26 Temmuz – 1 Ağustos 2021 Haftası İçin Finansal Burç Yorumu – Bu Hafta Mali Açıdan Seni Neler Bekliyor

Belirli bir dönemde ne bekleyeceğini bilmek için finansal burç yorumlarını takip etmek önemlidir. Çok sık olarak, yoksulluk, iş ve kendini ifade etme sorunları karmik senaryoların bir parçası olabilir. Ama endişelenmene gerek yok. Bu hafta yıldızlar çoğumuzun finansal kaderini düzeltmesine yardımcı olacak.

Koç Burcu

Koçlar, para çekmek için feng shui kurallarını benimsemelidir. Yıldızlar ve gezegenler ev ve işyerindeki değişiklikleri desteklediğinden, Feng Shui ipuçları bu hafta kullanışlı olacak. Haftaya temizlik ve toparlama ile başlamak daha iyidir. Böylece finansal akışlar daha aktif olacak, normal bir çalışma seviyesine sahip olan Koçlar daha fazla para alabilecek. Koç’un doğuştan gelen bir alçakgönüllülüğü yoktur, ancak tanıdık olmayan insanlarla uğraşırken daha mütevazı olmaları gerekir. Düşman edinmek finansal durumun için tehlikeli olabilir.

Boğa Burcu

Gecenin aydınları artık Boğa burcu için oldukça elverişli bir konumda. Bu burçtaki kişiler hayallerini gerçekleştirebilecek ve hedeflerine yaklaşabilecekler. Tılsımlar ve ritüeller, daha fazla şans çekmelerine ve istenen sonuçları hızla elde etmelerine yardımcı olacaktır. Çünkü, para aktiviteyi sever. Daha çok çalışman gerekecek, bu hafta daha fazla güce ve enerjiye sahip olacaksın, bu yüzden her şey yokuş yukarı gidecek ve her şey yoluna girecek. Sadece biraz güvene ve seni motive edecek bir hedefe ihtiyacın var.

İkizler Burcu

İkizler para konusunda şanslı değilse, finansal sorunlardan kurtulmaya yardımcı olacak uygulamalar kullanmalıdır. Gece ışıkları artık yanlarında, bu yüzden planlanan her şey mümkün olduğunca çabuk gerçekleşecek. Beklenmeyen finansal hatalar geçmişteki başarısızlıkların bedeli olabilir. Geçmişte İkizler aldatma ve kurnazlıkla hedeflerine ulaştıysa, Evren borçların iadesini talep edebilir. Haftanın ikinci yarısında Mars zayıflayacak, bu nedenle İkizler kendini geliştirme teşvikini kaybedebilir.

Yengeç Burcu

Yengeçlerin önce auralarını nasıl temizleyeceğini düşünmeleri gerekir. Gerçek şu ki, biyolojik alanlarında, ortadan kaldırılması gereken olumsuz titreşimler birikmiş olabilir. Bu hafta, iyimser bir ruh hali ve güçlü bir aura, Yengeçlerin çok daha mutlu ve başarılı olmasına yardımcı olacak. Para, özellikle 28 Temmuz’da Merkür’ün Aslan’a geçişinden sonra ellerine geçecek. İlginç buluşmalar ve hoş içgörülerle dolu bir hafta olacak. Ufukta yeni fırsatlar doğabilir, bu yüzden dikkatli olmak en iyisidir.

Aslan Burcu

Aslanların hayatlarını tanınmayacak kadar dönüştürmek için basit zenginlik ilkelerini izlemeleri gerekir. Kendini, evini, görünüşünü yeniden yapılandırmanın zamanı geldi. Astrologlar, Aslanların diğer insanların eleştirilerini yeterince değerlendirmesini şiddetle tavsiye eder, çünkü onlara söylenen çok sayıda kelime bir miktar gerçeği taşıyacaktır. Birçok arkadaş ve meslektaş gerçekten yardım etmek isteyecek ve Aslanların kendilerine olan güvenleri artacaktır. Ayrıca bu hafta alışveriş ve finansal yatırımlar için harika olacak.

Başak Burcu

Başak bilge bir Burçtur, ancak bu hafta tüm önemli kazanımları Salı’dan önce tamamlamak en iyisidir. Sonra gece yıldızlarının enerjisi çarpıcı bir şekilde değişmeye başlayacak ve bu da tüm kartları karıştıracaktır. Parayı doğru harcamak zorsa, para kazanmak çok daha kolay olacaktır. İşyerinde kâr ve başarı için olumlamalar kullanırsan, gelirini artırma şansın daha da yüksek olacaktır. Yaratıcı mesleklerin temsilcileri, yeni parlak fikirleri olabileceğinden çok şanslı olacaklar. Hepsini bir yere not etmekte fayda var. En çılgın fikirler bile gerçekleştirilebilir.

