Karma Aşk Hayatınızı Etkileyebilir Mi?

Bunu birçok kez duymuş olabilirsiniz: ‘Eden bulur.’ Karmanın basit bir cümle içindeki anlamı budur.

Karma, ister iyi ister kötü olsun, geçmiş yaşamlarınızdan gelen eylemlerin bir birikimidir.

Karma, ömür boyu taşımanız gereken bagaj gibidir ve siz karmik borcunuzu ödeyene kadar kaybolmayacaktır.

Yani nihai hedef, karmik borcunuzu ödemek ve olabildiğince çok iyi karma üretmektir.

Aşk Hayatınızda Karmanın Rolü

Karma, hayatınızın birçok alanında, özellikle aşk hayatınızda büyük bir rol oynar çünkü karma çözülmeden bırakılırsa sorunlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

Bunu bir örnek olarak alın.

Sizin için doğru olduğunu düşündüğünüz biriyle tanışmış ve bu kişiyle güçlü bir bağ geliştirmiş olabilirsiniz.

Ama daha sonra ikiniz için işlerin gerçekten yürümediğini anlarsınız çünkü ikinizin bu yaşamda birlikte olmanızı engelleyen sorunlar vardır.

Ve ilişkinizin yürümesi için ne yaparsanız yapın, görünüşe göre bütün dünya ikinize karşı.

Bu deneyim çok acı verici olabilir, özellikle de o kişiye gerçekten aşıksanız.

Bu ilişki türüne karmik ilişki denir. Karmik bir ilişki, kalıcı olması amaçlanmayan birisiyle kurduğunuz romantik bir bağdır, bunun yerine bu yaşamınızda bir ders öğrenmenize yardımcı olur, böylece geçmiş yaşamınızdan kalan acıyı iyileştirebilirsiniz.

Üzücü gerçek şu ki, karmik ilişkiler acı verici olabilir ve neyin yanlış gittiğini merak etmenize neden olabilir.

Ancak karmik bir ilişkiyi kesinlikle yenebilirsiniz çünkü karmik ilişkiler bir sebepten dolayı sizin hayatınızdır.

Karmik Bir İlişkinin İşaretleri

Karmik bir ilişki içinde olmanın ilk işareti, tekrar eden kalıpların varlığıdır.

Siz ve partneriniz, ilişkinizde açık ve kapalı olmanıza neden olan aynı istenmeyen eylemleri, tartışmaları veya yanlış anlamaları yaşıyor gibi görünüyorsa, muhtemelen ikiniz karmik bir ilişki içindesinizdir.

Bu tür davranışlar sizin ve eşinizin yıkıcı ve durgun olmanıza neden olabilir, bu nedenle bu işarete dikkat etmeniz en iyisidir.

Kıskançlık, karmik bir ilişkinin başka bir işaretidir. Sevdiğiniz kişiyi kaybedebileceğinizi düşünmek korkutucu olabilir, ancak kıskançlık sizi sadece partnerinizi tam olarak desteklemekten ve sevmekten alıkoyar veya tam tersi.

Kıskançlık aynı zamanda takıntı, sahiplenme ve sinirlilik gibi pek çok iyi olmayan duyguya da yol açabilir.

Karmik bir ilişki içinde olduğunuzun bir başka işareti de bencilliktir.

Siz ve partneriniz ihtiyaçlarınızı her zaman diğerinin ihtiyaçlarının önüne koyarsanız ve yalnızca kendi çıkarınızı korumaya hizmet ederseniz, o zaman ikiniz karmik bir ilişki içindesiniz demektir.

Karmik bir ilişkinin son göstergesi öfkedir.

Siz ve partneriniz her zaman birbirinize kızgın görünüyorsunuz veya en küçük şeylerden dolayı kolayca birbirinize kızıyorsunuz.

İlişki sizi kızdırır ve sonsuza kadar tüketirse, o zaman bu ilişki doğası gereği karmiktir.

Karmik İlişkilerin Faydaları da Vardır

Karmik ilişkilerin hepsinin acı verici ve üzücü olduğunu düşünseniz de, karmik ilişkilerin de faydaları vardır.

Karmik bir ilişki içinde olmanın ilk avantajı, o kişiyle ilişkili olarak biriktirdiğiniz karmayı temizleyebilmektir.

Kişisel gelişim için bir yol olmak, karmik bir ilişkinin başka bir faydasıdır.

Karmik ilişkilerin son yararı, genellikle karmik bir bağın iyileşmesi ve sona ermesinden sonra gerçek ruh eşinizle tanışmanızdır.

Karmik Bir İlişkiyi Aşmak

Ruhsal gelişiminiz için karmik bir ilişki içinde olmanın gerekli olduğunu aklınızda bulundurmanız önemlidir, böylece kendinizi kolayca affedebilir ve devam edebilirsiniz.

Bağışlama pratiği yaparak kendinizi veya partnerinizi suçlamayı engeller ve size zarar verebilecek olumsuz duygulardan kendinizi kurtarırsınız.

İyileşmenin adımı, eski sevgilinizin mesajlarına her zaman cevap vermeyerek, onunla akşam yemeğinde buluşmayarak ya da kapıyı çaldığında kapınızı açmayarak aranızdaki mesafeyi korumaktır çünkü kendinize biraz zaman vermelisiniz. Eski sevgilinizle tekrar görüşmeden önce iyileşme zamanı.

Eski sevgilinizin anılarından iyileşmek için kendinize zaman verdikten sonra, iyileşme sürecindeki son adım, öğrenilmesi gereken tüm dersleri yansıtmaktır.

Öğrendiğiniz tüm dersler üzerinde düşünerek, o kişiyle ilgili taşıdığınız karmayı iyileştirebilir ve daha iyi, daha güçlü bir aşk hayatına doğru ilerleyebilirsiniz.

Daha İyi Şifa İçin Ne Yapmalı

İnsanların karmik bir ilişkiden iyileşmek için tüm adımları takip ettikleri zamanlar vardır, ancak yine de hiçbir şeyin işe yaramadığını hissederler. Gerçek şu ki, adımlar işe yarıyor, ancak bazen çok zor olabilir, özellikle de karmik bir ilişkiniz olan kişiye aşırı derecede bağlıysanız.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Farkında olsanız da olmasanız da, karma aşk hayatınızı etkiler. Karmik ilişkiler incitici olabilirken, ilerlemeniz için çok önemlidir, böylece sonunda gerçek ruh eşinizi bulabilirsiniz.