Şekil Değiştiren Andromeda Enerjisi Ve Özellikleri

Andromeda’nın enerjileri bizi “ışığın” ne olduğunu anlamamız için zorlar.

Yer bilim insanları, atom altı düzeyde bir deney gözlemcisinin düşüncelerinin ve beklentilerinin deneyin sonucunu etkilediğini keşfettiler. Bu varlıklar belirli bir yüz özelliğine sahip değillerdir.

Onlar geldikleri türlerin şeklini alabilen oldukça zeki varlıklardır. Andromedalılar aşırı egemen ve kendinden eminlerdir. Genellikle akıllı olma eğilimindedirler, ancak fiziksel yaşamlarında birçok hata yaparlar.

Yeni şeyler denemeye tamamen açıklar, keşfetmeyi ve denemeyi çok seviyorlar. Bu yıldız tohumu türünün üyelerinin de hassas varlıklar olduğu söyleniyor ama açıkça gösterilmesine izin vermiyorlar.

Özellikleri;

Andromeda ile ilgili en zor şey, belli bir formunun olmaması. Bu galakside mevcut olan herhangi bir enerji biçiminde veya farklı gerçeklikler halinde kendini gösterebilir. İnsanların iletişim yollarını anlamaları onlar için gerçekten zor. Yüksek düzeyde onlarla ilişki kuramazlar.

Bu enerjilerle yeni bir iletişim aracı kuruluyor. İkisi arasındaki bağı anlamak ve onunla nasıl çalışabileceğimizi bulmak için yeni modeller inşa etmeye başlamalıyız. Birçoğunun doğal şifacı olduğu ve oldukça düzenli bir yaşam tarzı sürdürdüğü söyleniyor. Giysileri ve evlerinin sunum şekilleri neredeyse mükemmelliğin yanında.

Genellikle terapistler, doktorlar, hemşireler, psikologlar vb. Gibi meslekleri dört gözle beklerler çünkü bu onların iyileştirme yeteneklerini kullanmalarına yardımcı olur. Her zaman başkalarına yardım etmek isterler.

Your Page Title

Andromedan Yıldız Tohumları:

-Barış bekçileridir.
-Eğlencelilerdir.
-Seyahat etmeyi ve keşfetmeyi severler.
-Teknolojiyi severler
-Popüler ve sevilen olma eğilimindedirler.
-Çok zekidirler.
-Birbirlerine çok bağlıdırlar ve aşkı keşfetmek isterler.
-Sorumluluk sahibi,güvenilir ve sağduyuludurlar.
-Doğal şifacılardır.
-Yeni şeyleri denemeyi severler.