Zihin Okuma: Bir Rüya Mı? Yoksa Gerçeklik Mi?

Şimdi, neredeyse herkes geleceği tahmin edebileceğini veya zarar verebileceğini iddia ediyor. Bu konuyu tartışırken birçok tartışma ortaya çıkıyor. Ancak medyumlar, bir kişinin gerçekten zihin okumayı öğrenebileceğini ve bu konunun zor bir şey olmadığını iddia ediyor.

Her birimiz en az bir kez belirli bir kişiyi düşündüğümüzde bir durumla karşılaştık. Bizi hemen aradı veya yanımıza geldi. Bazen sevilen biri için cümleyi bitiririz ya da tam tersine şaşkınlıkla yakındaki birinin bizim hakkımızda ne düşündüğünü dinleriz. Başkalarının düşüncelerini tanıma yeteneği bu şekilde kendini gösterir.

Tabii ki, bu tür argümanlara inanamaz ve tüm bunların kurgu olduğunu düşünemezsiniz. Ancak emin olmak için bu beceriyi kendiniz anlamaya çalışmalısınız. Dışsal yetenekler doğuştan içimizde var, tam da teknolojinin hızlı gelişimi çağında, onu tamamen unutuyoruz ve doğanın bize bahşettiği tüm nitelikleri nasıl kullanacağımızı bilmiyoruz. Ancak üzülmeyin, çünkü gelişmeye başlamak yeterlidir ve sonra tüm yetenekler yenilenmiş bir güçle ortaya çıkacaktır.

Nasıl Çalışır

Tüm dünyamız sırasıyla enerjiden oluşur ve düşüncelerimizde enerjidir. Diğer insanlarla iletişim kurduğunuzda, enerji alanınızı belirli bir frekansta yayarsınız. Dalgalar yaratır ve muhatabınızla fiziksel düzeyde çakıştıklarında bu, daha sonra daha yakın bir ilişkiye dönüşebilecek olan sempati şeklinde kendini gösterir.

“Belirli bir dalgayı ayarlayın” ifadesi yalnızca radyo frekanslarını değil, aynı zamanda insanları da ifade eder. Akıl okumada bize yardımcı olan bu özelliktir. Unutmayın, meslektaşınız çok konuşkan değilse veya size olumsuz bir şekilde karşı çıkıyorsa, onunla iletişim kurmak istemezsiniz. Bu tür insanlar, düşük bir enerjiye sahiptir ve onu nerede dolduracakları ile meşguller. Böyle bir kişiyle bağlantı kurmak istemiyorsunuz çünkü onun olumsuzluğunu okuyorsunuz

Zihin Okumayı Nasıl Öğrenirsiniz?

İnsanlara başlangıçta bu tür fırsatlar verildiği için pratikte öğrenecek hiçbir şey yok. Bilinçaltına gömülü bilgiyi hatırlamak ve hayata uygulamak yeterlidir.

Bilinçaltı ile çalışmanın birkaç yolu vardır. En rahat olanı veya alternatif teknikleri seçebilirsiniz, çünkü herhangi bir ruhsal uygulama iç potansiyellerimizi ortaya çıkarmak için tasarlanmıştır.

Your Page Title

En ünlü uygulamalar çakra açma meditasyonlarıdır. Zihin okumayı öğrenmek için altıncı çakra ile daha çok çalışmanız gerekir. Üçüncü göz bölgesinde yer alan, enerjik seviyede bilginin sezilmesi ve algılanmasından sorumlu olan Ajna’dır. Bir ön koşul, öfke, kıskançlık ve nefret gibi olumsuz duyguların tamamen serbest bırakılmasıdır. Bu duygular vücuttaki doğal enerji dolaşımını engeller, zorlukları ve stresli durumları hayatımıza çeken bloklar oluşturur.