7 – 13 Şubat Arası Mali Burç Yorumu – Bu Hafta Mali Açıdan Seni Neler Bekliyor

Haftalık finansal tahmin, astrologların, kariyer ve para alanını etkileyen gezegenlerin davranışları hakkındaki gözlemlerine dayanmaktadır. Buradaki tavsiyeler, gelecek vaat eden fırsatları yakalamana ve 7-13 Şubat’tan en iyi şekilde yararlanmana yardımcı olacaktır.

Koç Burcu

Bu hafta gezegenlerin aktivasyonu, Koç’tan önce yeni finansal yollar açacaktır. Yeni perspektifler aramak için, Koçların zihinsel engellerden kurtulması ve inançları sınırlandırması gerekecek, başkasının toksik görüşlerini görmezden gelmeliler. Muhafazakar bir yaklaşım da en iyi seçim değildir. Eski yöntemler yenilikçi ve cesurlardan daha az etkili olacaktır. Astrologlar, zorlukların olduğu fırsatları aramayı tavsiye ederler. Onlardan korkmaya gerek yok.

Boğa Burcu

Bu hafta boğaların hayatında sözlerinin büyük bir ağırlığı olacak. Bu nedenle, zenginleşmeyi ve daha mutlu olmayı önleyen sözler mümkün olduğunca az telaffuz edilmeli. Finansal başarıyı korkutmak da bir eylemsizlik olacaktır. Bu hafta her şey, Boğaların zafere doğru çok önemli bir adım atması gerektiğini gösteriyor. Daha önce başlamış olan işleri yapmaya devam etmek önemlidir. Emek kesinlikle ödüllendirilecek. Ayrıca acil işleri çözebilecekler, son dakika emirlerini yerine getirebilecekler, borçlarla başa çıkabilecekler. Anksiyete ve sinirlilik şansı uzaklaştıracaktır, bu yüzden olumlu kalmak önemlidir.

İkizler Burcu

İkizler olağan işlerinde şanslı olacak. En çok finansal şansı çekecek olanlar onlardır. Bu sadece evde çalışanlar için değil, herkes için geçerlidir. İkizler, yeni koşullara en hızlı adapte olacak ve her durumdan faydalanabilecektir. Artık geriye dönük gezegen yok, bu nedenle finansal değişiklikler kesinlikle olumlu olacak. Ek bir gelir kaynağı bulmak mümkün.

Yengeç Burcu

Yengeç burcunda Merkür ve Plüton arasındaki gergin açı nedeniyle hafta sonunda aksaklıklar olabilir ancak tüm sorunlar çözülecektir. Her ihtimale karşı, en iyi finansal tılsımların yardımını kullanabilirsin. Gece yıldızları Yengeçlere ilham ve irade verecektir. Yeni bir şeyde başarılı olabilecekler, iş bulabilecekler ya da tüm temel ihtiyaçları tamamlayabilecekler. Astrologlar ayrıca 7-13 Şubat tarihleri ​​arasında büyük alışverişler yapmanı tavsiye ediyor, çünkü daha iyi bir zaman hayal edemiyorsun. Ana şey, satın aldığın şeylerin önemli ve kullanışlı olmasıdır.

Aslan Burcu

Aslanlar enerji temizliği yapmalıdır. Bu hafta ve bir bütün olarak yakın gelecekte finansal alanda ve işte potansiyellerinin maksimumunu gerçekleştirmek için birikmiş negatif enerjinin kalıntılarını uzaklaştırmak gerekir. Önümüzde yeni zorluklar olabilir, aynı zamanda yeni fırsatlar da olabilir. Aslanların hedeflerine odaklanması ve beklentileri düşünmesi gerekir. Yeni fikirleri teşvik etmeye çalışarak güvenle saldırıya geçebilirsin. Bir “B” planına sahip olmak çok yardımcı olacaktır, çünkü her şey son anda bozulabilir.

Başak Burcu

Başaklar hem işte hem de finansal alanda bir bütün olarak çok olumlu bir durum planlıyor. Astrologlar, en önemli işleri ve görevleri yapmak, işteki kalıntıları sökmek ve kötü alışkanlıklarla uğraşmamak için düşünceleri belirlemelerini tavsiye ederler. Bütün bunlar finansal durumu güçlendirmeye yardımcı olacaktır. Para çekmek için, sevgi ve iyi şans, bu hafta Başakların yanında.

