Dişil Enerjinizi Tüketen 6 Beklenmedik Şey

Sağlıklı enerji ve güçlü bir aura, herhangi bir kadın için aşkta ve işte başarının en önemli bileşenleridir. Bu yüzden enerjinizi tüketen ve sorunlara yol açan şeyleri aklınızda tutmanız gerekir.

Çoğu zaman kadınlar, toksik tavırları nedeniyle sorunları ve mutsuzluğu çekerler. Her şeyden önce onlardan kurtulmanız gerekir. Bundan sonra, aşağıda bahsedeceğim her şeyi de düzeltmeniz gerekir. Kendiniz ve hayatınız üzerinde çalışmalar yaptıktan sonra, ne kadar şanslı olduğunuzu ve iyi bir ruh halinize sahip olacağınızı fark edeceksiniz.


1.Uykusuzluk

Kötü uyku herkes için tehlikelidir, ancak bir kadın için iki kat daha tehlikelidir, çünkü uykusuzluk veya düşük kaliteli uyku yaşlanma sürecini hızlandırır. Bir kadın için güzellik ve aktivite, aşkta başarının anahtarıdır.

Doğru ve sağlıklı uyku, Evrenin enerjisi ile dolu olmanıza ve her zaman zirvede olmanıza olanak sağlar. Ayrıca, günlük rutin insanın biyo-alanını çok güçlü bir şekilde etkiler. Doğru ritme uymanız, uzanmanız ve zamanında kalkmanız gerekir.


2.Partnerinizin İlgisizliği

Bir erkek bir kadına ilgisizliğini gösterdiğinde bu ciddi bir sorundur. Vaktinizi boşa harcamadan böyle bir insanı bırakmalısınız. Bunun kadın aurasının gücü ve kadının kendine olan güveni üzerinde son derece olumsuz bir etkisi vardır.


3.Suçluluk Duygusu

Bu yıkıcı duygu, kadınların enerjisine çok kötü etki ediyor. Suçluluk duygusu artık sizin için büyük bir sorun olmasın. Eğer bir şeyden suçluysanız, onu düzeltmeye çalışın veya ne yapmamanız gerektiğini hatırlayın. Bunu düşünmek ve pişmanlık duymak minimum zamana değer.


4.Dedikodu

Dedikodu enerji ve şans için son derece olumsuzdur. Şansın, iyi ya da kötü olup olmadığına bakılmaksızın, insanlar dedikodu yapan insanlardan sık sık uzaklaşır.


5.Kıskançlık

Çok tehlikelidir. Övünecek bir şeyiniz olsa bile, yapmamak en iyisidir. Alçakgönüllülük sadece bir kadını renklendirmekle kalmaz, aynı zamanda onu rakiplerinden ve kötü niyetli kişilerden de korur. Kıskanç insanlar her zaman sizden nefret etmek için bir neden bulacaklardır, bu nedenle kesinlikle sizi kıskanmayacak olan kişilerle iletişim kurmak veya kıskançlık için daha az neden olduğundan emin olmak daha iyidir.

Kıskançlık çok ileri gittiğinde, kötü gözlere yol açabilir. Diğer insanların olumsuz düşünceleri, bir kadının enerjisini son derece olumsuz etkiler.


6.Evde Düzensizlik

Evdeki düzensizlik, içinde yaşayan her insanın enerjisi için bir sorundur, ancak kadınlar için çok daha tehlikelidir. Erkeklerin kir veya toz gibi hoş olmayan ayrıntıları fark etme olasılığı daha düşüktür ve dağınık şeyler genellikle onlar için çok fazla sorun olmaz.

Your Page Title

Bir kadının ise enerjik ve zihinsel olarak güçlü kalması için evini temiz tutması gerekir.