28 Ekim 2021 Günün Numerolojisi Ve Enerjisi: İyi Şans Çeken Şeyler

Yeni bir gün başlıyor. Bu yazıda bugünün nasıl geçeceğini, iş ve aşkta nasıl başarıya ulaşabileceğinden bahsedeceğim. Bu Perşembeyi olabildiğince olumlu kılmak için buradaki tavsiyelere uymaya çalış.

Kullanıcı Numarası 28 Ekim 2021

Öncelikle, bu Perşembe gününün hangi tarihin etkisi altında olacağını öğrenmelisin. Bunu yapmak için, 28/10/2021 tarihinin tüm sayılarını ve haftanın gününün sıra numarasını toplamalısın.

2 + 8 + 1 + 0 + 2 + 0 + 2 + 1 + 4 = 20 ——— 2 + 0 = 2.

İki maneviyata yardımcı olan bir sayıdır. İnsanların geçmişi ve geleceği doğru bir şekilde bağlamasına yardımcı olur. İki hafızamızı güçlendirir, yeni bilgi için bir özlem bulmaya yardımcı olur. Bu nedenle bilgi ağacına bugünün ana sembolü denilebilir. Aklın, bilgeliğin, yeni ve eski, iyi ve kötü arasındaki bağlantının kişileşmesidir. Bu gün, en şanslı olanlar, değişime hazır olanlar ve kendilerine yeni hedefler koyabilenler içindir.

Bu Perşembe İçin Numeroloji İpuçları

İki’nin saltanatı sırasında, bazen aşktan nefrete sadece bir adım vardır. Bugün insanlarla ilişkilerde daha dikkatli olmalısın. Yanlış bir kelime herhangi bir ilişkiyi bitirebilir.

2 numara, gelenekçiliğin hayranıdır. Muhafazakar düşünmekten korkma.

Arkadaş ve yoldaş sandığın kişiler kendilerini farklı bir tarafta gösterebilirler. Bu büyük bir başarı olarak kabul edilmelidir, aksi takdirde son derece öngörülemez olur.

Sevdiklerin, arkadaşların ve meslektaşların tarafından rahatsız edilmemeye çalış. Negatifliği ruhuna çekmemelisin. Bu sadece kızgınlıkla ilgili değil, aynı zamanda kıskançlık ve öfke ile de ilgilidir.

İki, insanların öfkelerini merhamet için değiştirmelerini istiyor. Bugün biri seni olumsuz duygularla kışkırtacaksa, aynı şekilde yanıt vermene gerek yok. Affetmeyi öğrenmelisin.

28 Ekim İçin İyi Şans Tılsımları

Bugün iyi şansın ana tılsımı giysilerde mavidir. Mavi renk içimizdeki ruhsal güçleri uyandırır ve hayallerimizin peşinden gitmemizi sağlar, ruhsal uygulamalarda yardımcı olur. Ayrıca turuncu, kırmızı ve mor da faydalıdır.

Your Page Title

Yin-yang sembolü: 2 sayısı dualiteyi sembolize eder ve bu popüler oryantal sembolle ilişkilendirilir. Zihnini uyumlu hale getirmek için bilgisayarının masaüstüne bu sembolü yerleştirebilirsin.