Neden Bazı İnsanlar Ruh Rehberlerinden Bilgelik Alamazlar?

Ruh Rehberleri ile iletişim kurmak harika bir deneyimdir. Bilgelikleri ve zekaları yatıştırıcıdır. Hayatınızdaki fırtına dindiğinde, her şeyin yoluna gireceğine dair sizi temin ettiklerinde sevinç ve rahatlık hissedeceksiniz. Ayrıca, belirli ruhsal aydınlanma seviyelerine ulaşabilmemiz için bize yardımcı olmaları amaçlanmıştır.

Ruh Rehberleriyle sık sık iletişim kuran insanlar var, ancak şaşırtıcı bir şekilde, hayatlarını iyileştirmeye yönelik mesajları veya tavsiyeleri alamıyorlar. Ve bu bir sorundur çünkü Ruh Rehberlerinizden bilgelik edinememek çözülmemiş sorunlar üretecektir.

Bu yazıda insanların ruh rehberlerinden neden bilgelik alamadığından bahsedeceğim.


1.Egoları Tarafından Kontrol Ediliyorlar

Ego kelimesi maneviyatta, Benliğin yanlış tanımlanmasına atıfta bulunur.

Egonuz genellikle yeni bilgilerin sisteminize girmesini engelleyen şeydir.

Birçoğu değişime direnir çünkü ego, bir şeyleri yapmanın eski yollarına ya da zaman içinde biriktirdiği alışkanlıklara fazla bağlıdır.

Değişiklikleri ve yeni bilgileri kabul etmek çok inatçı olduğu için, egonuz Ruh Rehberlerinizin size söylediği gerçekleri almanıza ve hatta inanmanıza engel olabilir.

Ruh Rehberleri, insanın ruhsal kısmı olan Ruh üzerinde hareket eder. Egonuzun güçlü etkisi altında kalırsanız, o zaman Ruh Rehberleriniz ile etkili bir şekilde iletişim kuramayacaksınız.


2.Ruhsal Olarak Dengesizlik Yaşamak

Ruh Rehberleriniz ile etkili bir şekilde iletişim kurmak ve size ne anlattıklarını anlamak için kişiliğinizin üç unsuru – zihniniz, bedeniniz ve ruhunuz – arasında bir denge gereklidir.

Ancak bu üç unsur arasında dengesizliğe neden olabilecek şeyler var.

Çok fazla sigara, alkol ve benzeri kötü alışkanlıklar almak gibi dünyevi zevklere aşırı derecede düşkün olmak beden, zihin ve ruh arasındaki dengesizliğe neden olabilir.

Zihin, beden ve ruh arasındaki dengesizlik devam ederse, Ruh Rehberlerinizin size sunduğu içgörüleri anlamakta ve özümsemekte sürekli olarak başarısız olacaksınız.


3. Ruh Rehberlerinin Yaşamdaki İşlevleri Ve Görevleri Hakkında Tam Bir Yanlış Anlamaya Sahip Olma

Ruh Rehberleri, terimden de anlaşılacağı gibi, rehberlerinizdir. Bu, yaşam yolculuğunuzda size eşlik etmek ve rehberlik etmek için ruh dünyasından gönderildikleri anlamına gelir.

Ruh Rehberlerinin yaşamınızdaki bu rolü açıklığa kavuşturulmadıkça ve tamamen kabul edilmedikçe, sizinle Rehberiniz arasındaki yanlış iletişim devam edecektir.


4.Ruh Rehberleriyle Sık Sık İletişim Kurmamak

Sizin ve Ruh Rehberleriniz arasında yakın bir ilişki oluşturmak için düzenli iletişim çok önemlidir.

Bazı insanlar Ruh Rehberleriyle sanki hayatlarının bir parçası değilmiş gibi konuşmayı başaramazlar.

Yapmanız gereken şey, Ruh Rehberlerini yaşamınızın tüm yönlerine tam olarak entegre etmektir. Ruh Rehberleriniz ile düzenli iletişimi sürdürmediğinizde, size vermek istediği bilgeliği tamamen emmekte zorlanacaksınız.


5.Ruh Rehberlerinin Onlara Söylediklerini Kasıtlı Olarak Görmezden Gelirler.

Yapılacak en kötü şey, Ruh Rehberlerinizin tavsiyelerini kasıtlı olarak görmezden gelmektir.

Bu sadece siz ve Ruh Rehberleriniz arasında bir uzaklık yaratmakla kalmayacak, aynı zamanda sonunda onları hayatınızdan uzaklaştıracaktır.

Ruh Rehberleriniz size iradenize aykırı (imkansıza yakın!) Bir şey yapmanızı söylemedikçe, onların tavsiyelerini görmezden gelmek doğru değildir. Onların rehberleriniz olduklarını unutmayın. Refahınızın korunabilmesi için size iyi tavsiyelerde bulunmaları amaçlanmıştır.

Your Page Title

Ruh Rehberlerinizden gelen bilgeliği takdir etmeyi öğrenerek böyle bir durumdan kaçınabilirsiniz.