Mum Ritüeli: Sadece 1 Mum Hayatınızı Değiştirebilir

Bu yazıda, hayatınızı iyileştirecek ve sadece mum kullanarak yapabileceğiz basit ama etkili uygulamalardan bahsedeceğiz.

1. Tatlı uyku için ritüel

Gerekenler: 1 küçük mor renkli mum, defter ve kalem (ayrıca etkisinin daha fazla olmasını isterseniz ametist taşıda kullanabilirsiniz.)

Talimatlar: Duştan sonra, yatmadan hemen önce, sinirlerinizi sakinleştirmek için hızlı bir meditasyon egzersizi yapın. 5 kez derin nefes alın. Fazla havanın sizi sakinleştirmesine izin verin. Kendinizi iyi ve rahat hissettiğiniz anda mumu yakın. Şimdi, mum yanarken, evrendeki güveninizi nasıl oluşturabileceğinizi bulmak için birkaç dakikanızı ayırın. Huzurlu ve mutlu bir uyku sırasında size gelmeleri için bu soruların cevaplarını sorun. Daha sonra mumu söndürerek rahat bir şekilde uyuyun. Sabahları uyandığınızda, gördüğünüz rüyaları deftere yazın: Bu gece ritüelini, Evrene olan güveninizi hissedene ve endişeniz ortadan kalkana kadar tekrarlayın. Evrende tam güven ile kendinizi güvende hissedeceksiniz.

2. Pazartesi günü için ritüel

Bu, çalışma haftanıza güvenli bir başlangıç ??için harika bir ritüeldir. Bu uygulama bu hafta ne elde etmek istediğinize odaklanmanıza yardım edecek!

Gerekenler: 1 küçük beyaz mum, defter ve kalem

Yapılışı: Pazartesi günü, gerçekten üretken hissettmeniz için odaklanarak meditayon yapın. Kendiniz için belirlediğiniz uzun vadeli hedeflere giderken memnuniyet ve heyecan duygusunu teşvik etmeye çalışın. Bu hissi yarattıktan sonra, gelecek hafta sizin için en önemli şeylerin bir listesini defterinize yazın. İşiniz bittiğinde, beyaz mumunuzu yakın. Bu görevleri yerine getirmeye kararlı olduğunuzu ve Evrenin yardımını bekleyeceğinizi söyleyin. Teşekkürlerinizi şimdiden ifade edin Her pazartesi bunu yapsanız bile, haftalık niyet değişebilir, bu yüzden her yeni ritüel sırasında yeni bir mum kullanmanız önerilir.

3. Cuma günü için bir ritüel

Bu ritüel, kendinizde daha fazla sevgi uyandırmanıza yardımcı olur ve kendinize özenle davranmanızı hatırlatır.

Gerekenler: 1 küçük pembe mum, defter ve kalem

Your Page Title

Yapılışı: Venüs Cuma günü hüküm sürdüğü için, bugün ego büyünüzü arttırmak için harika bir gün. Kendinizde kesinlikle hayran olduğunuz 5 şeyi yazarak başlayın. Buradaki mesele, kendinize ne kadar güzel olduğunuzu hatırlatmaktır. Onun bütün harikasının sıcaklığını hissettiğinizde, pembe mumunuzu yakın. Kendinizi ve buna bağlı olarak etrafınızdakileri sevebileceğiniz yolları göstermesi için evrenden yardım isteyin.