Terazi Burcu

Merkür’ün retrograd hareketten olağan haline geçişi, şimdi olumlu meyvelerini vermeye başlayacak. Gezegenler ve yıldızlar Terazilere yeni bakış açıları kazandıracak. Birisine yeni bir iş teklif edilmesi mümkündür, birisi çok uygun bir fiyata pahalı bir şey bulabilir. Terazi para sorunlarından kurtulabilecek güce sahip olacak. İşleri daha dikkatli planlamak, iş akışının kalitesini izlemek önemlidir. Astrologlar doğru seçilmiş giysilerin önemini not ederler. Şimdi daha sık para çeken çiçekleri kullanmak daha iyidir.

Akrep Burcu

Yıldızlar ve gezegenler uyumlu bir konumdadır, böylece bu hafta bu burcun temsilcilerinin mali hayatı büyük ölçüde değişecektir: yeni kazanç fırsatları ve değerli arzularını yerine getirme şansları olacaktır. Bu hafta ayrıca dinlenmek, seyahat etmek, tatile başlamak, alışveriş yapmak için de harikadır. Akrepler iş gezilerine güvenle gidebilir, evlerini yenilemek için para harcayabilirler.

Yay Burcu

Kader olayları beklenmemesine rağmen, bu haftanın genel arka planında Yayların sıkıcı görünmesi pek olası değildir. Rutin işler bile büyüleyici bir şey gibi görünecek, ancak finansal ve iş alanlarında önemli kararlar alınmamalıdır. Bu hafta için çok önemli bir şey planlamamak daha iyidir: toplantılar, röportajlar. Her ne sebeple olursa olsun bıkmış olan davalarla ilgili ilgiyi ve ilhamı yeniden kazanma şansı vardır. Yayların, otoritelerine zarar vermemek ve üretkenliklerini azaltmamak için olumsuzluklarını frenlemeleri önemlidir.

Oğlak Burcu

Oğlak burçları kendilerini savunmak, bilgelik, deneyim ve yaratıcılık ile kendilerini göstermek isteyeceklerdir, ancak bunu mümkün olduğunca dikkatli bir şekilde yapmalılar. Önemli müzakereler ve toplantılar planlanırsa, onlara daha dikkatli ve ihtiyatlı davranılmalıdır: aşırı yüksek benlik saygısı nedeniyle çatışma riski vardır. Oğlak burçları kendi kendine hipnoz yardımıyla istediklerini elde edebilirler, ancak aynı zamanda gerçekle iletişimini kaybetmemen önemlidir. Kendinden önce sadece gerçekçi olarak ulaşılabilir ve alakalı olan hedefleri belirlemen gerekir. Aksi takdirde, zaman, sinirler ve para boşa harcanabilir.

Kova Burcu

Yıldızlar, 7-13 Şubat tarihleri arasında Kova burçlarına parasal bir servet getirecek: meslektaşları ve yönetim onlara daha fazla saygı duymaya başlayacak. Kazançlarda artış ve kariyer basamaklarında ilerleme mümkündür. Doğru, başarı için kendini azami ölçüde çalışmaya, tembelliğe ve ertelemeye karşı koyman gerekecek. Bu hafta çok ilginç, hareketli ve yeni deneyimlerle dolu olacak. Para kanalları açılacak, ancak yavaşça açılacak. Bu süreci hızlandırmak için Kova, özel ritüellerden yardım alabilir. Tüm pahalı satın alımlar haftanın ilk iki gününde daha iyi yapılır.

Your Page Title

Balık Burcu

Balıkların doğru tutumu önemlidir, bu nedenle astrologlar öncelikle bu insanlara başarı beyanını kabul etmelerini tavsiye ederler. Bu insanların hayalleri gerçek olabilir. Astrologlar planların mümkün olduğunca ciddiye alınmasını tavsiye ediyorlar. Balıklar rotayı ayarlayabilecekler ve başarıya doğru ilerlemeye başlayabilecekler. Ayrıca uzmanlar, bu burcun temsilcilerinin sezginin yardımına güvenmelerini şiddetle tavsiye ediyorlar. Altıncı his, Balıkları bir kereden fazla parasal fiyaskodan kurtaracak ve onları doğru yola yönlendirecektir. Bu hafta üretken ve parlak olmayı vaat ediyor.