11:11 ve Kasım Numerolojisinin Gücü

Derin bir nefes al ve en son ne zaman bir niyet belirlediğini düşün. O durgunluk anında, dileğinin gerçekleşeceğinden şüphelenmiş miydin? Yoksa evrenin senin tarafında olduğu ve yardımcı olmaya hazır olduğuna dair derin bir inancın var mıydı?

11/11, inanılmaz derecede güçlü bir gündür – yılın en güçlülerinden biridir. Ruh rehberlerimizin her zaman yakında olduğunu hatırladığımız bir gün, bizi en derin arzularımıza ve hayallerimize giden yolda destekliyor. Saatte 11:11 gördüğümüzde bir dilekte bulunmamızın bir nedeni var. 11 bir ana sayıdır ve frekansı, melek varlıkların bilgeliğini ve desteklerini gönderebileceği kanalları açarak tezahürü hızlandırır.

Tarot’ta 1 sayısı, yaratılışı, başlangıcı, iradeyi ve liderliği temsil eden bir kart olan Büyücüye karşılık gelir. Sihirbaz, hayallerini tezahür ettirmek için hem fiziksel hem de ruhsal tüm araçlarını kullanır. 11 Sayısı Sihirbazın gücünün iki katına çıkmasıdır ve tezahürü sembolize eder – hayallerimiz fiziksel gerçekliğe gelir.

11 Sayısı aynı zamanda bize zaman ve mekanın var olmayan kısıtlamalar olduğu 5. boyuta erişim sağlar. 11/11’de eşzamanlılık, hizalama ve hızlanma şeklinde 5D enerjisini deneyimliyoruz. Bu ”doğru zamanda doğru yer” hissini yaşayabilirsin. Doğru yolda olduğunun ötesindeki alemlerden gelen güvence ve aradığın her şey karşılığında seni arıyor.

11/11 geldiğinde, dikkat et ve 5. boyuta aktif olarak dokun – bu senin için hazır olduğu zamandır! Melekler ve ruh rehberleri sana mucizeler mi gönderiyor? Onların mesajları sana melek sayıları veya ruh hayvanları şeklinde gelebilir. Ayrıca sana sanat ve görsel ipuçları veya müzik yoluyla da gelebilirler (kafana rastgele bir şarkı takılırsa mesajı mutlaka not al). Nerede olursan ol, biraz daha yakından bak ve dinle. Keşfedeceğin şey, etrafında, en yüksek yoluna uyum sağlamak için bilmen gerekenleri gösteren büyülü mesajlar olduğudur.

11/11 sadece tezahür için güçlü bir gün değil, aynı zamanda ikiz Alev ilişkisi için de derin bir sihir barındırıyor. 11 Sayısı, evrende var olan sonsuz ikilikleri temsil eder: Işık ve gölge, eril ve dişil, yin ve yang. İkiz Alevin ruhunun diğer yarısıdır – sen burada Dünya’dayken ruhsal alemde var olan parçandır.

Çekim Yasası bize tezahür ettiğimiz her şeyin kendi düşüncelerimizle yaratıldığını öğretir: dikkatimizin gittiği yerde enerji akar. 11/11 tarihinde, düşüncelerinin dolaşma eğilimine sahip olduğuna dikkat et: Parlak ve olumlu sonuçlara mı odaklanıyorsun yoksa bilinçaltında korku ve endişeler mi gösteriyorsun? Düşüncelerini en yüksek yolunun hizmetinde olumlu bir şekilde kanalize etmek için bu günün enerjisi ile çalış. Sihirden en iyi şekilde yararlanmak için 11:11 veya 23:11’de meditasyon yapmanı öneririm. Gözlerini kapatmak için 11 dakika ayır ve içeri gir, ne istediğini ve zaten senin olsaydı nasıl hissedeceğini görselleştir.

Your Page Title

Gözlerini kapat ve enerjini 11/11’de en iyi şekilde nasıl kullanabileceğini gerçekten düşünmek için bir dakikanı ayır. Aradığın bolluk mu? Yaratıcı özgürlük mü? Başarı mı? Bu niyeti kalbinde tut ve ruh rehberlerinin seni çevrelediğini, sana en derin arzularını hayata geçirmek için ihtiyaç duyduğun cesareti, iradeyi ve evrensel bilgeliği verdiğini bil. 11/11’deki büyülü çalışmana devam ederken, arzu ettiğin her şeyin zaten senin olduğu gerçeğine tutun.