Talihsizlikleri Evinizden Uzaklaştırmanıza Yardımcı Olacak 10 Kural

Yaşam alanınızın düzenlenme şekli, hem evinizin enerjisini hem de kendi enerjinizi etkiler.

Feng Shui uyumlu bir yaşam için gerçekten harika bir takım ilkeler sunar. Bu eski bir Çin pratiğidir, bir eve nasıl eşya yerleştirileceğini, mekanın enerjisini ve kendi enerjinizi nasıl etkilediğinizi öğrenmenizi sağlar.

İşte Talihsizlikleri Evinizden Uzaklaştırmanıza Yardımcı Olacak 10 Kural

1.Gereksiz mobilyalardan ve diğer gereksiz şeylerden kurtulmanız kesinlikle fayda sağlayacaktır. Alanınızı her zaman temiz tutun. Evdeki karışıklık, özellikle koridorda çok fazla dağınıklık olursa, enerjiyi tıkar. Kırık eşyaları evde saklamayın. Zayıflığı ve başarısızlığı sembolize ediyorlar. Feng Shui’ye göre, hatalı işleyen şeyleri saklamak kötü bir işarettir, bu da yakında bir şeyin hayatınızda “parçalanabileceği” anlamına gelir.

2.Renk seçimi önemlidir. Kendinizi rahat hissettiğiniz renkleri seçmek önemlidir. Işık renkleri sakin ve uyumludur, parlak renkler tutku ve enerjidir.

3.Su iyidir. Yaratıcılığınızı harekete geçirir,zenginlik ve refahın eski bir simgesidir. Ancak, evinizdeki muslukların sızmadığından emin olun. Akan su ile şansınız ve iyiliğiniz kaybolur.

4.Temiz hava iyileştiricidir. Kötü hava enerjinize zarar verir, bu nedenle odayı düzenli olarak havalandırmaya çalışın. Her fırsatta pencereleri açın.

5.Bitkiler evi huzurla doldurur. Güçlü pozitif enerjiler yayarlar. Ayrıca, soluduğunuz havayı temizlerler.

6.Saati doğru şekilde asın. Düzgün takıldığından emin olun. Saat için en iyi yer mutfak ve oturma odasıdır. Feng Shui salonda saat kullanılmasını önermez.

7.Evinizi temiz tutun. Enerji akışları, karışıklık sırasında imkansız hale gelen tüm odalardan akmalıdır.

8.Yatak odası çok önemli bir yerdir. Bu odadaki enerji yatıştırıcı olmalıdır. Daha rahatlatıcı bir atmosfer oluşturmak için tüm elektrikli aletleri yatak odasından çıkarın.

9.Mutfağı evdeki en aydınlık yer haline getirin. Birkaç ışık kaynağı yerleştirerek bunu başarabilirsiniz. Ayrıca, Feng Shui uygulaması, bir mutfak tasarlarken sarı renklerin tercih edilmesini önerir. Ve bir şey daha: mutfak masasını her zaman temiz ve düzenli tutun, aileyi ve sevgiyi sembolize eder.

Your Page Title

10.Aynalar alanı arttırır ve evi ışıkla doldurur. Ancak, aynaları ön kapının önüne asmayın; böylece pozitif enerji eve güvenle girebilir ve sınırlarının ötesine geçemez.