Amber: Aura’nın Büyük Temizleyicisi

Amber’in çeşitli özelliklerini duymuş olmalısınız; Çeşitli sorunları iyileştiren çok yönlü bir taştır. Ancak bunun aynı zamanda aura temizleyicisi olarak da kullanılabileceğini biliyor musunuz. Amber’ın diğer çeşitli kullanımlarını bulmak için okumaya devam edin.

Özellikleri

Amber reçinesi diğerleri arasında mükemmel bir detoksifikasyon yapan elektromanyetik özelliklere sahiptir. Bu detoksifikasyon etkisi, yaşamınızda istikrar sağlamanıza neden olur. Aynı zamanda depresyonu durduran ve olumsuz düşünceleri bastıran mükemmel bir enerji arttırıcısıdır.

Aura Temizleyici olarak rolü. Daha yüksek seviyedeki titreşimleri dengeye getirmek ve böylece etrafınızdaki negatif enerjiyi temizlemek için çok etkilidir. Sevgiyi, pozitif enerjiyi, şansı ve sağlığı çeken büyük bir bilgelik taşı olduğuna inanılır.

Halk Arasında Kullanımı

Amber vücudunuzdan ‘rahatsızlık’ çekerek iyileşir. Detoksifikasyon etkisi, sizi enerji ve ruh bakımından yüksek tutar. Boğaz çakrasını iyileştirmeye yardımcı olur ve Solar Pleksus Çakrasını açtığı tespit edilmiştir. Sonuç olarak, Amber çakra ile ilgili her türlü problem için mükemmeldir.

Feng Shui

Amber farklı konumları farklı değişiklikleri etkiler. Örneğin sağlığınızda yeni bir denge kurar ve sizi sakinleştirir. Evinizdeki değişimi de çekmek için kullanabilirsiniz.

Kristali Temizleme

Tüm negatif enerjiyi kendi vücudunda biriktirme eğiliminde olduğundan, fazla enerjiyi temizlediğinizden emin olun. Yeniden kullanıma hazır hale getirmek için ılık suyla temizleyin.

Tarihçe

Tarih boyunca birçok toplum Amberin önemini anladı ve bu nedenle Asya ve Amerika kültürlerinin çoğunda kullanıldı. Amberin 360 milyon yıl öncesine dayanabileceğini bilmek ilginçtir.

Your Page Title

Umarım Amber’in neden tüm hayatımıza uygun olduğunu anlayabilmişsinizdir.