Sihirli Bitkiler: Hedeflere Ulaşmak Ve Mutluluğu Bulmak İçin Bitkilerle Yapılan Ritüeller

Otların ve bitkilerin gücü eski zamanlardan beri kullanılmaktadır. Modern dünyada bitkilerle yapılan ritüeller de daha başarılı ve mutlu olmana yardımcı olacaktır.

Şimdi sihirli otların ve bitkilerin diğer kullanımlarını öğrenmenin zamanı geldi.

Finansal Şans İçin Nane

Nane para için bir mıknatıs görevi görebilir. Onunla hatırlamaya değer çok basit bir uygulama yapabilirsin. Önemli bir toplantın varsa, alışverişe gidiyorsan veya biraz nakit ihtiyacın varsa, taze bir nane yaprağı al ve ayakkabının içine sağ topuğunun altına yerleştir. Evden ayrılmadan önce şöyle söyle: “İyi şans benimle. Ben parayı ve şansı çekiyorum. Gerçekte ve uykumda daha zengin olacağım. ”

Kuru Papatya İle Basit Bir Uygulama

Kurutulmuş papatya tutuşturulabilir ve söndürülebilir. Yanan yapraklar ve çiçekler için için yanacak ve dumanları başarı ve konsantrasyon, sezgi ve dikkatten sorumlu çakraları uyandırmaya yardımcı olacaktır. Odayı dezenfekte ederken şu cümleyi söyle: “Doğanın gücü, beni daha zeki yapacak. Önümüzdeki birkaç gün içinde, entelektüel ve fiziksel olarak daha üretken olacaksın, böylece başarının hayatını ziyaret etmesi daha olasıdır.

Lavanta İle Aşkı Çekmek

Lavanta, aşk ve aile ilişkileriyle doğrudan ilişkili bir bitkidir. Karşı cins için daha çekici olmak istiyorsan, çayına biraz lavanta çayı ekle. Bu çekiciliğini artırmana ve aşk çakralarını açmana yardımcı olacaktır. Aşık olduğun kişi için çaya biraz lavanta çayı eklemeyi de deneyebilirsin. Bu, sana daha hızlı aşık olmasına yardımcı olacaktır.

Ev İçin Pelin Ve Isırgan Otu

Pelin ve ısırgan otu kurut, eşit oranlarda karıştır ve birbirine harmanla. Bir kesenin içine koy. Daha sonra kapının üzerine veya yanına bir demet as. Bu kötü ruhlarla negatif enerjiyi korkutacak ve bir aileyi veya çifti kavgalardan ve çatışmalardan kurtaracaktır.

Your Page Title

İyi Şans İçin Yonca

Yoncayı kurut ve çantana yada cebine koy. Sana iyi şans getirmesi için yanında taşı. Evden ayrılmadan önce bitkiye dokun ve şöyle söyle: “Hedeflerime zorlanmadan ulaşacağım. Her zaman mutlu olacağım”.