Yeni Çağ Maneviyatına Göre Işık İşçisi Nedir?

Herkesten farklı hissediyor musun? Bu Dünya’ya bir amaç için mi geldin?

Birçok insan genel nüfustan farklı olduklarını düşünüyor. Dünya tarafından şaşkına dönüyorlar ve hepsinin amacının ne olduğunu merak ediyorlar. Yapmaları gereken bir şey olduğuna dair derin bir hisleri var, ama ne olduğunu tam olarak kavrayamıyorlar. Eğer böyle hissediyorsan, Yeni Çağ maneviyatına göre sen, bir ışık işçisisin.

Yıldız tohumları, İndigolar veya Kristal çocuklar olarak da bilinen ışık işçilerinin, gezegenin enerjisini değiştirme misyonuyla bu dünyaya gelen insanlar olduğuna inanılıyor. Negatif enerjileri devirmek ve dünyadaki ışığı ve sevgiyi beslemek için burada oldukları söyleniyor.

Işık işçisi olmak kolay bir kader değildir. Henüz bu enerjiye tam olarak hazır olmayan bir dünyada, ışık işçilerinin çoğu zaman yanlış anlaşıldığı ve izole edildiği oluyor. Ama yalnız değilsin. Şu anda dünyada dünyaya ışık ve sevgi getirmek isteyen birçok insan var.

Işık işçileri yeni çağ inançlarına göre bu dünyaya bir misyonla geldiler. Ne yazık ki, bu fiziksel tezahürün matrisine girdiğimizde, bir miktar hafıza kaybı yaşıyoruz.

Ama bu hayatta bir amaca sahip olmanın derin hissi, içimizde bir tohum gibi kalır, onu sulamamızı ve çiçek açmamızı sabırla bekler.

Bu özel insanlardan biri olduğuna inanıyorsan, muhtemelen aşağıdaki 7 işaret sana uygun olacak.

1. Toplumun Bir Parçası Gibi Hissetmiyorsun

Toplumuna, topluluğuna ve hatta ailene uymadığını hissedebilirsin. Işık işçileri para, maddi mallar ve rekabetle ilgili popüler kaygıları anlamıyorlar. Derinlerde, gezegenin herkesin bolluk içinde yaşaması için yeterli kaynağa sahip olduğunu biliyorsun ve toplumun bunu neden gerçekleştirmediğini anlayamıyorsun. Bencilliğe ve açgözlülüğe dayanamıyorsun.

2. Açıklayamayacağın Özlemlerin Var.

Hayatında eksik olan bir şey var gibi görünüyor. Geçmiş bir şey için nostalji ya da zar zor hatırlayabileceğin bir yer için ev hasreti gibi. Bir yere ait olduğunu biliyorsun ve sürekli olarak anlaşılacağın bir yer arıyorsun.

Bazen biriyle tanışabilirsin ve daha önce bir kez birlikte olduğunu bilirsin ve bu inanılmaz bir arkadaşlığa veya ilişkiye dönüşür. Ama çoğu zaman ait olduğun yeri tam olarak bulamadığın için hayal kırıklığına uğrarsın.

3. Yapacak Bir İşin Olduğunu Biliyorsun

Derinlerde, burada dünya’da bir görevin olduğunu biliyorsun. Dilinin ucunda, kavrayamadığın bir kelime gibi. Muhtemelen bilim, felsefe ve maneviyat hakkında birçok kitap okudun, ancak sahip olduğun soruların cevabını bulamıyorsun.

Sonunda cevapların kitaplarda, konuşmalarda ya da internetteki makalelerde bile olmadığını fark edebilirsin. Bunlar içinin derinliklerindedir, sadece farklı bir dil konuşan bir düşünce ve duygu biçimine uyum sağlamayı öğrenmen gerekir.

4. Başkalarına Hizmet Etmek İçin Derin Bir Arzun Var

Işık işçilerinin çok hassas ve son derece empatik oldukları söylenir. Başkalarının acısını hissederler ve iyileşmek için derin bir istekleri vardır. Eğer bir ışık işçisiysen, sevdiklerin acı çektiğinde hayal kırıklığına uğrayabilirsin, ancak onlara ne gösterdiğini göremiyor gibi görünebilirsin.

