Ruhsal Titreşimlerinizi Nasıl Arttırırsınız – Daha Yüksek Frekansa Giden Yollar

Manevi titreşimlerinizi yükseltmek metafiziksel ve manevi refahın temel amacıdır. Duygusal, fiziksel ve ruhsal sağlığınızın temelidir.

Ruhsal titreşimlerinizi yükseltmek, daha yüksek duyguları somutlaştırmak ve daha düşük olanları reddetmekle ilgilidir.

Manevi titreşimlerinizi yükselterek hayatınızı iyileştirmek mi istiyorsunuz?

Temel olan, sebze bazlı bir diyet yemek ve temiz su içmek dışında, bunu yapmak için kullanabileceğiniz başka faydalı teknikler de var.

Sevgiyle Yaşamak

Aşk, daha yüksek frekansta titreyen yüksek duygulardan biridir. Sevgiyi bedenlemek ve kalbinizde sevgiyle yaşamak, ruhsal titreşimlerinizi yükseltir.

Ama burada aradığınız kolay aşk türü değil. Size en yakın olan insanları sevmektir.

İşin püf noktası, hak etmesi veya hak etmemesine bakılmaksızın herkesi sevmektir. Sevgi ve şefkatle hareket edin; ruhsal titreşimleriniz, bu çaba göstermeye orantılı olarak artacaktır. Herkesi bir ruh olarak düşün, karakterlerini değil.

Zihninizi Merkezde ve Aktif Tutun

Güçlü insan zihninin doğru kullanımı ile sonuçlanan daha yüksek bir frekansta titrer.

Akıl yürütme becerilerinizin paslanmasına izin vermek, bu dünyadaki potansiyelinizi sınırlayacaktır, bu nedenle zihninizi aktif ve sağlıklı tutmaya çalışmak, titreşimlerinizi yükseltmek için çok önemli bir adımdır. Mantık bulmacaları zihninizi aktif tutmak için mükemmeldir.

Zihninizi merkezde tutmak çok daha zordur. Buradaki zorluk, aklınızın güçlerini mümkün olduğunca kullanmak ile beyninizin yeniden şarj olması için bir mola verilmesine izin vermek arasında bir denge kurmaktır.

Sizi Ne Mutlu Ediyorsa Onu Yapın

Sevinç en yüksek duygulardan biridir ve sevgiden bile daha yüksek bir frekansta titreşir.

Bunun nedeni, sevinçle yaşamak genellikle sevilmeyi ve kalbinizde sevgi ile yaşamayı gerektirir. Aynı zamanda sevinç yaymanın sevgiyi onunla birlikte yayma eğiliminde olmasıdır.

Bizi mutlu eden şeyi yaparken daha yüksek frekanslarda titriyoruz. Mutluluk tam olarak olmanız gereken yerde olmanın, size doğal olarak gelenleri yapmanın duygusudur.

Düşmanlarınızla Barış Yapın

Barışı sağlamak zorunda olduğunuz düşmanlar çoğu zaman içinizdedir.

İzin verirseniz, gerçek düşmanlarla barış yapmak oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken gururunuzu bir kenara bırakmak, öfke ve kızgınlıktan kurtulmaktır.

Ancak, içinizdeki düşmanlar iyileşmemiş eski yaralardır. Yaşadığınız travmalar,çektiğiniz acılar ve keder barışın düşmanlarıdır.

Barışı sağlamak için gücü bulmak, ruhsal titreşimlerinizi yükseltmenin en iyi ikinci yoludur.

Bilinç Üzerine Meditasyon

En iyi yol, bilinç üzerine meditasyon yapmaktır.

Bilinç bizi insan olarak eşsiz kılan şeydir ve yüksek bilinç sadece insanlar tarafından elde edilebilir.

Her gün biraz zaman harcamak, bu evrende bilinçli olmanın ne demek olduğunu keşfetmek, ruhsal titreşimlerinizi mümkün olduğu kadar yüksek tutmanın kesin bir yoludur.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Keşiflerinizi paylaşmak, insanlığın titreşimlerinin genel yükselişine daha fazla katkıda bulunduğunuzdan, bu etkiyi artıracaktır.