya da zorluklara ihtiyacı olmadığından, doğacakları tamamen huzurlu ve işlevsel haneleri seçebilirler. Yeni çağ uygulayıcıları genellikle Kristal veya İndigo yetişkinlerle yaşamayı seçtiklerini söylüyorlar.

Yeni Çağ Maneviyatına Göre Gökkuşağı Çocuklarının Özellikleri

Gökkuşağı çocukları:

– Herkese karşı sevgi dolu ve herkesten tamamen korkusuzdurlar.
– Çok güçlü iradeleri ve kişilikleri vardır ve inatçı olarak tanımlanabilirler.
– Son derece yüksek enerjiye sahipler.
– Renk titreşimlerine oldukça uyumludurlar.
– Tutkulu yaratıcılığa sahiptirle
– Hayattaki her şeyi çoşkuyla karşılarlar.
– İhtiyaç duydukları her şeyin anında tezahürünü beklerler.
– Çok erken yaşlardan itibaren gösterdikleri iyileştirici yeteneklere sahip olduklarına inanılıyor.
– Telepatikler

Birçok insan onların İndigolar, Kristaller veya başka bir ışık işçisi olduğuna inanır. Buna inansan da inanmasanda, bazı insanların dünyayı önemsediğini ve içine ışık ve sevgi getirmek istediğini görmek güzel.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Işık işçisi olduklarına inanan insanlar, bunu yeni bir düşünce ve varlık biçimini başlatmayı bir görev olarak görüyorlar. Nihayetinde, gezegenin enerjisini yükseltmek ve dünyayı nefret ve korkudan arındırıp yeni bir bilince hazırlamak için burada olduklarına inanıyorlar.