Onları matrix’in yanılgısından çekip onlara dünyanın sevgisini ve ışığını göstermek için can atıyorsun ama henüz yolu göremiyorlar. Yazma veya resim yapma gibi yaratıcı bir arayışa yardımcı olmak için bu ihtiyacı teşvik edebilir veya daha geleneksel bir şekilde, tıp uzmanı, danışman veya alternatif terapist olarak çalışabilirsin.

5. Sen Bir Arayıcısın

Bir ışık işçisi olarak, muhtemelen her zaman manevi uygulamalara çekildin ve çok küçük yaşlardan itibaren farklı düşünme biçimleriyle ilgilendin. Işık işçileri genellikle kendi aile dinleriyle başlarlar, ancak daha sonra cevap aramak için erişimlerini genişletirler. Işık işçilerinin genellikle depresyon, endişe veya diğer zihinsel sağlık sorunlarından muzdarip oldukları söylenir.

Çoğu zaman, bu, hayatında eksik olan bir şey olduğunu, farklı olduğunu ve uymadığını hissetmenden kaynaklanır. Kendini yeterince iyi yapmak için çok çalıştın.

Yine de her zaman yeterince iyiydin. Hasta değilsin; Yeni Çağ perspektifinde, toplumdaki çoğu insandan farklı bir enerji seviyesinde varsın. Olmak her zaman kolay bir yer değildir, çünkü esas olarak bu şeyleri yanlış anlayan bir dünyada öncüsün.

6. Fiziksel Farklılık Belirtilerin Olabilir

Bazen ışık işçilerinin olağandışı gözlere, belki de şaşırtıcı bir renge veya farklı renklere sahip oldukları söylenir. Ayrıca doğum lekelerin veya diğer ayırt edici özelliklerin olabilir.

Görme veya işitme ile ilgili sorunların veya uzun süreli bir sağlık durumun da olabilir. Bu sorunların çoğu, senin için tasarlanmayan bir dünyaya uyum sağlamaya çalışmaktan kaynaklanıyor. Malzemeyi her şeyden önce onurlandıran bir dünyada bu kadar sezgisel ve hassas olmak zor olabilir.

Alternatif olarak, çok gelişmiş duyulara sahip olabilirsin. Işık işçileri arasında akut bir tat veya dokunma hissi çok yaygındır. Ayrıca çok güçlü bir sezgi ve psişik yeteneklere sahip olabilirsin.

Işık işçileri bu evrende maddeden daha fazlası olduğunu anlarlar. Bilimsel araştırmaların bu inançları doğrulamış olabilir, çünkü fizikçiler bile artık evrenimizi etkileyen ölçemediğimiz güçler olduğunu anlıyorlar. Enerjinin maddi şeyler kadar önemli olduğunu anlıyorsun.

Bunun bir saat evreni olmadığını ve dokunamayacağın varlıkların ve enerjilerin olanaklarına açık olduğunu biliyorsun. Işık işçileri genellikle bu enerjiler tarafından ya düşünceler ve sezgisel rehberlik biçiminde ya da daha yüksek varlıklar ya da melekler biçiminde yönlendirildiklerini hissederler.

Açık fikirlisin ve bu dünyada göründüğünden daha fazlası olduğunu derinden anlıyorsun.

Öyle görünüyor ki, bir ışık işçisi olmak zordur ve sen olduğuna inanıyorsan kendine bakma ihtiyacını ciddiye alman gerekir. Kendini negatif ve tükenmekte olan enerjilerden korumalı ve iç ışığının parlamasına ve dünyada çok ihtiyaç duyulan bir fark yaratmasına izin vermek için kendi enerjini yeniden şarj etmek için zaman harcamalısın.

Bu işaretlerden birkaçını tanıyorsan, bir sonraki adım yaşam amacın hakkında daha fazla bilgi edinmektir. Muhtemelen bunun ne olduğuna dair derin bir anlayışın vardır. Bu, yaşam boyu süren bir rüya veya yakın zamanda gelişen bir vizyon olabilir.

İşini burada dünya’da keşfetmek için daha fazla yardıma ihtiyacın olursa, içsel benliğinle bağlantı kurmana yardımcı olacak bir meditasyon rutini veya başka bir ritüel geliştirmek isteyebilirsin.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Yeni Çağ inançlarına göre, sahip olduğun her etkileşim ışığını paylaşma ve dünyanın titreşimlerini yükseltme fırsatıdır. Titreşimini yüksek tutmak için elinden geleni yap, böylece ışığı yayabilirsin.