Terazi Burcu

Bazı Terazilerin siyah çizgileri olabilir. Sorunlardan ve başarısızlıklardan gelen güçlü bir uygulama, hayatını daha iyi hale getirmeye yardımcı olacaktır. Bu, Terazi’nin onlardan gelen para akışını durdurabileceği ve onlara giden parayı güçlendirebileceği çok önemli bir zaman olacak. Ana parasal hatalarının ne olduğunu anlayacaklar. Bu bir içgörü zamanı, ama alışveriş zamanı değil. ‘İstemek’ kelimesini unutmamız ve ‘zorunluluk’ kelimesini hatırlamamız gerekecek. Daha önce verilen sözleri yerine getirmek ve borçları tam zamanında iade etmek gerekir. Her kuruşun kendi yerine ihtiyacı var.

Akrep Burcu

Akrepler için, geliri korumak ve artırmak için doğru ortamı seçmek önemlidir. İşyerinde toksik insanların varlığından ve diğer insanların negatif enerjisinden korunmak önemlidir. İnsanlar Akreplerden şüphe edecek, onları korku ve güvensizlikle dolduracak. Bazıları, şu anda olan her şeyin daha önce de gerçekleştiğini düşüneceklerdir. Bu sezgi, hoş veya hoş olmayan bir finansal senaryonun tekrarının gerçekleşmek üzere olduğunu ima edecektir. İç sesini dinlemen gerekiyor.

Yay Burcu

Mali şans Yay’a gülümseyecek, ancak durum belirsiz olacak. Şans her an geri dönebilir. Bunun olmasını önlemek için, zengin olmanı engelleyen kelimeleri telaffuz etmeyi bırakman gerekir. Hafta sonu, yıldızların enerjileri boşa gidecek, bu yüzden Yay para okyanusunu tek başına gezmeye başlayacak. Hafta sonu acele kararlar vermemek daha iyidir, çünkü bu büyük mali kayıplara yol açabilir. Bu hafta kimseye borç vermemeni ve kendine borç istememeni şiddetle tavsiye ederim.

Oğlak Burcu

Oğlakların küçük şeylere dikkat etmesi önemlidir. Başarıya ulaşmak ve iyi şans çekmek için özel para ritüellerini kullanabilirsin. Bu, işin verimliliği ve kalitesinin niceliğinden daha önemli olduğu zamandır. Daha az iş yapmak daha iyidir. O zaman her şeyin yeniden yapılması gerekebilir, ki bu tatsız olur, çünkü gelirler düşecektir. Astrologlar, 26 Temmuz – 1 Ağustos arasındaki dönemde acele kararlar, riskler ve maceraların kesinlikle sakıncalı olduğunu belirtiyorlar. Çünkü para öngörülebilirliği sever.

Kova Burcu

Kova çok fazla güce ve enerjiye sahip olacak, ancak şans onlara her zaman gülümsemeyecek. Özel uygulamalar bu durumu düzeltmeye yardımcı olacaktır. Yıldızların ruh halleri oldukça değişken olacak, bu nedenle bir şeyi tahmin etmek son derece zordur. Kovaların büyük umutları olan projeler sonuç vermeyebilir, bu yüzden mümkünse onları ertelemek en iyisidir. Bir şey yolunda gitmezse, bu fikri tamamen terk etmene gerek yoktur. Ayrıca alışveriş en iyi pazartesi, çarşamba ve pazar günleri yapılır.

Your Page Title

Balık Burcu

Balık, haftanın ortasında hoş olmayan düşünceler ve kendinden şüphe duyma ile boğulabilir. Bunun olmasını önlemek için, başarı olumlamalarını kullanabilirsin. Onları önceden okumaya başlamak daha iyidir. Balık burcundaki en iyi ve en önemli kalite duyarlılıktır. Başkalarına yardım etmek için, yıldızlar bu burcun insanlarına çok fazla maddi şans verecektir. Bu hafta veya gelecek hafta Balık, nezaketi için büyük kader hediyeleri alabilecek. Bu hafta seyahat için uygun değil. Memleketinde bilmediğin yerleri ziyaret etmek için biraz daha fazla para harcamak daha iyidir.